kursy przygotowawcze do matury..

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
brokensilence

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: brokensilence »

Ja równieŻ zapisałem się na kurs pod organizacją Medicusa. Oczywiście to nie wszystko - pobieram takŻe cotygodniowe korepetycje z chemii w wymiarze 2h. Myślę, Że zapędziłem się właśnie w kanał, który nieuchronnie prowadzi do bardzo pomyślnie zdanej matury :) . Jednak mój mózg funkcjonuje na zwykłych, ludzkich zasadach, więc mam nadzieję, Że się przedwcześnie nie zagotuję gdyŻ czeka mnie długa droga przez piekło wiedzy (a mówią, Że niewiedza jest gorsza niŻ obłęd :P ). Pozdrawiam wszystkich tutaj obecnych, a więc zapewne moich przyszłych ziomali :D Oczywiście mam nadzieję, Że studia (farmacja) oferują poznanie wielu ciekawych ludzi i zajeŻajebiste monterki cotygodniowe :evil: Oj, coś czuję, Że te studia obfitują w moich potencjalnych PRZYJACIÓ£ ! :)
*kari*

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: *kari* »

no, b.na farme idą same thebeściaki D
brokensilence

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: brokensilence »

Tia. JuŻ widzę te dzikie imprezy z których zapamiętamy tylko tyle, Że były :D No i te chłodne wiatry sesji o poranku studzące nawet największy zapał : Ale takie jest Życie - Żeby coś było piękne, coś musi być zkutaszone :)
Kaś.. .
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2007, o 17:31

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: Kaś.. . »

a czy ktos z Was wybiera sie na kursy medicusa do Poznania?!
*kari*
Posty: 31
Rejestracja: 14 paź 2007, o 15:18

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: *kari* »

to ja się podepnę i zapytam, czy ktoś może do Wrocławia ^^"
kerio
Posty: 53
Rejestracja: 28 sie 2007, o 22:36

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: kerio »

Ka&#x15B . pisze:a czy ktos z Was wybiera sie na kursy medicusa do Poznania?!
Ja do Gdańska. Myślicie że jak jestem na biol-chemie to one wystarcza zeby dobrze przygotowac do matury + solidna praca w domu w ciągu tych 2 tygodni przerwy. Ktos sie w ogole do gdanska na te kursy wybiera?
Kaś.. .
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2007, o 17:31

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: Kaś.. . »

mysle, ze tak. mam taka nadzieje moim zdaniem kursy moga nam pomoc, ale przede wszystkim trzeba samemu ciezko pracowac.

no i nikt nie wybiera sie do Poznania?!
*kari*
Posty: 31
Rejestracja: 14 paź 2007, o 15:18

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: *kari* »

popieram, qmpel chodził, no i oczywiście oprócz tego dużo sam się uczył co zaowocowało dostaniem się na wymarzone studia. kursy + praca własna = sukces gorzej jak ktoś jest leniwy.^^.tia.3mam kciuki D
kerio
Posty: 53
Rejestracja: 28 sie 2007, o 22:36

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: kerio »

grunt to solidnie pracowac przez te 2 tygodnie czasu wolnego i realizowac zalecenia. Samo chodzenie to strata czasu. Ale trzeba wierzyc w siebie Powodzenia wszystkim w maju
farmaniac

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: farmaniac »

Jak wszyscy to wszyscy, ktoś zapisał się do Medicusa w krk? ¦ciślej ujmując grupa wykładowaB2 ?
Kojot'
Posty: 12
Rejestracja: 20 paź 2007, o 16:15

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: Kojot' »

farmaniac pisze:Jak wszyscy to wszyscy, ktoś zapisał się do Medicusa w krk? Ściślej ujmując grupa wykładowaB2 ?
Ja ,licze ze bedzie ciekawie
Kaś.. .
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2007, o 17:31

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: Kaś.. . »

no, a co z Poznaniem? nadal nikt?
ol_ik

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: ol_ik »

Ja zapisałam się do Gdańska. i w ogóle nie wiem jak to będzie troche sie boję Że się rozczaruję.
no i jestem jeszcze młodziutka :D:D 2 klasa :)

Gdańsk grupa A1
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość