legowiska z LIDLL

Awatar użytkownika
urma1
Posty: 25
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 18:32

legowiska z LIDLL

Post autor: urma1 »

Pozdrawiam serdecznie
drodzy forumowicze i miłośnicy kotów, zanim nasz Tijo się zadomowił nikt wcześniej nie myślał o legowisku dla niego a wcześniej w Lidll-u widziałem bardzo fajne wiklinowe legowiska dla kotków. Pytanie czy ktoś może takowe widział a jeśli tak to czy takie jeszcze można gdzieś dostać albo zna ktoś jakiś konkretny sklep z wiklinowymi ostojami dla kotków
Na allegro przejżałem wszystkie 30 stron legowisk i widziałem tylko jeden w miare konkretny model, na Ikea tylko jeden rodzaj
Dajcie namiar na jakieś konkrety
Dzięki
Orchidea
Posty: 168
Rejestracja: 14 sie 2009, o 23:27

Re: legowiska z LIDLL

Post autor: Orchidea »

Ja osobiście nie widziałam,ale może po prostu kup jakiś koszyk albo pudełko wiklinowe dla kota Taki koszyk albo pudełko można kupić w sklepie czy na stoisku właśnie z fotelami i innymi dodatkami wiklinowymi itd.
A taki koszyk czy pudełko powinno być równie dobre.
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: legowiska z LIDLL

Post autor: Miniaa »

hmm, z moich obserwacji wynika, że koty wybierają sobie same miejsce a zazwyczaj takie kupne mają w nosie, więc szkoda wydawać kasę. Możesz spróbować kupić kocią budę, tak żeby kot miał w srodku całkowity spokój.,
smokxxx
Posty: 6
Rejestracja: 1 mar 2011, o 18:08

Re: legowiska z LIDLL

Post autor: smokxxx »

Zgadzam się. Często zwierze trudno zmusić żeby leżało tam gdzie my tego chcemy. Nawet weterynarze to samo twierdzą.
Ostatnio zmieniony 1 mar 2011, o 21:14 przez WojtekB, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zabrania się umieszczania przez Użytkowników na łamach Forum Biolog.pl przekazów reklamowych bez zgody redakcji. Wyjątkiem są ogłoszenia kupna i sprzedaży w dziale Giełda
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości