lista rekrutacyjna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Edenista
Posty: 270
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:07

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Edenista »

Lola_119 pisze:[at]: jeste? na li?cie rezerwowej, a kandydaci z rezerwówki zobowi?zani s? te? z?o?y? dokumenty, tak jakby zostali przyj?ci. Inaczej zostaniesz skre?lony z listy.
ja pierdyle b?d? musia? jecha? z krk do Bydgoszczy ^^ czy mo?na wysy?a? papiery poczt
Awatar użytkownika
drponury
Posty: 76
Rejestracja: 22 mar 2014, o 21:22

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: drponury »

wgl, powiedzcie na jakiej pozycji jestescie na tej liscie rekrutacyjnej. moze to umozliwi zobrazowanie mniej wiecej jak rozkladaja sie punkty.
Lola_119
Posty: 75
Rejestracja: 20 maja 2014, o 10:41

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Lola_119 »

[at]: ja polecam kurierem- najbezpieczniej.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Madridistka »

Tyle, ?e jak poczt? trzeba mie? od notariusza potwierdzon? kserokpi? dowodu i ?wiadectwa dojrza?o?ci.
Awatar użytkownika
Edenista
Posty: 270
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:07

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Edenista »

Madridistka pisze:Tyle, ?e jak poczt? trzeba mie? od notariusza potwierdzon? kserokpi? dowodu i ?wiadectwa dojrza?o?ci.
Ok dzi?ki
Awatar użytkownika
Karpentaria
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2012, o 15:53

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Karpentaria »

Edenista - mo?na, ale liczy si? data dotarcia dokumentów do uczelni, nie data stempla pocztowego
Lola_119
Posty: 75
Rejestracja: 20 maja 2014, o 10:41

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Lola_119 »

W sumie Bydgoszcz fajnie wymy?li?- lista b?dzie si? szybciej przesuwa?
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: nimfka »

Nie mieszajcie, [at] nie jest na li?cie rezerwowej, tylko na li?cie zakwalifikowanych, to nie to samo:
Osoby zakwalifikowane oraz z listy rezerwowej musz? dostarczy? dokumenty najpó?niej do 16 lipca 2014 r., do godz. 16.00. (UWAGA! Decyduje data dostarczenia dokumentów do CM UMK, a nie data stempla pocztowego!)
zupacoval
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2014, o 13:59

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: zupacoval »

Ej na po?cie w progach 2014 jest dodane ?e w Bydgoszczy 86, czyli o 1 mniej ni? rok temu
Nalia
Posty: 46
Rejestracja: 3 lip 2012, o 13:37

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Nalia »

Próg jest ni?szy na razie, ok, ale jest te? wi?cej osób z wynikamigt82,55
zupacoval
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2014, o 13:59

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: zupacoval »

Nie wiem czy kogo? tym pociesze ale patrz?c na wyniki matur na stronie cke, bio+chem pisa?o cznie 20 tys osób mniej, wi?c mo?e te? przez ni? demograficzny by? troch? ni?szy próg.
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Matjozi »

nimfka, masz racj? Z tego co pami?tam, dla listy rezerwowej komunikat mówi co? w stylu kandydat zakwalifikowany na list? rezerwow?, prosz? z?o?y? dokumenty". Wg mnie Gamestar jest ju? na li?cie g?ównej, musi dostarczy? dokumenty. Wydaje mi si?, ?e by?o po prostu bardzo du?o osób z dan? ilo?ci? punktów, st?d limit jest niby 150, a kandydat nr 300 co?

Punkty 6 i 7 w rozdziale IV
Awatar użytkownika
Locus
Posty: 369
Rejestracja: 30 lip 2011, o 21:46

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Locus »

Czyli wyskoczy? wam jaki? komunikat, ?e jeste?cie na rezerwowej i trzeba wys?a? dokumenty? Niezakwalifikowani maj? nie mie? zawa?u i nic nie wysy?a
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości