lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: lekarski

Post autor: Arnold »

Trochę odbiegliśmy od tematu.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: lekarski

Post autor: Tomq »

Kerad pisze:Tomq leczysz kompleksy ,że na każdym kroku podkreślasz wielkość WUM i swojej osoby czy bawisz się w forumowego Dr Housa ?

P.S Mógłbyś, oczywiście jak znajdziesz czas przytoczyć te jakiekolwiek zestawienia dotyczące CMUJ ?
Nie musisz mnie lubić, jakoś do tego nie garnę, bo większość użytkowników napisze tu wszystko byle byłoby cukierkowo i słŁłitttaśŚśniE. A jak tam na Twojej uczelni.? Powodzenia na maturze
Awatar użytkownika
Cinereus
Posty: 312
Rejestracja: 7 lut 2009, o 00:36

Re: lekarski

Post autor: Cinereus »

Tomq, na ktorym jestes roku ? .tak z ciekawosci, jesli to nie sekret.
Kerad

Re: lekarski

Post autor: Kerad »

Podejrzewam, że da się znaleźć więcej, tylko trzeba użyć usług wujka google z innymi hasłami.
Tu nie chodzi o lubienie czy nie , też nie lubię cukierkowej atmosfery ale o trochę pokory.
A poza tym jak na osobę anty-forumową to 481 postów. hmm tracisz wiarygodność jako osoba której wisi co myślą inni. Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć ,że wszystkie Twoje posty dotyczą spraw ważnych dla Ciebie albo rzeczowej dyskusji naukowej( swoją drogą to nieco dziwne, bo osoba z taką wiedzą powinna być pionierem w takich tematach.)

A jeśli chodzi o statystyki, to patrząc na nie jakoś nie widzę nigdzie żeby CMUJ stawał się mały
Awatar użytkownika
vanille
Posty: 164
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:29

Re: lekarski

Post autor: vanille »

Jako studentka UJ mogę zapewnić, że poziom na tej uczelni jest wystarczający, żeby rozwinąć swoje zainteresowania i umiejętności i radzę nie sugerować się opiniami ludzi z Warszawy, którzy od zawsze mają nos gdzieś w chmurach (oczywiście nie wszyscy). Jeśli ktoś ma potencjał to każda uczelnia jest dobra, a jeśli ktoś chce się dowartościować marką, to współczuję
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: lekarski

Post autor: Mihhu »

Teraz wszyscy zaczną jechać po WUMie, aż szanowny admin pousuwa nam konta.

Ale patrząc w przyszłość, to pracując z kimś przy stole operacyjnym, będę miał głęboko w d czy studiował na WUMie czy też KWUMie ( Uniwersytet Medyczny w Koziej Wólce). Ważniejsza wiedza i umiejętności. A jeśli się na prawdę chce ( i czuje powołanie ) to nawet KWUM, Cię nie ograniczy.

Dobra uczelnia to tylko jakiś % sukcesu, ale myślenie typu - studiuję na WUMie, więc jestem i będę pro-elo-zajebisty też jakoś jest nie na miejscu.

Nie mówię, że WUM jest zły czy coś, ale trzeba też czasem dostrzec, że nie tylko WUM produkuje dobrych lekarzy.

peace and love
Awatar użytkownika
vanille
Posty: 164
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:29

Re: lekarski

Post autor: vanille »

dokładnie to miałam na myśli. i też nie zamierzam jechać po WUMie, bo kilka osób o zbyt wielkim mniemaniu o sobie nie są w stanie zmienić dobrego imienia tej uczelni, na szczęście.
mousse
Posty: 181
Rejestracja: 29 gru 2009, o 18:51

Re: lekarski

Post autor: mousse »

ja bym dodała: kilka osób o niczym nieuzasadnionym wielkim mniemaniu o sobie
kovac
Posty: 51
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:24

Re: lekarski

Post autor: kovac »

ale uczyliście się tylko z podręcznika na spr i kartkówki ? czy jeszcze z jakichś z innych książek, bo ja często rozwiązuje matury z poprzednich lat i tak wyglądają u mnie sprawdziany. Czy to coś daje czy jakieś schematy się powtarzają w arkuszach ?
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: lekarski

Post autor: Usagi_Tsukino »

kovac, rozwiązywanie arkuszy na pewno Ci wiele da, nauczy Cię to kluczowego podejścia do matury. Wiedza z książek + masa arkuszy i powodzenia na maturze !

Tomq myślałam, że to podkreślanie wyższości WUMu nad całą resztą świata to swego rodzaju ironia.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: lekarski

Post autor: Tomq »

Jak ktoś pierwszy raz mówi Ci, że jesteś koniem, to mówisz mu żeby puknął się w głowę.
Jak ktoś tak mówi drugi raz, to zaczynasz się zastanawiać.
Za trzecim razem zaczynasz jeść owies.
Jeśli to nie jest zbyt trudna metafora to proponuję ją przemyśleć na spokojnie :]

Buehehe, poza tym nie wiem, mam publikować MRI pacjentów i je dla Ciebie opisywać w ramach pracy naukowej SKN? Czy filmiki i zdjęcia chcesz? a może kurs szycia przez youtube?
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: lekarski

Post autor: Usagi_Tsukino »

kurs szycia przez youtube poproszę!
Awatar użytkownika
vanille
Posty: 164
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:29

Re: lekarski

Post autor: vanille »

Tomq, wiesz co, brak mi słów. Momentami mam wrażenie, że to wszystko co piszesz to jakaś marna prowokacja, bo ciężko mi uwierzyć, że można być tak ograniczonym i pisać takie bzdury na poważnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości