lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: lekarski

Post autor: Korczaszko »

Immuny są chociaż ciekawe więc nie płacz (ledwo je zaliczyłam ale pałam miłością )
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: lekarski

Post autor: lith »

Tomq pisze:Zależy kim się chce być na tych studiach i po studiach i gdzie się studiuje
Akurat gdzie to chyba w najmniejszym stopniu
kovac
Posty: 51
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:24

Re: lekarski

Post autor: kovac »

a jak wyglądały wasze przygotowania do matury, że dostaliście się na lekarski ? czy ciężko jest napisać przynajmniej na 70 % ?
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: lekarski

Post autor: Khayman00 »

uczyelm sie systematycznie, poszedlem napisac, potem rok pozniej jeszcze raz pisalem mature i tak sie dostalem. Trudnosc to rzecz wzgledna na maturze, liczy sie fart.

Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: lekarski

Post autor: Tomq »

lith pisze:
Tomq pisze:Zależy kim się chce być na tych studiach i po studiach i gdzie się studiuje
Akurat gdzie to chyba w najmniejszym stopniu
Ta, jakbym chciał żeby mnie wszyscy lubili to bym napisał, że masz rację. Inna sprawa, że nie chcę, więc bądźmy realistami :]
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: lekarski

Post autor: Mihhu »

Tomq, samo ZUO przemawia z Twoich postów. Sądzę, że w poprzednim wcieleniu byłeś laleczką Chucky albo Gargamelem( dla niezorientowanych Gargamel- ten zły, który chciał jeść smurfy) [nie wiecie co to smurfy?- kiedyś nagrali dobry album- smurfne hity, a potem zrobili o nich kreskówkę]

Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: lekarski

Post autor: Usagi_Tsukino »

Ja np. wchodzę do lekarza, pytam gdzie studiował, jeśli pada inna odpowiedź niż UJ to wychodzę. Tak w Warszawie też się uczą, ale ja nie lubię ludzi z Warszawy.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: lekarski

Post autor: Tomq »

nie musisz wchodzić do lekarza i pytać gdzie studiował, bo raczej do leczenia przeziębień doktor nauk nie potrzebny też nie lubię ludzi s waffki, oni som źli bo walom prosto z mostu i szczerze, a ludzie nie s waffki potem majom im za zue ze prawda jest jaka jest
Ten uj to epic score, wystarczy spojrzeć w jakiekolwiek zestawienia żeby wielkie collegium medicum uj nagle stalo się małe
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: lekarski

Post autor: David »

Tomq, bez obrazy, ale tylko ludzie z WUM są na tyle zaje**ci żeby mogli robić ciekawe specjalizacje? Jak dla mnie każda uczelnia, ma jakieś swoje koniki. I koniec tematu.
ŚUM ma swoją kardiologię i kardiochirurgie, Kraków ma Szczeklika itd. Przykładów można mnożyć co nie miara i dla każdej Uczelni się znajdzie coś w czym jest dobra.

Statystyki? To rzecz względna. LEP jest fajny bo jest równy dla wszystkich, ale dodatkowych punktów do total respectu dla poszczególnych Uczelni nie dodaje, bo tak naprawdę zależy kto układa pytania.

Mecz WUM vs. reszta świata z tego co widzę będzie trwał cały czas (choć i tak skończy się remisem), więc radzę się uzbroić w porządny zapas popcornu,
lykorz
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: lekarski

Post autor: Tomq »

Z samochodami jest tak, że jakby z każdego wykręcić dobrą część to byłaby zajebista fura. No ale w salonach tego nie proponują, więc trzeba wybrać coś najporządniejszego z dostępnego asortymentu. No a zestawienia też trzeba umieć analizować, względna jest jak patrzysz na średnią i miejsca, dlatego jest szereg innych wyznaczników, które zmniejszają relatywizm wyników.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: lekarski

Post autor: lith »

Tomq, w sumie niezłe porównanie. Co nie oznacza, że tylko wybrane, najdroższe marki są godne uwagi, bo często można mieć praktycznie to samo mniejszym kosztem. Tyle, że już nie ma tego lansu Są ludzie dla których będzie się liczyła głównie marka sama w sobie- bo to Audi/BMW/Mercedes, a są tacy, którzy zwrócą uwagę na cechy praktyczne i przydatne na co dzień.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: lekarski

Post autor: Tomq »

W sumie duża część buraków z bmw patrzy tylko na znaczek, a że samochód ma lat -naście i się sypie jadąc to już nie, także to też jest różnie co słusznie zauważyłeś
Kerad

Re: lekarski

Post autor: Kerad »

Tomq leczysz kompleksy ,że na każdym kroku podkreślasz wielkość WUM i swojej osoby czy bawisz się w forumowego Dr Housa ?

P.S Mógłbyś, oczywiście jak znajdziesz czas przytoczyć te jakiekolwiek zestawienia dotyczące CMUJ ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości