Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Dr Who
Posty: 127
Rejestracja: 24 lip 2013, o 19:38

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Dr Who »

misiekw pisze:I ja Katowice. Co prawda zastanawiam się nad Wawą cały czas (mam 285), ale . Kto wie.
Z takim wynikiem to ja bym nawet na CMUJ startował bo na spokojnie wtedy bym się dostał. Ew. Poznań (co do WUM to kwestia co kto lubi).

Neuf a co do Twoich pkt, 180 mówisz? Jakbym tyle miał to też bym Poznań wybrał, choć Katowice wydają mi się w tej chwili bardzo przyjazne, no i nie mam za daleko bo tylko 100km a do Poznania 300. Ale jednak to drugie bardziej mnie przyciąga. Ładniejsze miasto i nowe, sympatycznie wyglądające budynki.

Niestety ale Katowice zostają mi jako punkt docelowy i taka deska ratunku (bez obrażania uczelni i tam studiujących oczywiście) bo tylko tam się dostanę, ew jeśli powtórzyłby się próg sprzed 2 lat to Białystok i może Szczecin jako uczelnie do wyboru. We Wrocław z 257 pkt raczej wątpie że się wbiję, próg tam wzrośnie przynajmniej do 260. Ale i tak się cieszę na samą myśl wywędrowania na Śląsk i to że wyrwę się w końcu z domu
misiekw
Posty: 12
Rejestracja: 14 lut 2010, o 13:46

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: misiekw »

Ja zawsze byłem dziwakiem. I chociaż ostatnio Warszawa mnie jakoś zafascynowala, to jednak Katowice (mimo dziwnej miny pani z komisji rekrutacyjnej: o matko, pan z olimpiady) wydają mi się niezłe - i tak po prostu trzeba robić swoje. A pod względem tego, czym chciałbym się zajmować, swoje mogę tu robić i mam to już obgadane.

Awatar użytkownika
Neuf
Posty: 132
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 20:24

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Neuf »

Dr Who pisze:
misiekw pisze:I ja Katowice. Co prawda zastanawiam się nad Wawą cały czas (mam 285), ale . Kto wie.


Neuf a co do Twoich pkt, 180 mówisz? Jakbym tyle miał to też bym Poznań wybrał, choć Katowice wydają mi się w tej chwili bardzo przyjazne, no i nie mam za daleko bo tylko 100km a do Poznania 300. Ale jednak to drugie bardziej mnie przyciąga. Ładniejsze miasto i nowe, sympatycznie wyglądające budynki.


Poznań ma zamknieta rejestracje, a że moj wynik mnie bardzo zaskoczył to sie logowałem przed wynikami tylko do Szczecina
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: MrBrightside »

m&#x142ody technik pisze:Roczniki mają jakieś fora internetowe do wymiany materiałami i dyskusji o kolosach/egzaminach, coby można było bez żalu fejsa usunąć?
Oesu, nie! Akurat w moim przypadku rozpoczęcie studiów było jedynym czynnikiem popychającym mnie do założenia konta na tym portalu szatana Ponoć co roku jest dyskusja, czy lepszy fejsbuk, czy forum, ponoć istnieją roczniki, które zdecydowały się na forum, ale mój (kato, obecny 1. rok) zdecydował się tylko na fejsbuka. I po tym roku moja refleksja jest taka, że można tam bardzo wiele skarbów znaleźć - bazy pytań, zdjęcia, opracowane sylabusy, grupa nawet robi za tablicę ogłoszeń. Z pewnością też można by się pewnie obejść bez własnego konta, ale osobiście nie znam osoby na własne życzenie aż tak utrudniającej sobie życie.
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Adasko1 »

Ja się zgłaszam do Zabrza. Z wyborem nie było żadnego problemu, jestem ze Śląska
No to jak, będą jakieś fajne laski w tym Zabrzu?

Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

W Zabrzu jestem ja, myślę, że to wszystko wyjaśnia
Dr Who
Posty: 127
Rejestracja: 24 lip 2013, o 19:38

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Dr Who »

Izuzet pisze:W Zabrzu jestem ja, myślę, że to wszystko wyjaśnia
Bierę Cię w takim razie
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: wsedek »

Dr Who pisze:
Izuzet pisze:W Zabrzu jestem ja, myślę, że to wszystko wyjaśnia
Bierę Cię w takim razie

Ty się chłopaczku tak nie zapędzaj

hahaha

Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

wsedek pisze:
Dr Who pisze:
Izuzet pisze:W Zabrzu jestem ja, myślę, że to wszystko wyjaśnia
Bierę Cię w takim razie

Ty się chłopaczku tak nie zapędzaj

hahaha

wsedek, się umówił pierwszy
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Adasko1 »

O skoro juz tam studiujesz, to mozesz ocenić jak z urodą pań w zabrzu) napisz też o facetach(równouprawnienie) zeby było jasne

Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

Dziewczęta są śliczne, a panowie przystojni, co mam powiedzieć? ^^
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Adasko1 »

Izuzet mam nadzieję że masz rację chociaż słyszałem że na farmacji najładniejsze

Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

Ale one siedzą w Sosnowcu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości