Liceum akademickie GiLA

Materiały, notatki, ściągi podane przez użytkowników forum. Metody i sposoby nauki do matury z biologii. Wspólna nauka do matury na forum. Rozwiązania zadań, klucze, odpowiedzi.
ThinkApple
Posty: 124
Rejestracja: 19 gru 2013, o 14:32

Liceum akademickie GiLA

Post autor: ThinkApple »

Witam!
Z góry zaznaczam, że jestem świadoma słabego umiejscowienia wątku, ale naprawdę nie miałam pojęcia, gdzie go wcisnąć! D
Sprawa wygląda następująco. Przez rok chodziłam do liceum X, które rzekomo jest cudowne, genialne, olśniewające, zgarniające pierwsze miejsca w rankingach, przychodzisz jako przeciętny człowiek, wychodzisz jako promieniejący wiedzą i geniuszem olimpijczyk. Oczywiście po czasie okazało się, że to wszystko g***o prawda. Nauczycielka biologii sama nie powinna była skończyć liceum, matematyk ma tempo na poziomie 1 zadania/lekcje i w dodatku nic nie tłumaczy. Teraz jestem w kropce i myślę o zmianie szkoły na Liceum Akademickie GiLA. Ktoś coś wie na ten temat? Jak z poziomem biologii, chemii, rozszerzonej matematyki? I czy faktycznie nauczyciele coś z siebie dają, czy jest przereklamowana, jak szkoła X? Brdzo mi zależy na jakiejkolwiek opinii.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Liceum akademickie GiLA

Post autor: Mårran »

Znałam ludzi z GiLA i byli zadowoleni. W moim LO uczyło też bodajże dwóch nauczycieli z GiLA i byli bardzo fajni. Ale jakichś konkretniejszych informacji o tej szkole nie mam.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości