Kursy przygotowawcze do matury...

Ogłoszenia na temat wydarzeń przyrodniczych, opinie i komentarze, tematycznie związane z forum przyrodniczym.
Judith*
Posty: 74
Rejestracja: 13 lip 2008, o 10:36

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: Judith* »

Polianna rozumiem Cię. ja jestem z matury 2006.
Chciałam zdać prawo jazdy (jestem świeżo upieczonym kierowcom!) i usamodzielnić się gdyż sytuacja rodzinna nie pozwala mi na beztroskie uczenie. W przyszłym roku składam na medyczną. To mój cel. . Jak się dostanę to w wakacje muszę oszczędzać, żeby. utrzymać sie na studiach.
Żeby iść na kurs medicusa prawdopodobnie zrobię sobie rok przerwy na UAM-ie na zaocznej biologii. Razem nie dam rady i czasowo i finansowo a biologię mogę dokończyć nawet za kilka lat.
Ach.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
polianna
Posty: 186
Rejestracja: 20 lip 2008, o 19:00

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: polianna »

Czyli dobrze rozumiem? Idziesz na medicusa w tym roku,tak? Myślę,ze jak dostaniesz się na medycynę to biologii już nie dokończysz A może się mylę.
Powodzenia Judith!
cahala

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: cahala »

A wiecie moŻe czy na medicusie moŻna chodzić wyłącznie na jeden przedmiot? Ja się wybieram na ten kurs w poznaniu ale chciałabym iść tylko na chemię.
Judith*
Posty: 74
Rejestracja: 13 lip 2008, o 10:36

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: Judith* »

Chyba można na jeden.

Idę na medicusa. Opcja jest taka.
- dostanę się na medyczną to biolę dokończę po 3 roku- przepiszą mi przedmioty i zostaną tylko 2 max 3 plus praca licencjacka.
- nie dostanę się. - kończę biolę i próbuję za rok
Milka
Posty: 310
Rejestracja: 22 mar 2008, o 09:58

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: Milka »

na sikorze z tego co wiem, mozna sobie wybierac takie przedmioty jakie sie chce
O Medicusie mi nic nie wiadomo A na stronie nic nie podali?

Judith , skad ten pesymizm? Uwierz w siebie a bedzie dobrze 3mam kciuki.
Ja wybieram sie na lekarski, za rok a gdzie bedziesz składała?
Ostatnio zmieniony 3 sie 2008, o 12:39 przez Milka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
polianna
Posty: 186
Rejestracja: 20 lip 2008, o 19:00

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: polianna »

Prawdopodobnie na Medicusa i oby na studia.
Nad Medicusem nadal myślę, rozważamjak wygląda kwestia formalna? pierwsza wpłata itd
Moja córcia ma na imię Olimpia i mam nadzieje ze w przyszłości będzie z mamy dumna ma dopiero 7 mc ale już daje popalić )
cahala

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: cahala »

Ja teŻ jestem rocznik 88. I teŻ na biologii, konkretnie na ekologii. Chcę iść na medicusa i zdać maturę w tym roku - nie pisałam w ogóle chemii, mam tylko biologię i inne przedmioty. A na medyczną chciałabym pójść po zrobieniu licencjatu bo nie chcę wyrzucać bezproduktywnie 2 lat licencjatu. Ewentualnie pójdę za rok a na biologii wezmę sobie urlop dziekański w razie czego jakby mnie wyrzucili

[ Dodano: Nie Sie 03, 2008 13:52 ]
polianna pisze: Nad Medicusem nadal myślę, rozwaŻamjak wygląda kwestia formalna? pierwsza wpłata itd
ze strony medicusa:
Przy zapisie na kurs nie jest potrzebna Żadna zaliczka ani przedpłata - pierwszą ratę moŻna wpłacić w pierwszym dniu zajęć przy sali wykładowej.
Judith*
Posty: 74
Rejestracja: 13 lip 2008, o 10:36

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: Judith* »

Dziękuję Milka. Ja składam do Poznania. Ewentualnie Białystok. Nic więcej/// A TY?

Polianna Płaci się pod koniec października na drugich zajęciach jakoś. Teraz trzeba do września zarezerwować się internetowo. Ja już wysłałam rezerwację miejsca.
sama nie dam rady się przygotować. Mam ksera materiałów od kumpeli ale to nic mi nie da. muszę na bieżąco
ponoć super tłumaczą i wszystko w skrócie omawiają. Jak ma się wiedzę jakąś to jest super.
Po pierwszych zajęciach można chyba zrezygnować zanim zapłacisz .

Jakby co pytaj


Buziaczki dla Olimpii :*
Awatar użytkownika
polianna
Posty: 186
Rejestracja: 20 lip 2008, o 19:00

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: polianna »

Dziękujemy!
U mnie motorem hamulcowym jest mój mąż,ktory stwierdził że i tak się nie dostanę to po co wyrzucać 1800zl. Pieprzyć go. Zapiszę się za chwilę.
cahala

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: cahala »

Jeśli tak Ci powiedział to tym bardziej się zapisz i podwójnie mobilizuj do nauki! Jak się dostaniesz z pierwszej listy to Cię będzie na kolanach przepraszał, Że w Ciebie nie wierzył!
Judith*
Posty: 74
Rejestracja: 13 lip 2008, o 10:36

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: Judith* »

hehe dokładnie. Ach Ci Faceci.

Potwory jedne)
biofizchem
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2008, o 14:30

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: biofizchem »

Ja chodziłam na ten kurs medicus 2 lata temu w poznaniu wiec miałam biologie i do wyboru fizyke lub chemie

wybrałąm fizyke i chodziłam na te wykłady a arkusze z chemii dostawałam do domu z kasa nie ma problemu można wpłacic wszystko albo rozłozyc na raty ja miałam jeszcze promocje jak płaciłam od razu to miałam 2 stówki mniej
Judith*
Posty: 74
Rejestracja: 13 lip 2008, o 10:36

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: Judith* »

i jak oceniasz kurs? co teraz robisz?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości