Którą uczelnię (umed) wybrać?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Jaskrowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2018, o 14:14

Którą uczelnię (umed) wybrać?

Post autor: Jaskrowy »

Witam,
piszę ten temat w celu zasięgnięcia informacji o określonych uczelniach -jak traktują tam studentów, jakie jest podejście prowadzących, czy na danej uczelni jest łatwiej, na danej trudniej etc.
Zakwalifikowałem się do Katowic, brakuje mi nieznaczna ilość punktów do Zielonej Góry i Szczecina, a może i uda się na Wrocław z wrześniowej rekrutacji, dlatego biorę pod uwagę wszystkie cztery uczelnie. Nie przeczę, najbardziej interesuje mnie Zielona Góra i Wrocław z powodu małej odległości ~150km (do pozostałych dwóch ~300/400km), jednakże jak wspomniałem do Wrocławia nic pewnego, a słyszałem (nie wiem, czy to pewna informacja), że w Zielonej Górze na pierwszym roku jest 6 egzaminów (gdzie w Szczecinie ponoć tylko 2).
Czekam na Wasze opinie.
kliop
Posty: 260
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:54

Re: Którą uczelnię (umed) wybrać?

Post autor: kliop »

O Wrocławiu pisałem w innych wątkach. Ilość egzaminów na którymś tam roku nie powinna zaważać na Twojej decyzji, bo 1. egzamin egzaminowi nierówny 2. pewnie Szczecin na późniejszych latach będzie miał więcej egzaminów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości