Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: MrsCytoplazma »

kdelaa pisze:Ja się wybieram! Przeprowadzka z okolic Krakowa

Ja też z okolic Krakowa !
Awatar użytkownika
Meril
Posty: 65
Rejestracja: 20 maja 2014, o 22:04

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Meril »

Sporo ludzi z Krakowa widzę, fajne miasto. Studiuje w nim jak narazie Najbardziej obawiam się, jeszcze raz poznawać ludzi od zera. Na 1 roku chyba nie będę miał nikogo znajomego
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: MrsCytoplazma »

Jagla pisze:Ja też z Krakowa

Myślicie o akademiku czy o mieszkaniu (można pomyśleć coś razem ) ? Ogólnie ciekawy jestem jak to wszystko wyjdzie z kosztami na miesiąc - tym bardziej patrząc na ceny różnych podręczników(ale nie wiem czy jest potrzebowania kupowania swoich czy sporo rzeczy można dostać z biblioteki/ksera)

Ja przy rejestracji wybrałem Katowice
Też teoretycznie dałam Kato, ale jeszcze nie płaciłam więc nie jest to decyzja ostateczna. Tzn decyzja ostateczna i tak będzie należała jak co roku do WŁADZ WYŻSZYCH A co do mieszkania to sama nie wiem co bym wybrała, jakoś ciągnie mnie żeby zobaczyć jak to jest w akademiku.
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: karooolajn »

Meril pisze:Sporo ludzi z Krakowa widzę, fajne miasto. Studiuje w nim jak narazie Najbardziej obawiam się, jeszcze raz poznawać ludzi od zera. Na 1 roku chyba nie będę miał nikogo znajomego
Też się obawiam. Takie sztuczne cześć jestem Dela, a Ty?
MrsCytoplazma pisze:
Izuzet pisze:Ja tam nie znałam nikogo, a żyję ^^ I mam super przyjaciół teraz, polecam ludzi na ŚUMie

Zabrze, czy Katowice moi drodzy?
Izuzet, UWIELBIAM Cię za to coroczne podnoszenie na duchu przyszłych śum-owców. SERIO
A jesteś na północ od Krakowa/wschód/zachód/południe? Ja z północy nad Krakowem, do liceum chodziłam do Krk.

No i planuję jakieś mieszkanie wynająć. Za priorytet dałam Katowice, bo mam o jakies 20/30 minut bliżej, ale słyszałam, że w Zabrzu tańsze mieszkania
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: karooolajn »

MrsCytoplazma pisze: A co do mieszkania to sama nie wiem co bym wybrała, jakoś ciągnie mnie żeby zobaczyć jak to jest w akademiku.
Mieszkałam dwa lata w bursie (a la internat) i jak dla mnie ciężej się uczy. Warunki co prawda chyba gorsze niż akademik (4 osoby w pokoju - jeden stolik, łazienki wspólne), ale szkoła życia, nie ma co
Awatar użytkownika
Meril
Posty: 65
Rejestracja: 20 maja 2014, o 22:04

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Meril »

A wie ktoś jak jest z akademikiem gdy będzie się przyjętym w n-tym naborze? (n nieskończoności) Też bym wolał akademik, ale z punktami licho
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: MrsCytoplazma »

kdelaa pisze:
Meril pisze:Sporo ludzi z Krakowa widzę, fajne miasto. Studiuje w nim jak narazie Najbardziej obawiam się, jeszcze raz poznawać ludzi od zera. Na 1 roku chyba nie będę miał nikogo znajomego
Też się obawiam. Takie sztuczne cześć jestem Dela, a Ty?
MrsCytoplazma pisze:
Izuzet pisze:Ja tam nie znałam nikogo, a żyję ^^ I mam super przyjaciół teraz, polecam ludzi na ŚUMie

Zabrze, czy Katowice moi drodzy?
Izuzet, UWIELBIAM Cię za to coroczne podnoszenie na duchu przyszłych śum-owców. SERIO
A jesteś na północ od Krakowa/wschód/zachód/południe? Ja z północy nad Krakowem, do liceum chodziłam do Krk.

No i planuję jakieś mieszkanie wynająć. Za priorytet dałam Katowice, bo mam o jakies 20/30 minut bliżej, ale słyszałam, że w Zabrzu tańsze mieszkania

Hm, w zasadzie to na północ od krakowa i w prawo świat jest mały ! a do LO też chodziłam do krakowa, do III konkretnie, a Ty?
Też rozważam mieszkanie. No może pokój. No, w ostateczności połową pokoju też się zadowolę, byle przytulny
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

Pokój pokojem, aby balkon był ^^


Wszyscy z Krakowa? O losie ^^ Wciąż wygrywam w konkursie kto ma najdalej?

W Zabrzu można mieszkać w centrum nawet za 290 zl + opłaty, ale średnio koło 500 trzeba na to poświęcić.

Akademik można dostać nawet w -ntym naborze, bo akademiki przyznają już po rekrutacji zakończonej, czyli we wrześniu

Dużo znajomych nabywa się w kolejce do biblioteki (chociaż ja nigdy w niej nie stałam ^^). Nie martwcie się, na pewno nie będziecie sami przez 6 lat studiowania, a to że zaczynacie od zera. No cóż, czasem trzeba. Będzie dobrze, wiem, przeżyłam, widziałam, ogarnęłam! Zawsze możecie się umówić, że na rozpoczynające studiowanie spotkanie wszyscy z forum ubierają na lewą rękę np. zieloną wstążeczkę - spokojnie się znajdziecie




Pozdrowienia znad mikrobiologii !
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: karooolajn »

MrsCytoplazma pisze: Hm, w zasadzie to na północ od krakowa i w prawo świat jest mały ! a do LO też chodziłam do krakowa, do III konkretnie, a Ty?
Też rozważam mieszkanie. No może pokój. No, w ostateczności połową pokoju też się zadowolę, byle przytulny
NA PÓŁNOC, hahaha! Ja chodziłam do II To na Hutę do III musiałaś trochę dojechać

Izuzet, a jak jest z podręcznikami? W sumie pytanie głupie - ale kiedy mamy się za nimi rozglądać? Jak wykładowcy o nich powiedzą?
Awatar użytkownika
16asiula1991
Posty: 20
Rejestracja: 2 cze 2013, o 18:51

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: 16asiula1991 »

ja się wybiaram z okolic Częstochowy:) tyle że nie lekarski tylko pielegniarstwo
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: wsedek »

Izuzet pisze:Pokój pokojem, aby balkon był ^^


Wszyscy z Krakowa? O losie ^^ Wciąż wygrywam w konkursie kto ma najdalej?

W Zabrzu można mieszkać w centrum nawet za 290 zl + opłaty, ale średnio koło 500 trzeba na to poświęcić.

Akademik można dostać nawet w -ntym naborze, bo akademiki przyznają już po rekrutacji zakończonej, czyli we wrześniu

Dużo znajomych nabywa się w kolejce do biblioteki (chociaż ja nigdy w niej nie stałam ^^). Nie martwcie się, na pewno nie będziecie sami przez 6 lat studiowania, a to że zaczynacie od zera. No cóż, czasem trzeba. Będzie dobrze, wiem, przeżyłam, widziałam, ogarnęłam! Zawsze możecie się umówić, że na rozpoczynające studiowanie spotkanie wszyscy z forum ubierają na lewą rękę np. zieloną wstążeczkę - spokojnie się znajdziecie




Pozdrowienia znad mikrobiologii !

Można liczyc na ewentualny instruktaż co i jak, z czym je się lekarski na ŚUMie - w towarzystwie filiżanki dobrej kawy?



bialaroza
Posty: 274
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 15:54

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: bialaroza »

może i mi się uda) zobaczymy) na razie mam nadzieję . mam 162 pkt, co myślicie?
Awatar użytkownika
Meril
Posty: 65
Rejestracja: 20 maja 2014, o 22:04

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Meril »

Matura była trudna w tym roku więc może spadną trochę te progi. Ale nigdy nie wiadomo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości