Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
niki939
Posty: 20
Rejestracja: 4 paź 2010, o 16:48

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: niki939 »

Hej mam pytanie do tych, którzy już byli na pierwszych zajęciach. Jakie były tematy z biologii i chemii? Bo chciałabym się trochę przygotować na sobotnie zajęcia
Awatar użytkownika
gosiula93
Posty: 53
Rejestracja: 4 lis 2010, o 15:01

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: gosiula93 »

Czy ktoś może wybiera się na kurs Mediucusa do Poznania ?
maurycy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2010, o 17:34

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: maurycy »

niki939 pisze:Hej mam pytanie do tych, którzy już byli na pierwszych zajęciach. Jakie były tematy z biologii i chemii? Bo chciałabym się trochę przygotować na sobotnie zajęcia
niki o jakie zajęcia pytasz ?
Awatar użytkownika
Arya_D
Posty: 39
Rejestracja: 22 lis 2010, o 18:57

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: Arya_D »

Hi
A chodzi ktoś może na kurs Mediucusa do Gdańska?
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: Kester »

Nie będę zakładał nowego tematu, mam pytanie odnośnie Łodzi.
Orientuje się ktoś może nad tym który kurs lepszy, ten na biotechnologie w Medicusie, czy może ten w AON-ie na Piotrkowskiej. Zależy mi głównie na chemii.
Awatar użytkownika
Kerkyros
Posty: 54
Rejestracja: 12 paź 2009, o 21:00

Re: Kursy przygotowawcze Instytut Medicus

Post autor: Kerkyros »

Mogę się wypowiedzieć o AON
Zajęcia są przyjemne jednak ze względu na dosyć niski poziom grupy, mam wrażenie że marnuję tam swój czas. Najprzydatniejsze z zajęć są zadania dawane przez nauczycielkę, na bieżąco udostępniane z rozwiązaniami i konsultacjami odpowiedzi.
Koszt jest niski, odzwierciedla zatem pośrednio jakość.
Ogólna ocena 5/10
Nie idź na kurs, jeśli jesteś w stanie sam się uczyć w domu, a ewentualne pytania i problemy zadawaj na forum lub zapisuj sobie a w marcu/kwietniu weź sobie kilka korków prywatnych na rozwianie tych wątpliwości.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Kurs Edukusie vs Medicus w krakowie z BIOLOGII i CHEMII

Post autor: _włóczykij »

Jak w temacie.
Slyszeliscie opinie o kursie Edikus? o medicusie niestety slyszalam same negatywne. Nie wiecie jak to jest z tym kursem edikus, mozna sie zapisac nie majac osoby towarzyszacej", bo ktos opowiadal, ze to przychodzi sie tam wlasnie z taka osoba, wtedy tworza sie grupki i jest taniej.
dzieki z gory za info
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Kurs Edukusie vs Medicus w krakowie z BIOLOGII i CHEMII

Post autor: york »

na medicusa chodziłam do krakowa i szczerze odradzam, o drugim nie słyszałam, myśle, że najlepszym rozwiązaniem będą korepetycje u egzaminatora, zawsze możesz zapisać się z kolegą/ koleżanką, żeby było taniej
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Kurs Edukusie vs Medicus w krakowie z BIOLOGII i CHEMII

Post autor: _włóczykij »

Dziękuje bardzo za wypowiedzi. mimi11, czemu nie polecasz? źle tłumaczą, czy jak?

bo ja zapisałam sie na matme p chemie r i bio r.

bede wdzieczna za wiecej komentarzy
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Kurs Edukusie vs Medicus w krakowie z BIOLOGII i CHEMII

Post autor: york »

z matmy wypisz się od razu, facet chodzi i przepisuje to co masz w materiałach na tablicę, takie coś przez 2 h jest nie do zniesienia
chemia miałam z fajną kobietą, ale przez 2 h nie da się zrealizować materiału, tak samo z biologii chcą zrobić całą systematyke na jednych zajęciach, jest to robione po łebkach, przez 6 h na tyłku nie będzie chciało już ci się tego słuchać, więcej i efektywniej możesz nauczyć się w domu
lepszy jest korepetytor-egzaminator, który będzie ci tłumaczył kluczoznastwo, na kursie medicusa tego nie ma, a to jest podstawa sukceu szczególnie na maturze z biologii, moze się zdarzyć, że czegos nie rozumiesz, ok wytłumaczą ci raz, ale jak będzie tego więcej to się nie będa zatrzymywać
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Kurs Edukusie vs Medicus w krakowie z BIOLOGII i CHEMII

Post autor: _włóczykij »

Jakby ktos byl w temacie, to prosze o odpowiedzi
Awatar użytkownika
Pakolla Malajestra
Posty: 138
Rejestracja: 28 lip 2010, o 17:22

Re: Kurs Edukusie vs Medicus w krakowie z BIOLOGII i CHEMII

Post autor: Pakolla Malajestra »

ja byłam na medicusie - Pan dr Koc z małżonką w Krakowie i jednym jeszcze Panem (dyrektor instytutu) dyscyplinę trzymają na korytarzu, i ogólnie. Natomiast gorzej jest na samych zajęciach, jaka się grupa trafi - jeśli są osoby pchane na siłę przez rodziców a takie były gdy ja byłam na kursie - to zajęcia utrudniają bo gadają, jedzą chipsy, żują gumę itp. Prowadzący się wkurzają czasem i pamiętam taką sytuację, że niektórzy jakoby mieli ultimatum albo zmiana zachowania, albo happy end - kończyło się na end bez happy.
Jak mimi wspomniała już - po łebkach i długo, męcząco.
Edukus - słyszałam o nim, ale nie znam nikogo, kto by w nim uczestniczył.
aspiring17
Posty: 176
Rejestracja: 11 lis 2010, o 13:42

czy mozna sie zapisac na kurs medicusa tylko na chemie???

Post autor: aspiring17 »

czy mozna sie zapisac na kurs medicusa tylko na chemie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości