Kupno szynszyla a hałas z ruchliwej ulicy?

mecio
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2008, o 10:37

Kupno szynszyla a hałas z ruchliwej ulicy?

Post autor: mecio »

Witam

Mam pytanie. Otóż, planuję zakup szynszyla, ale przeczytałem gdzieś, że one źle znoszą hałas z ulicy. Problem jest taki, ze z okna mam widok na dość ruchliwą i głośną ulicę. Czy jest wtedy sens takie zwierzątko kupować? Na noc, szczególnie w lato, okno raczej wypadałoby otworzyć. w dzień zwykle jest zamknięte i jest cicho.

[mod] Staraj się dobierać odpowiedni temat to treści postu.[/mod]
Ostatnio zmieniony 25 maja 2008, o 14:29 przez mecio, łącznie zmieniany 2 razy.
Asia4852
Posty: 18
Rejestracja: 1 maja 2008, o 13:29

Re: Kupno szynszyla a hałas z ruchliwej ulicy?

Post autor: Asia4852 »

Możesz trzymać szynszyla w innym miejscu jeśli hałas z ulicy jest aż tak głośny. A na noc można go wynieść do innego pokoju.
natalka86
Posty: 24
Rejestracja: 27 kwie 2008, o 22:01

Re: Kupno szynszyla a hałas z ruchliwej ulicy?

Post autor: natalka86 »

.myślę, że zwierzątko lepiej zniesie hałas niż ciągłe przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego.
.ja mieszkałam kiedyś na skrzyżowaniu dwóch dużych ulic ale mojemu zwierzakowi to nie przeszkadzało, zachowywał się dokładnie tak samo jak wtedy gdy mieszkałam w cichej okolicy.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Kupno szynszyla a hałas z ruchliwej ulicy?

Post autor: Szyszek1993 »

Może i się przyzwyczai, ale hałas szkodzi zdrowiu! Proponuje umieszczenie go w innym pokoju, najlepiej na stałe!
dream
Posty: 266
Rejestracja: 13 cze 2007, o 09:59

Re: Kupno szynszyla a hałas z ruchliwej ulicy?

Post autor: dream »

mam taka sama sytuacje, ale szynszyle maja wybiorczy słuch i reagują tylko na odgłosy które w ich mniemaniu mogą być zagrożeniem - poza tym wiekszość dnia śpią ze złożonymi uszkami, a ożywiają się wieczorem i w nocy gdy hałas i ruch uliczny jest znacznie mniejszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości