LEKARSKI WUM 2011/2012

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
karimata
Posty: 286
Rejestracja: 19 cze 2010, o 15:30

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: karimata »

No i jak tam początek, jak wrażenia?
Ja ze swojej strony powiem, że jak na razie jestem bardzo zadowolony z wyboru uczelni. mam fajny, dobrze ułożony plan zajęć, profesjonalnych asystentów i poznałem mnóstwo świetnych ludzi - w grupie, na wydziale zdecydowanie pozytywnie.
Drugą stroną medalu jest oczywiście nauka i to, że do kolokwium zostało bagatela 10 dni, co się wydaje dość niewyobrażalnie bliskim terminem
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: Medycyna Lwów »

heh co ja mam powiedzieć, który w ten piątek mam już egzamin z radiologii ) i do nauki więcej niż cała wasza osteologia - ale powodzenia życzę )
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: a_niap »

To na 5 roku tez jest sesja ciągła + jeszcze kilka egzaminów w sesji która normalnie jest sesją?
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: julia.....:):) »

Kaamil pisze:heh co ja mam powiedzieć, który w ten piątek mam już egzamin z radiologii ) i do nauki więcej niż cała wasza osteologia - ale powodzenia życzę )
Chyba już nie pamiętasz jak sam byłeś na pierwszym roku i jak pisałeś w pażdzierniku ile jest materiału na zajęcia z anatomii
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: Mårran »

julia.:), im dalej się jest, tym mniej pamięta się siebie wtedy (i swoją panikę) Ja teraz pierwszy rok też wspominam bardzo radośnie i przyjemnie, a kucie Sawica na pamięć jakoś mój mózg pomija
Pani Buka
don_pedro
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 16:41

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: don_pedro »

A jeszcze mam pytanie, czy Wasz rocznik ma mieć jeszcze staż podyplomowy i LEP? Z góry dziękuje
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: Medycyna Lwów »

a_niap pisze:To na 5 roku tez jest sesja ciągła + jeszcze kilka egzaminów w sesji która normalnie jest sesją?
względem radiologii i ortopedii powiedzmy że tak, reszta w sesji letniej.
don_pedro pisze:A jeszcze mam pytanie, czy Wasz rocznik ma mieć jeszcze staż podyplomowy i LEP? Z góry dziękuje
TAK - ileż można o tym pisać?!
julia.:):) pisze:Chyba już nie pamiętasz jak sam byłeś na pierwszym roku i jak pisałeś w pażdzierniku ile jest materiału na zajęcia z anatomii

pamiętam doskonale i wiem jedno że nigdy bym nie chciał wrócić na 1 rok.
Choć nauki i tak jest mniej niż potem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości