linienie szynszyla

Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: linienie szynszyla

Post autor: andi »

wszystkie szynszyle tak mają, ponieważ o tej poże się lenią czyli zzimowego futerka przechodzą wletnie". to przechodzi każdy szynszyl jak i inne zwierzęta
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: linienie szynszyla

Post autor: Predator713 »

ja czeszę Kuleczke taką szczotką do włosów jak dla małych dzieci i pomaga. Jak ktoś ma 2 szylki to często oe się same wyczesują(w sklepie widziałem)
ewcla
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2008, o 16:43

prosze o jaknajszybsza odp

Post autor: ewcla »

mam szynszyla kuzyna i jak wyjełam go z klatki to pies urwał mu siersc z ogona razem ze skóra czy szenszyl przezyje i czy siersc mu odrośnie? prosze szybko odp a i co zrobic zeby nie wdało sie zakarzenie
dominikapcerowski
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2008, o 20:07

Re: linienie szynszyla

Post autor: dominikapcerowski »

Nie wiem czy Ci pomoże ta informacja na temat linienia, ale może jednak. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że ludzie też linieją . Sam mam szynszyle i linieje. Powód był dość trudny do ustalenia, ale miało to miejsce po zabiegu, który przeszła. Wśród ludzi też się to niestety dzieje i do tego bezpowrotnie

Kod: Zaznacz cały

handsomemen.pl/wlosy,lysienie,linienie.html
Linienie

Szynszylowi włosy odrosną, często linienie spowodowane jest stresem i przyjmowanymi lekami imunopresyjnymi.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości