Kursy przygotowawcze do matury...

Ogłoszenia na temat wydarzeń przyrodniczych, opinie i komentarze, tematycznie związane z forum przyrodniczym.
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: kawa »

ja myslalam nad medicusem ale musialabym dojezdzac do krakowa, no niby mam samochod wiec nei bylby to jakis szczegolny problem, ale kilku znajomych wybiera sie na kursy do palacu mlodziezy w katowicach. ja zpaisalam sie poza tym jeszcze na kurs organizowany przez politechnike po pierwszych zajeciach wybiore ktory bardziej mi odpowiada. od grudnia/stycznia zalatwie sobie rowniez korepetytora i jakos to bedzie na razie zaopatrzylam sie na allegro w pare ksiazek polecanych na tym forum biologie villeego, podreczniki z biologii z wsip, chemia rozaka, repetytoria i test z operonu, treningi przed matura omegi, zbior zadan z chemii podstawowy i rozszerzony pazdro, testy z biologii i chemii persony, ksiazki lewinskiego, zbiory zadan maturalnych z omegi, piatku 13, maturalnie ze zdasz i costam jeszcze ale juz sie w tym gubie zalozylam sobie tez dwa segregatory gdzie wpinam notatki ktore przygotowuje po przeczytaniu danego rozdzialu i zadania ktore rozwiazalam. ciekawe tylko jak ja psychicznie wyrobie do matury skoro juz teraz budze sie w nocy zalana potem bo sni mi sie ze nie dostalam sie na lek -_-
.:Madzia:.
Posty: 17
Rejestracja: 9 lip 2008, o 16:39

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: .:Madzia:. »

kawa pisze:biologie villeego
Nie polecam uczyc się z tego do matury. Bardzo mało informacji w tej książce, ilość porównywalna do podręczników licealnych. Mam ta pozycję, ale przeczytałam dwa rozdziały i rzuciłam w kąt. Lepiej czytać podręczniki i vademeca.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: ulala »

ja tez chodzilam na medicusa
cahala

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: cahala »

Jeśli interesuje kogoś oprócz mnie czy moŻna chodzić do Medicusa na jednen przedmiot to odpowiedź brzmi NIE. Minimalny kurs to dwa przedmioty.
juvika
Posty: 93
Rejestracja: 4 sie 2008, o 21:38

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: juvika »

chodził ktoś na medicusa w Białymstoku? ja sie wybieram w tym roku i zastanawiam się czy warto?
sunflower
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2008, o 14:14

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: sunflower »

chce sie dowiedzieć, czy te materialy z kursów medicusa, sa az tak przydatne? Dobrze, summienie opracowane? I czy sa wystarczajaco dobre by sie z nich przygotowywac do matury? mam propozycje kupna tych materiałów z biol i chem za 100 złoty. nie wiem więc czy sa one warte takiej sumy:)
platynka
Posty: 16
Rejestracja: 31 sie 2008, o 23:36

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: platynka »

Ja wybieram sie do Wrocławia na kurs organizowany przez TRIPLET. Słyszał ktoś coś może o tym kursie? Pozdrawiam
Mockingbird
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 11:46

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: Mockingbird »

Witam.Już zapisałam się na kurs w Poznaniu ale zastanawiam się czy nie zrezygnować.Kiedy zapisywałam się na kurs to pewien miły pan powiedział że dostanę materiały informacyjne w połowie września.Na razie czekam.Jeżeli ktoś jest także zapisany do Poznania proszę o kontakt: gg 10278607
naftina
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 16:29

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: naftina »

ja również wybiera sie na kurs przygotowawczy z medicusa tylko że do Krakowa. Poleciła mi go koleżanka i mam nadzieje, że będę z niego zadowolona. Czy ktoś może też wybiera sie na ten kurs od 25 X
Lucy
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 17:44

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: Lucy »

Ja też wybieram się do Krakowa na ten kurs:) Właśnie dziś dostałam przydział do odpowiedniej grupy. Mam nadzieję, że kurs okaże się pomocny, jako że jestem w klasie humanistycznej i jak mówię co chce zdawać na maturze to ludzie robią wielkie oczy) I też zaczynam 25 X
Mockingbird
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 11:46

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: Mockingbird »

Nie przejmuj się,też byłam w humanie ale się przeniosłam.Dasz sobie radę jeżeli czujesz że to właśnie to
Lucy
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 17:44

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: Lucy »

Dzięki za dobre słowo:) mam taką nadzieję. I jeszcze takie pytanie jakby ktoś się orientował: jak wyglądają te materiały do nauki z tego kursu? Czy są dobrze opracowane?
paulinakon
Posty: 83
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 20:53

Re: Kursy przygotowawcze do matury...

Post autor: paulinakon »

Znajdę tu znajomych z grupy A1 - Wrocław (Medicus)? Dziś dostałam list

Moi znajomi, którzy zapisali się na ten kurs w zeszłym roku, byli bardzo zadowoleni. Jeden z nich jednak zrezygnował z akademii medycznej, wybrał inny kierunek. Inni (skutecznie) walczyli o miejsca na lekarskim i stomatologii, nie tylko we Wrocławiu.

Spodziewam się, że kurs pomoże mi w nauce fizyki, bo się nie umiemy dogadać Głównie ze względu na nauczyciela, zarówno w gimnazjum, jak i w liceum. Na szczęście teraz, w III klasie liceum, mam nowego nauczyciela i zapał do nauki. Miejmy nadzieję, że wystarczy mi sił na wszytko
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości