lekarski zabrze wyniki matury

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
marth
Posty: 376
Rejestracja: 30 sie 2009, o 05:14

Re: lekarski zabrze wyniki matury

Post autor: marth »

mentos pisze:
marth pisze:Ja zaznaczałem w aplikacji opcję, że zgadzam się na ewentualne przeniesienie.
każdy się musi na to niestety zgodzić
A mnie się wydawało, że tę opcję można było odhaczyć, ale już nie pamiętam, bo składałem w maju.
Awatar użytkownika
asasas
Posty: 174
Rejestracja: 13 gru 2009, o 19:39

Re: lekarski zabrze wyniki matury

Post autor: asasas »

dzięki dzięki
marth pisze:Ja zaznaczałem w aplikacji opcję, że zgadzam się na ewentualne przeniesienie.
Każdy tak musiał zaznaczyć czy jest możliwość że to przeoczyłam i nie zaznaczyłam?
Awatar użytkownika
marth
Posty: 376
Rejestracja: 30 sie 2009, o 05:14

Re: lekarski zabrze wyniki matury

Post autor: marth »

Tak jak pisałem, jeśli dobrze pamiętam, można było zdecydować ptaszkiem", czy się na to zgadza
Awatar użytkownika
asasas
Posty: 174
Rejestracja: 13 gru 2009, o 19:39

Re: lekarski zabrze wyniki matury

Post autor: asasas »

kurde w nocy to robiłam więc mogłam nie zaznaczyć bo nic takiego nie pamiętam Może się jeszcze uda coś załatwić.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: lekarski zabrze wyniki matury

Post autor: Mihhu »

Już widzę jak próg do Zabrza szybuje w dół lotem pikującym
Awatar użytkownika
Incitatus
Posty: 60
Rejestracja: 4 lip 2009, o 18:30

Re: lekarski zabrze wyniki matury

Post autor: Incitatus »

Ehh moim marzeniem jest próg 150 na lekarski, bo tyle mam, matura totalnie failed. Taka szkoda, zazdroszczę wam, że będziecie lekarzami no i życzę powodzenia i żeby niemiłe plotki o Katowicach były tylko tanią propagandą
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: lekarski zabrze wyniki matury

Post autor: Tuś. »

Mihhu pisze:Już widzę jak próg do Zabrza szybuje w dół lotem pikującym
Też chcę mieć takie wizje! ^^

Żeby nie było offtopu: 165 - marzeniem jest Zabrze.
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: lekarski zabrze wyniki matury

Post autor: attyde »

171, ale oddaję miejsce
Wuwcia
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 09:26

Re: lekarski zabrze wyniki matury

Post autor: Wuwcia »

Jesli nie zlozyliscie podania do Zabrza tylko do Katowic to juz Wam współczuje.Mimo że Zabrze to dziura i mieszkaja tu dziwni ludzie, uczelnia i jej piekne otoczenie(duzo zieleni) potrafią to wszystko wynagrodzic.Asystenci traktuja wszystkich z szacunkiem, w przeciwieństwie do Katowic gdzie nie jest tak kolorowo Ludzie wylatuja w Katowicach równo i potem za rok przychodza znowu na pierwszy rok ale tym razem do Zabrza i bardzo sobie chwala, zaluja pierwszego wyboru Przyszlym studentom Medycyny zycze wytrwałosci i siły w darzeniu do celu! Nie dajcie sie wystraszyc, róbcie swoje
Studentka medycyny w Zabrzu
Awatar użytkownika
Headache
Posty: 573
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:01

Re: lekarski zabrze wyniki matury

Post autor: Headache »

Też słyszałem wiele złego o katowicach. a skad takie informacje? Naprawdę są tam sami asystenci-potwory?
Awatar użytkownika
Wanilia90
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:49

Re: lekarski zabrze wyniki matury

Post autor: Wanilia90 »

Headache pisze:Też słyszałem wiele złego o katowicach. a skad takie informacje? Naprawdę są tam sami asystenci-potwory?
Ja wypowiem się w imieniu mojej siostry,która studiuje na lekraskim w Katowicach.Fakt, po 1 roku był niezły przesiew,nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek zaległości bo jest to nie do odrobienia. Trudno jest zdobyć dopuszczenie do sesji, bo po drodze jest masa kolosów i każdy musi być zaliczony,by móc przystąpić do egzaminu końcowego. Najgorsze jest chyba to nagromadzenie wielu zaliczeń w krótkim okresie czasu.Co do asystentów to nie ma większych zastrzeżeń, aczkolwiek czasami zdarzają się fanatycy swoich przedmiotów I wtedy jest delikatnie mówiąc niezbyt fajnie.Podsumowując, jeżęli ktoś jest pracowity, sumienny i uczy się REGULARNIE to wszystko jest do przejścia.Aha i nie ma co się zrażać na samym początku. Trzeba nauczyć się uczyć w nieco specyficzny sposób i powinno być dobrze .Nadrzedna zasada studiowania w Katowicach to Nie srać się``
Awatar użytkownika
black lady
Posty: 169
Rejestracja: 30 cze 2010, o 15:02

Re: lekarski zabrze wyniki matury

Post autor: black lady »

168, lekarski w zabrzu
Awatar użytkownika
taffer
Posty: 240
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 21:16

Re: lekarski zabrze wyniki matury

Post autor: taffer »

ale co? są już wyniki czy obstawiasz czy tak było rok temu? jasniej proszę, bo ciśnienie niepotrzebnie podskakuje a warto by oszczędzać serce na tyle lat nauki
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość