Kto poprawia maturę w 2011

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Kirsten »

Ja najpierw chcę zobaczyć swoje wyniki
Ale ogromny respekt dla tych, którzy wytrwale powtarzają! Choć nie zawsze wszystko wychodzi tak jakbyśmy tego chcieli, to wysiłek w końcu kiedyś się opłaci, oby jak najszybciej
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: fizolof123 »

I ja rowniez za rok biologia i chemia.Progi pewnie duzo nie spadna wiec marzenia poszly sie ale trzeba wierzyc ze za rok bedzie lepiej-musi byc lepiej.
Awatar użytkownika
julianna1234
Posty: 76
Rejestracja: 22 maja 2010, o 15:33

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: julianna1234 »

Ja jeszcze nie dostałam wyników do ręki ale jestem prawie na 99% pewna że będę musiała je poprawiać za rok Biologia mnie w tym roku po prostu załamała. Zresztą żaden egzamin do najprostszych nie należał w porównaniu z latami poprzednimi. Już sobie zrobiłam więc plan powtórek i zastanawiam się jak tu gdzieś pracę na pół etatu znaleźć i to wszystko pogodzić ze sobą I przede wszystkim jak tu się za rok dostać na medycynę Płatne niestety poza zasięgiem
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: lith »

Powiało optymizmem
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Stalowy »

Kurcze blaszka, 17 już myśleć o powtórkach

Ja w zeszłym roku też nie miałem fascynującego wyniku, ale z doświadczenia powiem Ci, że warto walczyć do końca, czekać. Po pierwsze NIE WIESZ jaki wynik dostaniesz - możesz przewidywać +, -. Może to być jednak w sam raz na jakąś późnosierpniową listę, kto wie? (mnie do Łodzi brakło 2 punktów w ostatecznym rozliczeniu, chociaż z początku nic tego nie zapowiadało )

Zaczynając o tym myśleć JUŻ teraz można zwariować - podpowiem Ci, że będziesz o tym myśleć przez cały nadchodzący rok, daj spokój tej kwestii, bo to naprawdę wyniszczającegt
Awatar użytkownika
Tesco
Posty: 254
Rejestracja: 8 maja 2009, o 14:00

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Tesco »

Stalowy pisze:Zaczynając o tym myśleć JUŻ teraz można zwariować - podpowiem Ci, że będziesz o tym myśleć przez cały nadchodzący rok, daj spokój tej kwestii, bo to naprawdę wyniszczającegt
Dokładnie, nic tak nie zajmuje głowy jak myśl o tym co będzie i jak będzie przez 150 minut egzaminu.
Paranoja- myśleć 12 miesięcy o tym co się ma dziać przez 150 minut

Z doświadczenia nie wiem, ale chyba trzeba teraz cieszyć się wolnym
Awatar użytkownika
julianna1234
Posty: 76
Rejestracja: 22 maja 2010, o 15:33

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: julianna1234 »

Wiadomo trzeba myśleć pozytywnie ale też w jakimś stopniu realnie
A żeby cieszyć się wolnym i dobrze odpocząć nie martwiąc się o nic trzeba mieć świadomość że wszystko się może wydarzyć i przygotować jakiś plan awaryjny Ja już takowy mam więc mogę się swobodnie cieszyć wakacjami i wszystkim tym na co czasu do tej pory za wiele nie było tak że nie jest ze mną tak źle jak się obawiacie. Nie do końca sprecyzowałam poprzedni post
Mandarynka
Posty: 357
Rejestracja: 23 cze 2009, o 13:33

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Mandarynka »

Dołączam do poprawiających biologię i chemię. Będę w przyszłym roku ponownie startować do krk na med. Teraz przymierzam sobie ok 240 pkt. więc raczej szans nie mam. Jestem jednak z klasy humanistycznej więc mam nadzieję, że przez ten rok będę się w stanie nie tylko przygotować do matury ale poszerzyć swoją wiedzę ogólną. Doczytać jakieś ciekawostki chemiczne lub anatomiczne.
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Maggda_W »

przyszly rok jest moj! mam nadzieje, ze juz wtedy sie uda, bo to bedzie juz moja 3 matura. Myslalam, ze juz teraz dalam z siebie 300% normy, ale troche mi braklo, wiec w przyszlym roku zwieksze swoje obroty i produkcyjność
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: jagodzio »

Witam drogich Poprawkowiczów. Ja także dołączam do Was. To będzie moja poprawka numer 2, pomimo tego, że jestem rocznik 89 ) Zamierzam już w wakacje rozpocząć naukę, bo potem zaczną się studia i może być różnie. Trzeba wierzyć, że się uda!
Awatar użytkownika
florqa
Posty: 132
Rejestracja: 18 sty 2009, o 17:39

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: florqa »

jagodzio pisze:Witam drogich Poprawkowiczów. Ja także dołączam do Was. To będzie moja poprawka numer 2, pomimo tego, że jestem rocznik 89 ) Zamierzam już w wakacje rozpocząć naukę, bo potem zaczną się studia i może być różnie. Trzeba wierzyć, że się uda!
Ja też zamierzam zacząć naukę już w wakacje, bo później trudno jest pogodzić studia z przygotowywaniami do matury. ) Też będzie to dla mnie 2 poprawka.
AnnaAntonina
Posty: 12
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:54

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: AnnaAntonina »

Witam dołączam do Was kochani :*
przedmioty: biologia, chemia
rocznik: 90
cel: lekarski
motywacja: jeszcze jest
poprawka: II (oby ostatnia)
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: stellar »

Ja się tu jeszcze nie zapisuję, wciąż wierzę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości