Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
cocochannel
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2010, o 21:47

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: cocochannel »

Ja też okolice . mam jakieś mieszane uczucia szczerze mówiąc, bo czytałam prze różne opinie ale nic nie mam do stracenia . musimy zaryzykować
marta925
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2010, o 17:57

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: marta925 »

witam ja też grupa A2 z Łodzi. Miło było móc dzisiaj niektórych poznać Mam takie pytanko. bo nie wiem czemu, ale nie mam tego klucza do zadań z biologii Mógłby mi ktoś napisać czy tam są tylko rozwiązania tych zadań czy coś na następne zajęcia też? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: Maggda_W »

czy ktos z Was uczeszczal w tamtym roku na medicusa do wro?
gamcod
Posty: 27
Rejestracja: 16 wrz 2010, o 09:33

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: gamcod »

Ja niestety nie, ale też chętnie posłucham jakiejś obiektywnej opinii.
Awatar użytkownika
piotrekkarabowicz
Posty: 7
Rejestracja: 18 paź 2010, o 07:25

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: piotrekkarabowicz »

Czy może się ktoś wypowiedzieć jak kurs w Medicusie w Krk? Chciałem się zapisać ale ostatecznie zrobiłem rezerwację w Edukusie (bo cena jest duużo lepsza i nauczyciele chyba na takim samym poziomie). Ja startuję w przyszłą sobotę - wiem że mają w grupie jeszcze jedno wolne miejsce - jeśli ktoś będzie się decydował niech się kontaktuje - razem jako znajomi będzie taniej
cocochannel
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2010, o 21:47

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: cocochannel »

marta925 pisze:witam ja też grupa A2 z Łodzi. Miło było móc dzisiaj niektórych poznać Mam takie pytanko. bo nie wiem czemu, ale nie mam tego klucza do zadań z biologii Mógłby mi ktoś napisać czy tam są tylko rozwiązania tych zadań czy coś na następne zajęcia też? Pozdrawiam
Hej Marto
tam są rozwiązania zadań robionych na kursie, jakieś rysunki komórek, Zakres materiału tych zajęć z soboty tj. Cytologia i histologia. No i oczywiście zakres materiału na następne zajęcia i 4 zadania treningowe. ( zakres materiału podany jest w punktach) Jak będziesz chciała przejrzeć to bardziej wnikliwie to podaj maila i Ci wyśle te ostatnie strony
marta925
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2010, o 17:57

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: marta925 »

Byłoby cudownie
Będę bardzo wdzięczna :]
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: Scheherazade »

"Ostatecznie zrobiłem rezerwację w Edukusie (bo cena jest duużo lepsza i nauczyciele chyba na takim samym poziomie). Ja startuję w przyszłą sobotę - wiem że mają w grupie jeszcze jedno wolne miejsce - jeśli ktoś będzie się decydował niech się kontaktuje - razem jako znajomi będzie taniej

Czy mógłbyś napisac coś więcej na temat tego kursu ?
Przede wszystkim czy są jeszcze wolne miejsca
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
piotrekkarabowicz
Posty: 7
Rejestracja: 18 paź 2010, o 07:25

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: piotrekkarabowicz »

Jak dotychczas wszystko super ok
Ja zapisałem się z kumpelą i miejsca jeszcze były chociaż proponuję zadzwonić bo prowadzą tylko małe grupy więc nie wiadomo.
Wybrałem ich tylko i wyłącznie dlatego że bardzo mi polecił ten kurs znajmoy który na niego właśnie chodzi a miał przyjemność albo i nieprzyjemność próbować również innych więc raczej wiedział co mówi
daj znać na priv jeśli się zdecydujesz to podepniesz się pod nas
ania92zdw
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2010, o 21:20

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: ania92zdw »

Łódź grupa A2/M

Po pierwszym spotkaniu mam dobre wrażenia - wykładowcy sympatyczni, uważam, że poziom wysoki i wierzę, że dzięki tym spotkaniom dobrze zdam maturkę 11 )
mirex
Posty: 5
Rejestracja: 1 lis 2010, o 15:10

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: mirex »

a ja uczę się sam i tak dostanę się na CM
ania92zdw
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2010, o 21:20

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: ania92zdw »

zobaczymy
mi niestety samoksztalcenie nie wychodzi.
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: przyrodnik »

w Krakowie polecam edukus
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości