Lekarsko-Dentystyczny 2009

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
natalee_stoma
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2009, o 11:43

Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: natalee_stoma »

forum dla wszystkich przyszłych stomatologów.dla tych, którzy od tego roku zaczynają studia na stomie i dla tych, którzy już studiują. [/b]
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: dynamitka »

no witam ja zaczynam od tego roku w Lublinie
natalee_stoma
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2009, o 11:43

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: natalee_stoma »

cześć, co powiecie na to, żeby na tym forum wpisywać tytuły książek jakich będziemy potrzebowali na studia. i z drugiej strony-studenci starszych lat mogą oferować książki do sprzedania. Coś w rodzaju giełdy dla studentów stomy. Co Wy na to?
no to zaczynamy: czy ktoś ma atlasy anatomiczne SOBOTTY do sprzedania?


a tak w ogóle, to dynamitka gratuluje dostania się! ja od października zaczynam w Białymstoku.
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: dynamitka »

dzięki i tobie również gratuluję
hm ja jeszcze mało wiem o książkach, dlatego jak ktoś jest z lublina to może napisać co ważniejsze pozycje na 1 rok
pipi99
Posty: 6
Rejestracja: 8 cze 2009, o 09:57

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: pipi99 »

witam wszystkich:) gratulacje dziewczyny mnie także w tym roku przywita Lublin z czego bardzo się ciesze:)
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: dynamitka »

oo to być może się spotkamy a skąd jesteś ?
pipi99
Posty: 6
Rejestracja: 8 cze 2009, o 09:57

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: pipi99 »

myślę, że na pewno się spotkamy:) jestem z Chełma:) 70 km od Lublina, a Ty?:)
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: dynamitka »

ja jestem z mielca(koło rzeszowa ) więc mam troszkę dalej
a ty się wybierasz do mielna na obóz
pipi99
Posty: 6
Rejestracja: 8 cze 2009, o 09:57

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: pipi99 »

tak, a Ty?
Flowery90
Posty: 17
Rejestracja: 17 cze 2009, o 21:53

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: Flowery90 »

witam ja również zaczynam od października stomatologię w Lublinie:)
natalee_stoma
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2009, o 11:43

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: natalee_stoma »

witam pipi90 i Flowery90 kurcze, gdybym poszła do Lublina( bo była też taka możliwość) to byśmy się spotkały ale nic straconego. tylko napiszcie mi coś więcej na temat mielna ok? to tylko dla studentów z lublina czy tak ogólnie? dziękuję z góry za informacje i pozdrawiam.

a tak poza tym dynamitka to mam rodzinę niedaleko Rzeszowa. ^^ ładnie tam jest. ja jestem z Bielska-Białej, a idę do Białego. już mnie przeraża wizja dojazdów

[ Dodano: |3 Sie 2009|, o 12:04 ]
AHA NO I OCZYWIŚCIE PONAWIAM ZAPYTANIE O KSIĄŻKI. jak ktoś ma do sprzedania książki potrzebne na stomie to bez krępacji może o tym napisać na tym forum.
pipi99
Posty: 6
Rejestracja: 8 cze 2009, o 09:57

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: pipi99 »

Nie chciałabym nikogo wprowadzać w błąd, ale z tego co pisze na stronie tego campusu, to to nie jest tylko dla studentow z Lublina:) Jedyny taki obóz w Polsce! Campus Akademicki - 1500 uczestników z największych ośrodków akademickich: Białystok, Kielce, Lublin, Płock, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław Obóz trwa od 31.08 do 6 .09 i kosztuje o ile pamiętam coś w okolicach 480 czy 490 zł.Myślę, że to jest bardzo fajny sposób na zapoznanie się z ludźmi ze studiów:) I co do książek, też chętnie bym coś odkupiła, a przede wszytskim dowiedziała się jakie książki mi się przydadzą:)
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: Lekarsko-Dentystyczny 2009

Post autor: dynamitka »

tak, to nie jest tylko z lublina ale myślę że z UM lubelskiego powinno tam być dość dużo osób skoro dawali ulotki i karty zgłoszeniowe przy składaniu dokumentów

koło Rzeszowa jest ładnie? hmm ja wolę jednak okolice bliżej gór, ale to fajnie że ci się podoba
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości