Lekarz rodzinny

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Lekarz rodzinny

Post autor: Gosiaczek »

Mam pytanie: W jaki sposób mogę zmienić lekarza rodzinnego?
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Lekarz rodzinny

Post autor: Robin »

to chyba musisz zglosic do swojej prychodni oni Ci dokladnie powiedza co zrobic.
u mnie, wydawalo mi siezewszedzie tak jest, byl akurat czas na nowe wybory, tak ze kazdy musial sie na nowo deklarowac. jak u Ciebie tez tak jest to problem z glowy.

[ Dodano: Sob Lip 29, 2006 13:06 ]
Zgodnie z artykułem 28 ust. 1 ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych z dnia 27 sierpnia
2004r. (Dz.U. Nr 210 poz. 2135) świadczeniobiorca ma prawo do wyboru: lekarza, pielęgniarki, położnej w podstawowej opiece
zdrowotnej nie częściej niż dwa razy w roku kalendarzowym, a w przypadku każdej kolejnej zmiany wnosi opłatę w wysokości 80
zł. Nie dotyczy to przypadku zmiany miejsca zamieszkania i sytuacji zaprzestania udzielania świadczeń opieki zdrowotnej przez
wybranego lekarza/pielęgniarkę/położną podstawowej opieki zdrowotnej oraz innych przyczyn niezależnych od woli
świadczeniobiorcy. Wyboru tego dokonuje się poprzez wypełnienie niniejszej deklaracji i złożenie w siedzibie świadczeniodawcy.
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Lekarz rodzinny

Post autor: Gosiaczek »

Robin, dziękuję bardzo
Muszę sie przejśc domojej przychodni .
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Lekarz rodzinny

Post autor: Robin »

nie ma za co - zawsze do uslug.
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: Lekarz rodzinny

Post autor: kasik »

moi rodzice jak zmieniali to chyba też do przychodni poszli
mi moja lekarka pasuje
bo leczyła mnie od małego i nie zamierzam jej zmieniać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość