Liceum w Poznaniu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Nowy

Liceum w Poznaniu

Post autor: Nowy »

Witam ! Chodze do klasy III . Po gimnazjum mam zamiar studiowac medycyne . Nie chce marnowac czasu w jakims zwyklym liceum , wiec znacie moze jakies dobre liceum biologiczno chemiczne w Poznaniu , od ilu punktow moge sie tam dostac ? Z gory thx.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2006, o 10:01 przez Nowy, łącznie zmieniany 1 raz.
ZUZA LO

Re: Liceum w Poznaniu

Post autor: ZUZA LO »

Lepiej dobrze wywiedz się odnośnie liceuw, ja chodze to teoretycznie najlepszego w moim mieście, ale gdybym miala wybierać to głęboko bym sie na nim zastanowiła. Niby fajna szkoła ale nauczyciele beznadziejni :(
aniuchna

Re: Liceum w Poznaniu

Post autor: aniuchna »

jesli chodzi o poznan to najlepsza szkoła nauk ścisłych jest VIII LO. ja właśnie sie tu dostałam (do 1 klasy) i jestem bardzo zadowolona. próg punktowy oscyluje w okolicy 150 pkt. samo to swiadczy chyba juz o dobrym poziomie prawda? :idea: pozdrawiam i zapraszam doósemki"
bagatha

Re: Liceum w Poznaniu

Post autor: bagatha »

nie polecam XI LO, fatalni nauczyciele z biologii, chyba,ze cos sie zmienilo
.
ewka888-88
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2006, o 22:38

Re: Liceum w Poznaniu

Post autor: ewka888-88 »

bagatha pisze:nie polecam XI LO, fatalni nauczyciele z biologii, chyba,ze cos sie zmienilo
.
Tez tak słyszałam, wystarczy sie nauczyc notatek z zeszytu na pamiec, zdac i zapomniec!
Dobrze ze tam nie poszłam!
~~ KasiUUUniA ~~

Pomocy! :(

Post autor: ~~ KasiUUUniA ~~ »

PomóŻcie! Szukam liceum z kl 0. ale nie mam pojecia do ktorego mam isc :( Help, help, help :!: :!:
Piszcie na adres mailowy: kaska_[at].pl albo na nr gg: 5268175
Pit

Re: Liceum w Poznaniu

Post autor: Pit »

polecam VIII LO, samemu chodziłem - super szkoła - dobrze uczy a wspominam liceum jako najlepszy okres mojego zycia :yahoo: moja obecna juŻ Żonka teŻ chodziła do tego liceum - profil biol-chem i spokojnie sie dostała na AM - wszyscy co z jej klasy startowali na AM a bylo to jakies 17 os na 30os dostali sie - nikt nie ulał - Viva VIII LO! :yahoo:
Krzyk
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2007, o 18:13

Re: Liceum w Poznaniu

Post autor: Krzyk »

ósemka
Jestesm właśnie w drugiej klasie o profilu biol-chem. Jest super , czuję , że nauczyciele wiedza jak przygotowac do matury. Mam nadzieje , że dostanę sie na AK.Ba! z VIII LO damy radępozdrawiam wszystkich!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości