Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: MrsCytoplazma »

NA PÓŁNOC, hahaha! Ja chodziłam do II To na Hutę do III musiałaś trochę dojechać

Ahaha widać ze mam mózg wyprany po maturze, nie ogarnelam pytania na połnoc patrzac na mape od góry (hahah) wiec wjezdzalam do krakowa akurat przez hutę prosto. Haha

Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

kdelaa, sylabus + rozpiski dokładne na każde zajęcia. Sylabus do znalezienia w Internetach, rozpiski w gablotach przy Katedrach, ksero do kupienia w Zabrzu w akademiku na Rokitnicy. Kiedy się rozglądać? Jak się dostaniesz, złożysz papiery, wynajmiesz mieszkanie, pojedziesz na wakacje, miesiąc się polenisz, przyjedziesz do Zabrza. Wtedy ^^

wsedek, wyczułeś mnie, uwielbiam kawę. Oczywiście, tylko ja jestem rok wyżej, poniżej się dzieją trochę różne rzeczy, ale chętnie Ci opowiem z czym się ŚUM je

bialaroza, ostatnia rekrutacja we wrześniu MOŻE.
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: wsedek »

Izuzet pisze:kdelaa, sylabus + rozpiski dokładne na każde zajęcia. Sylabus do znalezienia w Internetach, rozpiski w gablotach przy Katedrach, ksero do kupienia w Zabrzu w akademiku na Rokitnicy. Kiedy się rozglądać? Jak się dostaniesz, złożysz papiery, wynajmiesz mieszkanie, pojedziesz na wakacje, miesiąc się polenisz, przyjedziesz do Zabrza. Wtedy ^^

wsedek, wyczułeś mnie, uwielbiam kawę. Oczywiście, tylko ja jestem rok wyżej, poniżej się dzieją trochę różne rzeczy, ale chętnie Ci opowiem z czym się ŚUM je

bialaroza, ostatnia rekrutacja we wrześniu MOŻE.

Fajnie dowiedzieć się conieco o uczelni od doświadczonego studenta, tym bardziej od uroczej studentki w sytuacji subtelnego odurzenia kofeiną

Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

wsedek, made my day
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: wsedek »

Izuzet pisze:wsedek, made my day
Polecam się na przyszłość

Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: PatrycjaW94 »

Heh, to ja się dołączę. Choć na ŚUM-ie wyląduję tylko pod warunkiem, ze próg spadnie co najmniej o 1pkt. Ale nadzieja zawsze wygasa ostatnia.
Ja też jestem z okolic Krakowa - południe Izuzet, mówisz że 500zł wyjdzie miesięcznie przy wynajmowaniu, a w przypadku akademika? Jesteś w stanie na oko oszacować koszty utrzymania?
kdelaa pisze:Mieszkałam dwa lata w bursie (a la internat) i jak dla mnie ciężej się uczy. Warunki co prawda chyba gorsze niż akademik (4 osoby w pokoju - jeden stolik, łazienki wspólne), ale szkoła życia, nie ma co
To tak jak ja. Z tym że ja mam za sobą 4 lata w internacie z ludźmi którzy praktycznie w ogóle się nie uczyli, więc o chwilę ciszy i skupienia było ciężko. Ale domyślam się, ze na leku poważniej podchodzi się do nauki, więc może nie będzie tak źle
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

PatrycjaW94, tj koszty utrzymania są większe niż 500 zł, to samo mieszkanie w Centrum 500 zł
Dr Who
Posty: 127
Rejestracja: 24 lip 2013, o 19:38

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Dr Who »

Meril wybacz że wcześniej nie odpisałem. Mam 165 pkt (83% bio, 82% chem).
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: PatrycjaW94 »

Izuzet pisze:PatrycjaW94, tj koszty utrzymania są większe niż 500 zł, to samo mieszkanie w Centrum 500 zł
Tk, miałam na myśli koszty zakwaterowania a nie utrzymania
Człowiek jest wykończony po całonocnym czekaniu na wyniki i całodziennym przeżywaniu ich i takie błędy pisze
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

Nie mam bladego pocięcia, ile kosztuje akademik ( Bo w nim nigdy nie mieszkałam. Ale na pewno na stronie ŚUMu gdzieś to napisali (tylko ja się nie podejmuję znalezienia tej informacji, bo to ponad moje dzisiejsze siły).

A na życie dla mnie ok 100 zł tygodniowo
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: PatrycjaW94 »

Izuzet pisze:CO wy wiecie, o byciu wykończonym * (MIKROBY TU KOŁO MNIE)
haha, nie próbowałam porównywać naszych wykończeń. Nasze, powynikowe wykończenie to raczej coś w rodzaju mieszanki emocjonalnej. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Najpierw stres, potem przerażenie, radość, smutek, załamanie, panika i zanim to wszystko się uspokoiło musiało minąć co najmniej pół dnia

O akademikach czytałam, ze kosztują średnio koło 350zł, ale myślałam, ze oprócz tego są jakieś koszty dodatkowe, dlatego pytałam.

To życzę powodzenia z mikrobami
Dr Who
Posty: 127
Rejestracja: 24 lip 2013, o 19:38

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Dr Who »

Swoją drogą jak myślicie co z progami w naszych ukochanych Katowicach/Zabrzu się w tym roku wydarzy? Utrzymają się jak to zwykle bywa w 165?
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

PatrycjaW94, nie nie, akademik to już masz media + śmieci + internety wliczone

Nie dziękuję Już mam dosyć


A próg przewiduję opadnięty, bo co się kogo nie zapytać, to skiepszczona matura.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości