Kurs MEDICUS - zadania

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
Cynamonek
Posty: 7
Rejestracja: 21 paź 2013, o 20:51

Kurs MEDICUS - zadania

Post autor: Cynamonek »

//Nie jestem pewna, czy to dobry dział, w razie czego proszę o przeniesienie i przepraszam najmocniej za kłopot. //

Dużo osób stąd posiada biologię/chemię MEDICUSA w pliku .pdf, który niestety (a może stety, przynajmniej jest klucz odpowiedzi ) jest popisany. Co prawda zadań jeszcze nie rozwiązywałam, ale przeglądałam je pobieżnie i są warte uwagi. Z tym, że przepisywanie tego wszystkiego i rozwiązywanie nieco mija się z celem - krótko mówiąc, szkoda czasu, a i odpowiedzi się zapamiętuje. I tutaj kieruję pytanie do Was - czy znalazłoby się może parę osób, które chętne byłoby przysiąść w weekend czy w inny wolny czas i przepisać na czysto w Wordzie zadania z poszczególnych działów? Logiczne, że im więcej osób, tym mniej roboty dla jednej, sama bym to skrobała we wieczność. Dodawanie do tego obrazków, tabel itd. to żaden problem, mogłabym nawet sama się tym zająć. Wysłać w pliku .doc na jeden adres, ja to poskładam i roześlę tym, którzy się parali tym dziełem i ewentualnie późniejszym chętnym.
Ktoś, coś do pomocy? Byłabym bardzo, bardzo wdzięczna.
Ola1234
Posty: 2
Rejestracja: 5 lip 2016, o 20:40

Re: Kurs MEDICUS - zadania

Post autor: Ola1234 »

Możesz mi wysłać, nic nie obiecuje, ale jak będę miała trochę czasu wolnego to czemu nie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości