Kto poprawia maturę w 2011

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
owiczka
Posty: 14
Rejestracja: 29 lip 2010, o 16:47

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: owiczka »

też będę musiała się niedługo wybrać. Jednak też chyba dopiero po 20 września, bo u mnie też mieli zawsze urwanie głowy na początku roku. Z tym, że podobno jeśli zabraknie już miejsc dla poprawiających w danej szkole, to piszą wówczas w innej. Czy słyszeliście może o czymś takim?
Awatar użytkownika
Melka
Posty: 301
Rejestracja: 9 sie 2010, o 15:13

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Melka »

Julia a który raz już poprawiasz maturę
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Scheherazade »

julia.:):) pisze:Ech strasznie chciałabym się dostać studiować to co sobie wymarzyłam i może będe poprawiać maturę , choć teraz się poddałam ale czasami nie mam siły na to
Króliczku odpocznij. nie myśl o tym na razie . Mnie też miało się w tym roku udac - nie wyszło i póki co nie mam siły patrzec na książki, ani robic w kółko tych samych zadań. Również biologia mi nie poszła i myślę że jeszcze nie czas żeby się nią katowac.
Chyba najpierw muszę do końca przełknąc porażkę, aby potem na nowo uwierzyc że to ma sens. A ma bo sama dobrze wiesz jak niewiele Ci brakuje - wiesz ile pracy włożyłaś w to co już osiągnęłaś i szkoda byłoby się poddac będąc tak blisko celu
Powodzenia Króliczku!
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: julia.....:):) »

dzięki Gabriella90, za wsparcie ale wiesz jak myślę że mam kolejny raz przez to przechodzić to wszystko mi się odechciewa .Przeżywanie tego egzaminu , życie w niepewności całe dwa miesiące .Czasem mi się wydaję że nie zasługuje albo wręcz się nie nadaję na zawód lekarza .Jeśli teraz nie umiem się wstrzelić klucz to jak zdiagnozuje chorobę pacjenta
Awatar użytkownika
Marianne
Posty: 78
Rejestracja: 14 lip 2010, o 16:43

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Marianne »

julia.:), myślę, że wstrzelenie się w klucz i zdiagnozowanie pacjenta to zupełnie co innego! Nadajesz się na lekarza, o tym właśnie marzysz i nie poddawaj się. Nie zniechęcaj się maturą, bo to, że ktoś ją wysoko zdał nie zawsze znaczy, że dużo wie, czy będzie dobrym lekarzem.
Awatar użytkownika
emeelyana
Posty: 81
Rejestracja: 9 lip 2010, o 17:10

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: emeelyana »

julia.:), nie myl pojęć, jak Cię proszę! Matura to wytwór jakiegoś chorego systemu, którą musimy zdać żeby spełnić swoje marzenia, ale nie ma w praktyce nic wspólnego z nadawaniem się na lekarza Samo to że masz takie wątpliwości oznacza, że chcesz być po prostu jak najlepszym lekarzem i za samą determinację zasługujesz żeby osiągnąć to czego pragniesz.
Znam dziewczynę, która zdała świetnie maturę, dostała się na medycynę, ale zrezygnowała, bo stwierdziła że brzydzi się czymś takim i się nie nadaje. Z tego wynika że nie świetnie zdana matura czyni cie lekarzem (metaforycznie rzecz ujmując )
Marcin_09
Posty: 41
Rejestracja: 1 lip 2009, o 18:34

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Marcin_09 »

julia.:) widzę że nadal wszyscy namawiają Cię na to mature z biologii

Studiujesz coś aktualnie ? Ile razy już podchodziłaś ?

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Melka
Posty: 301
Rejestracja: 9 sie 2010, o 15:13

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Melka »

julia nie ma się czym przejmować. W sumie Cię rozumiem bo ja dopiero będę pierwszy raz poprawiać maturę ale jestem zniechęcona bo nie mam pewności że poprawię. TY na pewno będziesz dobrym lekarzem czytająć Twoje wypowiedzi mogę to stwierdzić. Aby więcej takich lekarzy a sytuacja w służbie zdrowia się poprawi.

Głowa do góry, będę trzymać za Ciebie kciuki.a tobie lekarski na pewno się należy.
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: vuze »

dokładnie, co nas nie zabije to wzmocni!
a później pokażemy wszystkim, że wcale nie trzeba dostać się za pierwszym razem,by być świetnymi lekarzami!
Awatar użytkownika
julianna1234
Posty: 76
Rejestracja: 22 maja 2010, o 15:33

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: julianna1234 »

Przede wszystkim trzeba się dostać.
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: julia.....:):) »

Marcin_09 pisze:julia.:) widzę że nadal wszyscy namawiają Cię na to mature z biologii

Studiujesz coś aktualnie ? Ile razy już podchodziłaś ?

pozdrawiam.

studiuje psychologię a poprawiałam. no było tego trochę
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Korczaszko »

julia.:):) pisze:
Marcin_09 pisze:julia.:) widzę że nadal wszyscy namawiają Cię na to mature z biologii

Studiujesz coś aktualnie ? Ile razy już podchodziłaś ?

pozdrawiam.

studiuje psychologię a poprawiałam. no było tego trochę
a nie technologie zywnosci na sggw?
Awatar użytkownika
rakietek
Posty: 15
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 18:51

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: rakietek »

podnosicie mnie na duchu serio, fajnie poczytać ze nie tylko ja chce spełniać marzenia mimo ze inni pukają sie w glowe po co znowu chce to pisać.
Mam za soba 2podejscia ale punktow ciągle za mało od października zaczynam moje nowe awaryjne studia za rok oby lekarski jutro ide po deklaracje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości