Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
xy95
Posty: 34
Rejestracja: 19 sie 2014, o 18:22

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: xy95 »

Proszę tu pokój zawrzeć. Każdy ma inne zdanie na ten temat ale to nie podwód do sporów i obrażania się na wzajem. Bo to do niczego nie prowadzii.
hippie
Posty: 25
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 11:14

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: hippie »

Generalnie czuję się winna rozpętanej dysputy, więc usuwam się z tej cześci forum.
Dodam, że mna samą wątpliwości jeszcze targają na prawo i lewo
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

Nie ma co się usuwać, nie ma co się dawać miotać wątpliwościom, trzeba jeść dużo jabłek i unikać ekspozycji na jesienne powietrze w stanie nieodpowiedniego ubioru.
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Erick »

Słyszeliście newsa? 25 września (dzień immatrykulacji w Kato) rusza również nowy sezon Greys Anatomy. Cóż, przeznaczenie i powołanie nas wzywa studenci Katowni! Do boju!
Tomson94
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2013, o 07:42

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Tomson94 »

Powracając do tematu czy Zabrzanie myślą o integracji 29 września na boisku? Na facebooku czytam że coraz więcej osób ucieka z uroczystego rozpoczęcia na traugucie, przez co rozumiem że na boisko też nie przyjdą
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

Szczerze. to nie opłaca Wam się tłuc na 29 września, jak jedynym interesem będzie posłuchanie przez 1,5h jak Wam przedstawiają się pracownicy uczelni Ma to swoje plusy, bo się potem kojarzy różnych ludzi, ale z drugiej strony, jak można mieć dłuższe wakacje.
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Erick »

Ech, takiego newsa zignorować
Tomson94
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2013, o 07:42

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Tomson94 »

Izuzet, a co to za różnica czy dla pierwszorocznych są wakacje czy listopad, jedno i to samo im szybciej się poznają, tym będzie więcej integracji i okazji do imprezowania
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

Tomson94, serio jedno i to samo? No to napisałam, że jak mają tylko posłuchać, jak się przedstawiają pracownicy naukowi to bez sensu, to już mogliby się i na Rokitnicę przejechać i poznać jakiś logicznych ludzi ze swojego roku

Ale z perspektywy dwóch lat i 6h do domu. to ja wolę mieć dłużej wakacje
Tomson94
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2013, o 07:42

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Tomson94 »

Ja na spotkaniu poznałem parę ludzi. Potem w autobusie na rokitę kolejni. W kolejce po kluczyk do pokoju kolejni. Cały dzień się coś działo, aż po imprezę na boisku. Sto razy chętniej poszedłbym na to spotkanie organizacyjne 29 września jeszcze raz niż na epidemiologię 2 dni później.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

Ja z pierwszego dnia też mam dużo dobrych wspomnień. Po prostu teraz już się nie opłaca, wtedy było to logicznym, że się przyjechało i zapoznało z uczelnią. Ale jeżeli ktoś planuje tylko na oficjalne uroczystości iść, to lepiej siedzieć w domu.
Tomson94
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2013, o 07:42

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Tomson94 »

Oby ci obcokrajowcy okazali się fajni, bo inaczej akademik straci sens. Ciekawe tylko czy sala telewizyjna będzie dostępna w tym roku, bo sam nie wiem gdzie ten remont będzie
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Stalowy »

U nas na 1 roku spotkało się dzień przed rozpoczęciem 20 osób z biologa Dzięki temu każdemu było dużo łatwiej z początku, stworzyła się taka żelazna grupa trzymająca się razem

Warto przyjechać wcześniej! Geriatrzy Wam to mówią! ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości