Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

Lawsonia Inermis, nawet nie wiedziałam!

Jest w przygotowaniu przewodnik dla I rocznych między innymi mojego autorstwa, nie mam pojęcia kiedy go IFMSA wypuści, ale ja już swoją działkę napisałam (sprawy naukowe), zostało im do ogarnięcia wyżywienie, imprezowanie i dojazd, myślę, że przed początkiem roku akademickiego będzie gotowe i do pobrania.

Może też wyznaczę terminy zgłaszania się po informacje, materiały i inne takie rzeczy?
Lawsonia Inermis
Posty: 38
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:44

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Lawsonia Inermis »

Izuzet, czekamy na terminy audiencji u Ciebie !
Nie wiem, jak jest w Zabrzu, ale w Kato na stronie samorządu jest informacja o tych godzinach przyjęć", w każdym razie nie liczę na pomoc z ich strony, a był w pdfie taki przewodnik, napisałam maila do webmastera, bo nie działa i powiedział mi, że dostaniemy na rozpoczęciu takie papierowe".
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: mrsdavis »

Izuzet, mówisz o tym przewodniku w formie ulotki?
KosmicznyChomik
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2014, o 20:39

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: KosmicznyChomik »

Witam wszystkich,

Po roku starań udało się dostać na lekarski, nazwisko na U. Są już jakieś grupy pierwszaczków na fb?
Lawsonia Inermis
Posty: 38
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:44

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Lawsonia Inermis »

Witamy i gratulujemy, owszem, jest grupa fb, link kilka stron wcześniej chyba.
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: MrBrightside »

Lawsonia Inermis pisze: Nie wiem, jak jest w Zabrzu, ale w Kato na stronie samorządu jest informacja o tych godzinach przyjęć", w każdym razie nie liczę na pomoc z ich strony, a był w pdfie taki przewodnik, napisałam maila do webmastera, bo nie działa i powiedział mi, że dostaniemy na rozpoczęciu takie papierowe".
Mój i rok starszy rocznik chyba też dostawał takie książeczki od samorządu na imartykulacji + jakieś tam bajery od wydawnictwa Graya, a potem ludzie z drugiego roku oprowadzali każdą grupę po uczelni. W książeczce jest brdzo łopatologicznie wyjaśnione o co chodzi na studiach dla totalnych żółtodziobów, parę zdań o każdym przedmiocie, trochę o uczelni i o życiu poza nią. Bardzo fajna inicjatywa.

Zdaję sobie sprawę z narastającej ekscytacji przed rozpoczęciem studiowania medycyny, ale wierzcie mi na słowo, że jeszcze wszystko z was zejdzie i będziecie nieraz utyskiwać na studia i swoją marną dolę, dlatego proponuję korzystać z resztki wakacji, bo najbliższe wolne do bodajże 11. listopad dopiero _
Blanek
Posty: 52
Rejestracja: 29 cze 2014, o 21:49

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Blanek »

Plan zajęć już jest, ale co mi po nim, jak nie wiem w jakiej jestem grupie Grrr !
Jestem zbyt niecierpliwy chyba. Ktoś mi przypomni kiedy (mniej więcej) pojawią się grupy ?
Lawsonia Inermis
Posty: 38
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:44

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Lawsonia Inermis »

MrBrightside, mnie się wcale nie spieszy na studia, naprawdę, czasami zastanawiam się, co ja tutaj robię Aczkolwiek trochę załatwiania jest, jeżeli chodzi o stypendium socjalne i te inne pierdoły, dlatego przewodnik się przyda. Korzystam z wakacji, Mazury pozdrawiają
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: MrBrightside »

Blanek pisze:Plan zajęć już jest, ale co mi po nim, jak nie wiem w jakiej jestem grupie Grrr !
Jestem zbyt niecierpliwy chyba. Ktoś mi przypomni kiedy (mniej więcej) pojawią się grupy ?
Proszę mi tak perfidnie nie podnosić poziomu adrenaliny we krwi -,- Na stronie śumu wiszą stare plany, nowe pojawią się po 15. września wg informacji z dziekanatu, natomiast jako że rotacja na śumie jest dość duża do samego końca, listy z przydziałem do grup wywieszą najpewniej na przełomie września i października. Choć może można zadzwonić i zapytać, a nuż powiedzą.

Edit: Pardon, dla Zabrza faktycznie już wisi.
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: terrible_justyna »

MrBrightside, zabrze ma już nowe plany zajęć
Blanek
Posty: 52
Rejestracja: 29 cze 2014, o 21:49

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Blanek »

MrBrightside, też się wzburzyłem czytając Twojego posta aż do słowa Edit Jesteśmy kwita
Lawsonia Inermis
Posty: 38
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:44

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Lawsonia Inermis »

Ile emocji ! Co będzie, jak zamieszczą plan dla WLK
Blanek
Posty: 52
Rejestracja: 29 cze 2014, o 21:49

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Blanek »

Wtedy to już w ogóle oszaleję ^^
A tak poważnie to w sumie nic nie będzie - średnio zależy mi na planie WLK
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 58 gości