Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
netia
Posty: 206
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 08:37

Re: Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Post autor: netia »

im sie raczej nie chce nawet sprawdzac kto jest z niestacjonarnych a kto z normalnych
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Post autor: a_niap »

Cheaxie pisze:A na egzaminach egzaminatorzy nie oceniają słabiej studentów z niestacjonarnych
W Lublinie raczej nie.
Evel
Posty: 25
Rejestracja: 9 lip 2008, o 22:24

Re: Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Post autor: Evel »

Witam, ja również chciałabym dopisać się do (nie)szczęśliwego grona studentów medycyny niestacjonarnej w Lublinie. Generalnie to mierzyłam raczej w uczelnie z fizyką, ale moje 228 zdaje się być zbyt słabym wynikiem w tym roku, a z samej bio i chem mam jedynie 156, więc o dziennych w Lublinie tez mogę zapomnieć.
netia
Posty: 206
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 08:37

Re: Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Post autor: netia »

heh to pewnie sie Evel spotkamy ^^"
Evel
Posty: 25
Rejestracja: 9 lip 2008, o 22:24

Re: Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Post autor: Evel »

Pewnie tak przyszły tydzień pokaże czy mam jeszcze na co liczyć w Bydgoszczy lub Olsztynie, ale coś czuję że nic z tego, więc pozostają studia niestacjonarne. Mam tylko obawy co do tego późniejszego przenoszenia się na stacjonarne - coś czuję, że będzie to graniczyło z cudem.
netia
Posty: 206
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 08:37

Re: Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Post autor: netia »

ja dokladnie tak samo, ale jesli nie bedzie mozliwosci pojde jeszcze raz na 1wszy rok i tyle
Evel
Posty: 25
Rejestracja: 9 lip 2008, o 22:24

Re: Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Post autor: Evel »

Ja już rok zmarnowałam, a życie ucieka, więc jak juz pójdę na niestacjonarne to chyba bedę ciągnąć i starać się prznieść na te dzienne, chociaż jakbym za rok dostała się gdzieś indziej to możliwe że bym skorzystała z takiej opcji. Sama już nie wiem

[ Dodano: |17 Lip 2009|, o 19:11 ]
Eee dobija mnie to wszystko, muszę przestawić myślenie na jakieś optymistyczniejsze tory Co ma być to będzie.
netia
Posty: 206
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 08:37

Re: Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Post autor: netia »

czym jest 1 rok w porownaniu z calym zyciem trzeba walczyc o swoje marzenia a nie myslec zmarnowalam to i tamto czy ze sie nie uda, co ma sie przeniesienie nie udac? pewnie ze sie uda tylko daj z siebie wszystko!
Evel
Posty: 25
Rejestracja: 9 lip 2008, o 22:24

Re: Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Post autor: Evel »

Masz racje! rok temu myślałam dokładnie tak samo, a potem cały zapał i wiara gdzieś się rozwiały, ale trzeba się otrząsnąć, w końcu żyje się tylko raz i trzeba przeżyć to życie tak aby niczego nie żałować
veni vidi vici
Posty: 55
Rejestracja: 28 lut 2009, o 08:44

Re: Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Post autor: veni vidi vici »

a takie przenoszenie sie w ogole praktykuje? tzn to jest realne?
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Post autor: justina89 »

Odkopuje temat bo również wybieram się na studia płatne w Lublinie na lekarski. Po wielu burzliwych rozmowach w domu doszliśmy do takich wniosków i ide na te cholerne płatne. Mam 162 pkt i szczerze powiem patrząc na te progi na dziennych zaczynam się delikatnie obawiać nawet o te płatne, ale widze że dziewczyny mają 150 pare wiec chyba jednak sama nie jestem.

Przenoszenie jest realne ale właśnie trzeba spełnić 2 warunki, po pierwsze dostać się na stacjonarne i druga sprawa mieć srednią 4,5.

Apropo mam takie pytanie czy to jest realne mieć taką średnią? Tak szczerze.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Post autor: jagodzio »

justina89 pisze:Przenoszenie jest realne ale właśnie trzeba spełnić 2 warunki, po pierwsze dostać się na stacjonarne i druga sprawa mieć srednią 4,5.

Apropo mam takie pytanie czy to jest realne mieć taką średnią? Tak szczerze.
A nie lepiej iść do innego miasta niż Lublin na niestacjonarne, gdzie nie trzeba mieć średniej 4,5? Z tego co tu wyczytałam, to graniczy z cudem, żeby mieć taką średnią na lekarskim czy farmie
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: Kto wybiera sie na lekarski studia-niestacjonarne

Post autor: justina89 »

jagodzio pisze:
justina89 pisze:Przenoszenie jest realne ale właśnie trzeba spełnić 2 warunki, po pierwsze dostać się na stacjonarne i druga sprawa mieć srednią 4,5.

Apropo mam takie pytanie czy to jest realne mieć taką średnią? Tak szczerze.
A nie lepiej iść do innego miasta niż Lublin na niestacjonarne, gdzie nie trzeba mieć średniej 4,5? Z tego co tu wyczytałam, to graniczy z cudem, żeby mieć taką średnią na lekarskim czy farmie
Możliwe, że lepiej ale tu wchodzą w moim przypadku w grę pieniądze ponieważ mieszkam w Lublinie i wydatek na studia to dla mnie nie maly koszt a jeżeli do tego dojdzie jeszcze opłata za mieszkanie, dojazdy itp w innym mieście to raczej nie za bardzo da radę, dlatego wybieram Lublin właśnie z tego prostego powodu, że tu mieszkam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości