kursy przygotowawcze do matury..

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
mirex
Posty: 5
Rejestracja: 1 lis 2010, o 15:10

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: mirex »

kursy na uczelniach to zazwyczaj jedynie wykłady. Do medicusa mam zastrzeżenia, chodziłem i zrezygnowałem po kilku tygodniach bo uczący tam nauczyciele to ludzie którzy wykładają na uczelniach wyższych (do których mam pełen szacunek) ale nie mają takiego super pojęcia o maturze i znaczna część materiału który tam przerabialiśmy nie pokrywała się z podstawą programową - konsultowane z nauczycielami którzy przygotowują do matury od lat
kasia__p
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2011, o 11:27

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: kasia__p »

tylko : uczą młodzi ludzie, znają się na rzeczy, nie ma miliona osób w wielkiej auli, tylko góra 15- swietna atmosfera, swietni wykladający. bylam na poczatku na kursie sikory- wynudziłam sie jak nigdy, spalam na lawce- przenioslam sie do naprzekurs- i to bylo najlepsze posuniecie-polecam!
Ava
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 09:08

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: Ava »

Pamiętam swoją babkę od biologii. Jezu, co za kobieta! Postrach całej szkoły. Na jej zajęciach była taka dyscyplina, spokój i cisza, że czasem mieliśmy wrażenie, że jesteśmy w jakiejś szkole prowadzonej przez siostry zakonne Ale, co jak co, oceny z biologi mieliśmy najlepsze, ponieważ nie było osoby nie przygotowanej do lekcji. Mimo wszystko, wspominam ją dobrze. Cóż poradzić. Jeżeli chodzi o kursy przygotowujące do matury, to jest ich tyle, że naprawdę ciężko wybrać.
Sylwiax
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2012, o 11:29

Re: kursy przygotowawcze do matury..

Post autor: Sylwiax »

Ja chodziłam na świetny kurs do w Warszawie, nie wiem czy też są w KRK ale moim zdaniem w Waw nie mają sobie lepszych, moja nauczycielka była idealnie przygotowana a przy tym miła więc nauka wchodziła szybko. Maturę zdałam świetnie!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości