Kto poprawia maturę w 2011

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Korczaszko »

I jeszcze nie rozumiem jednej rzeczy. Gdy mówię, że biolę powtarzałam przez 2 tygodnie*** (czyli po zakończeniu roku szkolnego, praktycznie w maju), to nikt mi nie wierzy, bo przecież caały rok trzeba się uczyć. A w tekstach każde koło jest trudniejsze od matury Wszyscy się prześcigają. Tylko kto poświęca 2 tygodnie (pełne) na naukę do koła? A co dopiero wejściówki.

Chyba, że na prawdę studiuję na wyższej szkole lansu i bansu, gdzie te moje wejścióweczki są takie prosciutkie.


*** oczywiście wielu działów nawet nie tknęłam, bo nie było czasu

**** po namyśle pewne koła (głównie z biochemii) postawiłabym nad maturą, ale wejściówka to przegięcie
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2010, o 21:42 przez Korczaszko, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mer
Posty: 153
Rejestracja: 14 lip 2010, o 09:27

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Mer »

hoho, widze, że Palma, OMEN i Kamil uderzyli w czuły punkt wielu osób
Awatar użytkownika
Aivillo
Posty: 292
Rejestracja: 8 maja 2010, o 15:32

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Aivillo »

Oby nie rozpoczęło to tworzenia forumowych frontów i regularnej bitwy na zdania i argumenty.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Korczaszko »

W mój, punkty omena tak mi imponują 33 och ach

A i nie stawiałabym Kaamila i Omena w jednym szeregu D oni pewnie siebie też nie.
Awatar użytkownika
Mer
Posty: 153
Rejestracja: 14 lip 2010, o 09:27

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Mer »

coż po prostu dziwie się, że tyle osób znajduje czas na bronienie swego honoru przed obcymi ludźmi z forum, a na nauke do matury by nie poprawiać 14 razy to już nie. Może to jakiś taki ich sposób na przedłużenie dzieciństwa. w sumie widze po sobie, że zarabianie, pranie, gotowanie i do tego studiowanie dwóch kierunków bywa do tego stopnia upierdliwe, że tęsknie za liceum
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Galaxia »

A teraz wyobraźcie sobie, że takim pewnym siebie ludziom powinie się kiedyś noga - jak oni to przeżyją. Jeśli ktoś uważa, że kawałek papieru może realnie ocenić, czy ktoś się nadaje na lekarza, czy nie, to chyba ma małe pojęcie o tym zawodzie.

To nie jest dziwne, że ludzie znajdują czas na bronienie honoru na forum. Chyba każdy zdaje sobie sprawę, że poprawa matury jednak boli. To bardzo boli, że nie jest dokładnie w życiu tak jak chcemy, że nie zawsze wszystko łatwo przychodzi. w takim chwilach chcemy żeby wszyscy nas pobudzali do działania, nawet gdy mieliby być to obcy ludzie. Mamy nadzieję, że cały świat stoi po naszej stronie, bo sami nie jesteśmy pewni siebie po porażce.
Awatar użytkownika
Aivillo
Posty: 292
Rejestracja: 8 maja 2010, o 15:32

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Aivillo »

Ja sądzę, że zamiast skupiać się na tym, że się poległo trzeba włączyć pozytywne myślenie i tak jak już ktoś wspomniał zamiast siedzieć i się nawzajem poklepywać zacząć na poważnie stawać do tego wyścigu szczurów jakim jest dostanie się na medycyny itp
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Galaxia »

tak, ale to ludzie pomagają nam myśleć pozytywnie oprócz paru wyjątków oczywiście.
Awatar użytkownika
Aivillo
Posty: 292
Rejestracja: 8 maja 2010, o 15:32

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Aivillo »

No tak. szczerze czy nieszczerze trzeba sobie jakoś ego podratować, a świadomość tego, że nie jesteś sam jest zawsze jakimś pocieszeniem.
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Galaxia »

No ja mam naprawdę wielką nadzieję, że to jest już EOT, jeśli chodzi o Twoje demotywujące wypowiedzi.
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: OlaaaM6 »

OMEN kochany akurat nie udal ci sie tekst bo na UM juz jestem, mam tylko nadzieje ze nie na tym co ty. i kultury troche bo mnie scina na takie chamstwo.
najbardziej przerazajace, ze tez jestes na stomie, slyszalam wlasnie, ze sporo tu jest takich jak Ty.
Awatar użytkownika
Aivillo
Posty: 292
Rejestracja: 8 maja 2010, o 15:32

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Aivillo »

OlM6, to dobrze, będą trzymać się ze sobą i przy odrobinie szczęścia nie psuć Ci atmosfery
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: OlaaaM6 »

Mihhu, jak zawsze trafny comennt a jak tam idziesz do Bialego czy do Bydzi? a moze Kato?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości