Która klatka lepsza?

Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Mysia »

ja mam klatkę pięrową, i moja Mała Mi może tam swobodnie skakać:D moim zdaniem taka jest lepsza, ale taka tez jest dobra:)
pozdrawiam
Chamaedorea
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2007, o 11:08

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Chamaedorea »

Ta klatka jest ZA NISKA. 52 cm to niezbędne minimum w sumie, a przecież to jest klatka do królika i jest za niska. To, ze Tobie się wydaje, nie znaczy, ze tak jest.
Wg mnie klatka powinna mieć minimum 80cm wysokości, wtedy będzie dobra. Ja oosobiście kupiłam klatkę, która ma metr wysokości.
Czyli = zwierzak przeżyje, ale to na pewno nie będzie szczyt marzeń.
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Evka13 »

Ja będę go wypuszczać codziennie jak najdłużej będę mogła, więc sobie poskacze. A i tak nie jestem jeszcze pewna czy tą właśnie klatkę kupię.
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Predator713 »

a nawiązując: jak domek kupisz w zoologicznym to rzeczywiście może być ok ale zdarzało się że w zoologicznych były domki w których poszczególne ściany były łączone. zszywkami tapicerskimi! nie mówię że domek z zoologika to zły pomysł ale trzeba bardzo uważać . ja tam wole jak wiem z czego jest domek bo jestem pewien że Kuleczka jest bezpieczna ale czasem można za naprawdę małą kasę zaoszczędzić sobie pracy. co do kleju to szylka i tak się do niego dogryzie więc nie polecam
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Evka13 »

Ok, zastanowię się jeszcze nad tym domkiem - oglądnę jakie są w zoologiku i zobaczę co mi się bardziej opłaca A tak na marginesie: nie chcę zapeszać, ale tata już się zgadza Teraz muszę tylko szylkowi przygotować miejsce.
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Predator713 »

no to sper jak już będziesz go miała to się pochwal jaki jest
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Evka13 »

Oczywiście:!: Teraz tylko zastanawiam się, jakiego kupić. Ta oferta wygląda atrakcyjnie, tylko nie pisze jaka płeć. W grę wchodzi jedynie samiczka Wysłałam do nich maila z tym pytaniem, ale jeszcze nie odpowiedzieli. Poszukam też szyszorków w zwykłych zoologikach.
allegro 311383781
Myślicie, że bezpiecznie jest zamówić szyszorka przez net, czy lepiej w zwykłym zoologiku kupić? Bo bardzo bym chciała mieć aksamitkę, ale nie jestem pewna czy takie będą.
jjjkkk
Posty: 24
Rejestracja: 14 lut 2008, o 18:39

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: jjjkkk »

wiesz nie znam się ale sądzę że jak kupisz u hodowców to jakiegoś chorego nie dostaniesz co innego od prywatnych osób. tu bym się zastanowiła.
Tu masz namiary na fajną chodowlę w woj.opolskim cena ok.45zł
e-mail :
maciek.[at].pl

telefon :
603256208 i 691355812
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Predator713 »

chyba czytałaś post że szylka podróżowała pocztexem w paczce z otworkami? nie polecam szylek z allegro. najbezpieczniej kupić w hodowli albo w zoologiku i samemu odebrać
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Evka13 »

Tak, tylko, że nie mogę nigdzie znaleźć czarnej aksamitki.
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Predator713 »

hmm. no to naprawdę jest problem. sama zadecyduj bo nie wszyscy sprzedający są nieuczciwi trzeba tylko mieć troche szczęścia. w zoologach aksamitki raczej nie znajdziesz.
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Evka13 »

Muszę to dobrze przemyśleć. Ale ta hodowla z allegro ma dość dobrą opinię, więc myślę, że są oni uczciwi. Opis zwierzaka i hodowli wyglada na fachowy i wydaje mi się, że nie jest duzym ryzykiem kupić u nich aksamitkę - ale zawsze coś może pójść nie tak przy przesyłce.
kinia2071
Posty: 25
Rejestracja: 13 lut 2008, o 11:00

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: kinia2071 »

Sama jestem uzytkowniczka allegro i szczerze ci nie polecam kupowac JAKICH KOLWIEK zwierzat / pisza fachowo a co okazuje sie przy wplacie pieniedzy i wysylce ? dostajesz to czego wogole nie chcesz . nie zawsze tak jest ale trzeba trafic na fart a w trakcie przesylki nie wiadomo co z nia robia , szylek moze zachorowac , byc zestresowany taka podroza lub jeszcze wiele innych powodow dla ktorych nie powinnas kupowac z allegro , moze i sa fachowi ale postaw sie na miejscu szylka jak by cie mieli wysylac w paczce z dziurami / szczerze nie polecam , lepiej kup/poszukaj w sklepach zoologicznych , jezeli nie ma to wystarczy zamowic takiego lub wybierz jakis inny trudno kazdy jest fajny ma jakas ceche jak go wychowasz taki bedzie , to nie zalezy od koloru szylka :] kazdy jest kochany bynajmniej ja tak stwierdzam nie wiem jak inni ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości