Które liceum w Krakowie?

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
annnusiaczek

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: annnusiaczek »

florabygucci - dzięx za info )
jednak zdecydowałam się na VII LO - mat-geo-hist. Mam nadzieję, że się dostanęTrzymcie kciuki!
de_Valmont

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: de_Valmont »

Naprawdę warto złożyć papiery też do XXVIII LO. Do tej pory szkoła uważana za przeciętną, ale ostatnio zachodzi tam dużo zmian. Z jednej strony kameralna szkoła z tradycjami, z drugiej dużo nowości. :)
qubryk

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: qubryk »

Potwierdzam, chodzę do XXVIII i zaczyna być coraz lepiej. Ostatnio zatrudnili bardzo dobrych nauczycieli. Od razu poprawiła się atmosfera. :idea:
cristophorus

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: cristophorus »

[b]cristina[/b], zajrzyj do XXVIII, tam też jest świetny biol-chem.
cytolog

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: cytolog »

A co myślicie o XXVI Marii Składowskiej Curie.
cytolog

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: cytolog »

A na jakie studia byś się generalnie wybierał annnusiaczek.Słyszałem że VII jest dobre pod wzgłędem geografii a matematyczka jest wymagająca i potrafi dobrze nauczyć.


A ty cytolog pójdż lepiej do I LUB III jak chcesz iść na medycynę bo to XXVI to koszmar biologia i chemia bardzo niski poziom.Przeglądałem twojw posty i wynika z tego że nie mieszkasz w Krakowie może warto chodzić do LO najbliższego od twojego domu.Wiem z doświadczenia że dojazdy bardzo męczą .Nie ma się siły potem na naukę
cytolog1

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: cytolog1 »

SORKI że mama taką samą nazwę użytkownika ale nie zobatrzyłem twojej :D
Miania

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Miania »

Ja chodzę do 28 i jest całkiem spoko. Trzeba się trochę więcej uczyć, niż myślałam, jak je wybierałam, ale nauczyciele są fajni i mam super klasę:).
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: zoo_ »

cytolog pisze: A ty cytolog pójdż lepiej do I LUB III jak chcesz iść na medycynę bo to XXVI to koszmar biologia i chemia bardzo niski poziom.Przeglądałem twojw posty i wynika z tego że nie mieszkasz w Krakowie może warto chodzić do LO najbliższego od twojego domu.Wiem z doświadczenia że dojazdy bardzo męczą .Nie ma się siły potem na naukę
Przepraszam. odpisujesz sam sobie ?!
Malowana

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Malowana »

A co myślicie o VIII L.O profil Polski Wos Historia ?
Warto tam się wybrać, czy lepszym rozwiązaniem będzie jakieś inne lo z lepszym humanem, jeśli takowy jest ?
Jak myślicie ?
Planuje złożyć jeszcze papiery do XIII ? Dobra szkoła na II wybór ?
Z niecierpliwością czekam na odp .
Punktów będę mieć w najlepszym wypadku 165, a w najgorszym 151 .
Dostanę się do VIII ? :)
Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Calvino »

Do 8 powinnaś spokojnie się dostać jednak human jest tam średni polecam 6 to najlepsza szkoła humanistyczna.Jeśli chodzi ci o kraków.
Godith
Posty: 1
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 19:21

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Godith »

Chodzę do VIII, na biol-chem. Jakbyś chciała się dowiedzieć czegoś konkretniej, to mogę zapodać GG na PW

Edit: Nie popatrzyłam na datę.
W każdym razie jakby ktoś chciał, to pisać.
Ola1

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Ola1 »

Witam,
Ja polecam IV prywatne Liceum Ogólnokształcące na Basztowej. Miła atmosfera, fajni nauczyciele i można się wiele nauczyć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość