Kto poprawia maturę w 2011

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: ar33k »

kawa, jak to dobrze, że istnieją tacy ludzie jak Ty. Dodałaś mi nadziei, że mogę coś w życiu osiągnąć i za rok dostane się na mój wymarzony lekarski. Muszę poprawić maturkę, a teraz dzięki Tobie wiem, że mam siłę by móc to uczynić. Kocham Cię kawusiu!
skun
Posty: 144
Rejestracja: 30 lip 2010, o 08:57

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: skun »

przypadkowo trafiłem na ten topic i to szczęście że się dostałem, bo po przeczytaniu kilku kolejnych stron chyba bym się poczuł jak bezwartościowy dałn". Nie wiem czemu niektórzy uparcie przekonują w tym temacie innych żeby zrezygnowali z poprawiania któryś raz. W porządku, można wyrazić swoje zdanie na ten temat - i tyle. Jeśli się widzi że nie odniosło to skutku, bo ktoś CHCE poprawiać i startować znowu na medycynę, to usilne powtarzanie tego swojego zdania jest nie tylko bezcelowe ale też delikatnie mówiąc (bardzo delikatnie) - niegrzeczne.
Szczególnie zastanawia mnie niejaka PalmaKokosowa, która jak zauważyłem chodzi po wszystkich możliwych tematach i dop.la julii. Przyczepiła się do niej jak g**** do podeszwy. Takie sobie znalazła hobby. To jest dopiero kuriozum.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Tomq »

Forum istnieje po to, żeby wyrażać swoje poglądy. Ja tam nie mam nic przeciwko próbowaniu do skutku. Z drugiej strony jak kura nie znosi jajek to się ją daje na rosół, a nie zmienia grzędę. Życie.

Ja na miejscu niektórych dałbym sobie najzwyczajniej w świecie siana, bo raczej każdy ma tutaj swoje stanowisko i nikt nikogo nie przekona. Zresztą to są dość poważne sprawy, decyzje odnośnie życia każdy powinien podejmować sam i sam ponosić ich konsekwencje.
skun
Posty: 144
Rejestracja: 30 lip 2010, o 08:57

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: skun »

Jasne że po to żeby wyrażać poglądy. Ale przeczytaj jeszcze raz uważnie to co napisałem. To co się tu w pewnym momencie zadziało jednak wykroczyło poza wyrażanie poglądów.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Tomq »

skun pisze:Jasne że po to żeby wyrażać poglądy. Ale przeczytaj jeszcze raz uważnie to co napisałem. To co się tu w pewnym momencie zadziało jednak wykroczyło poza wyrażanie poglądów.
Zauważ, że nikt nie kradnie nikomu dowodu osobistego, żeby na maturę nie wpuścili. No i w pewnych momentach dyskusji na różnych forach internetowych(nie tylko tu) ludzie po prostu zapominają gdzie jest granica, to fakt, masz rację, taki urok sieci.
skun
Posty: 144
Rejestracja: 30 lip 2010, o 08:57

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: skun »

Tak, urok sieci, jak najbardziej, ale warto zauważyć że ten bezgłowy, anonimowy tłum tworzą jednak pojedyncze osoby, w tym wypadku osoby, które aspirują do miana wykształconych elit i które w jakimś sensie będą pełnić rolę służebną wobec cierpiących. W takim razie sam powiedz - od kogo jak nie od takich osób oczekuje się jakiegoś poziomu, zamiast porównywać je do ogólnego zbioru internautów na który składa się cały wachlarz ludzi mających dostęp do internetu od sfrustrowanego ucznia podstawówki po chorego psychicznie włącznie?
To taka mała dygresja/refleksja
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Tomq »

Nie wyglądasz na takiego co to od wczoraj używa internetu - nic nie jest takie na jakie wygląda Dlatego nie wymagam już niczego, od nikogo, bo bym się rozczarował
fluke
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 20:34

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: fluke »

Witam wszystkich
Ja również mam zamiar poprawiać maturę w przyszłym roku chemia biologia na pewno i hmmm przydałaby się jeszcze matematyka R
Co do poprawiania myślę że warto walczyć o swoje marzenia, żeby nie ponosić kiedyś kosztów straconych szans, jak to ktoś dobrze powiedział
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: zagubiona90 »

skun, zgadzam się z Tobą co do Palmyniestety

flukie, : witamy a gdzie chciałabyś się dostać? Jeśli można zapytać.

Co do tematujeszcze się waham ale chyba będę poprawiać po raz 2 maturę i mam nadzieję, że tym razem nauczę się porządnie biologii i będę ćwiczyć dużo zadań bo niestety przed swoją maturą trochę to olałam i teraz bardzo tego żałuje

Pozdrawiam
fluke
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 20:34

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: fluke »

na lekarski
w tym roku zdobyłam 163pkt miałam iść na jakiś zastępczy kierunek ale po namyśle postanowiłam zostać w domu solidnie się pouczyć i przystąpić do matury po raz 2gi z nadzieją na więcej
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: zagubiona90 »

flukie, dość przyzwoity wynik ale wierzę że w maju będzie lepiej . A do jakiego miasta chcesz startować?
Cappucinhu
Posty: 532
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 21:31

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Cappucinhu »

flukie, moim zdaniem to BARDZO dobry wynik
dasz radę
fluke
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 20:34

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: fluke »

hehe dzięki za wiarę bo mi jej ostatnio czasem brak)
zagubiona90: do jakiegokolwiek byleby na wymarzony lek a jeśli mogłabym pozwolić sobie na jakikolwiek luksus wyboru to jak najbliżej domu no ale wszystko okaże się maju brrrr
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości