Lekarski - niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Epinefryna

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Epinefryna »

kasia008295, wiem bo mi się wyświetla na moim koncie która jestem na liscie rezerwowej.
Kurcze tak bym chciała. w Krakowie nie biorę udziału, która tam jest lista? Myślisz że 38 osób ucieknie z Warszawy dzięki za słowa otuchy.
kasia008295
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2010, o 18:43

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: kasia008295 »

Myślę, że spokojnie masz szanse, bo dla wielu UJ to priorytet, wiec jak tylko próg spadnie to uciekną tam wszyscy ambitni. chyba w tamtym roku w połowie września próg spadł o 2 pkt, wiec głowa do góry:) jeszcze jest wiele osób które nie zabrało papierów, albo też maja poprawke anatomii w przyszły piątek. Trzymam kciuki, niestety ja chyba nie mam już szans na stacjonarne:(
Epinefryna

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Epinefryna »

kasia008295 pisze:Myślę, że spokojnie masz szanse, bo dla wielu UJ to priorytet, wiec jak tylko próg spadnie to uciekną tam wszyscy ambitni. chyba w tamtym roku w połowie września próg spadł o 2 pkt, wiec głowa do góry:) jeszcze jest wiele osób które nie zabrało papierów, albo też maja poprawke anatomii w przyszły piątek. Trzymam kciuki, niestety ja chyba nie mam już szans na stacjonarne:(
ja jako że taki wątek, mówię o niestacjonarnych na stacjonarne w tym roku też juz nie liczę
kasia008295
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2010, o 18:43

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: kasia008295 »

A to przepraszam ale myśle, że tym bardziej nie masz szanse
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Galaxia »

kasia008295, wytrzeźwiej i dopiero wejdź na forum hihi
kasia008295
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2010, o 18:43

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: kasia008295 »

ok
Epinefryna

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Epinefryna »

kasia008295 pisze:A to przepraszam ale myśle, że tym bardziej nie masz szanse
to mam czy nie mam bo nic z tego posta nie rozumiem xd
może faktycznie zabalowałaś
sloneczko+
Posty: 143
Rejestracja: 2 lip 2010, o 20:20

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: sloneczko+ »

Mam pytanie odnośnie dyplomu lekarza medycyny, który uyzyskuje się na koniec studiów. Czy studenci studiów niestacjonarnych mają wpisane, że kończyli niestacjonarne? Czy jest tam jakaś wzmianka o trybie studiów czy tylko ocena? Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie mogę znaleźć żadnej odpowiedzi na ten temat.
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Michch »

Ostatni rok jest za friko, także nie jesteś wtedy studentem niestacjonarnym. Na dyplomie nie ma o tym wzmianki
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: a_niap »

Ponieważ to watek o WUMie piszemy jak jest na tej uczelni

To zależy. Jesli już studiujesz niestacjonarnie to prawo nie działa wstecz i rzeczywiscie - ostatni semestr (nie rok) jest za darmo i automatycznie jestes na studiach stacjonarnych i to masz na dyplomie.
Ale teraz mają być zmiany i już nie będzie automatycznego przenoszenia, wiec i na dyplomie zostanie niestacjonarny (chyba ze poprawisz mature/bedziesz miec srednia 4.5)
sloneczko+
Posty: 143
Rejestracja: 2 lip 2010, o 20:20

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: sloneczko+ »

Ale to ma się zmienić chyba tylko dla tych co dopiero zaczną studiować, prawda? Czy dla tych, którzy już studiują też? Bo w końcu umowa dla tych co studiują jest z czasów kiedy przenosili jeszcze na stacjonarne na 6 roku. Moższ podać link do strony, na której byłoby to napisane?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: a_niap »

Tak, dla tych co dopiero zaczną, napisałam Prawo nie działa wstecz wiec obecnie studiującym już nie mogą zmieniać. Nie wiem gdzie o tym jest napisane, pewnie w jakis uchwałach czy cos takiego, prof dr Kulus o tym mówił
tom_ek
Posty: 211
Rejestracja: 3 sie 2008, o 00:21

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: tom_ek »

myślicie że to będzie miało jakieś znaczenie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości