lista rekrutacyjna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Matjozi »

I od razu przy pojawieniu si? planu b?dzie mo?liwo zapisania si? do grupy
rozekkwidzyn, chyba tak, albo tydzie? wcze?niej. W ka?dym razie - we wrze?niu
Awatar użytkownika
Karpentaria
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2012, o 15:53

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Karpentaria »

Dzi?ki
Grupy przydzielaj? wedle jakiego? klucza (np znajomo?ci j?zyka), czy losowo?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: szska »

Dzwonicie i si? sami wpisujecie gdzie wam si? podoba jak wyjdzie plan Karpentaria
Awatar użytkownika
Karpentaria
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2012, o 15:53

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Karpentaria »

Dzi?ki szska
A rozekkwidzyn musz? chyba dodatkowo podzi?kowa? za dodanie do grupy na fb
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Matjozi »

Karpentaria, mo?esz nawet nie zna? angielskiego i b?dziesz mie? angielski ze wszystkimi
Najczciej grupa z wolnymi pi?tkami jest najbardziej oblegana, wi?c jak komu? zale?y, to trzeba szybko dzwoni?
Awatar użytkownika
Karpentaria
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2012, o 15:53

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Karpentaria »

Matjozi dobrze, ?e mówisz

Grzebi?c w informacjach na stronie CM UMK natknam si? na poradnik savoir-vivre, w którym bardzo du?y nacisk zosta? po?o?ony na prawid?owe stosowanie tytu?ów naukowych. To naprawd? jest tak przestrzegane? I jak odró?ni? magistra od doktora? Nosz? chocia? jakie? identyfikatory?

To pewnie jedno z tych pyta? nad którymi wszyscy obeznani za?amuj? r?ce.
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: szska »

Lool, szybko za?apiecie kto kim jest i ?adne identyfikatory nie s? potrzebne PP Ja tam si? zazwyczaj do nikogo nie zwraca?am tytu?ami tylko mówi?am przepraszam i pyta?am od razu o co chcia?am Ale fakt faktem niektórzy srali tymi tytu?ami na prawo i lewo lic dupe asystentom, a jak si? pomylili to by? straszny fail pami?tam jak kto? powiedzia? do pani która nie jest profesorem pani profesor i zwróci?a uwag? ale ja nie jestem profesorem Niby bez przypa?u ale g?upio wysz?o. Tak czy siak jako? nie bardzo przywi?zuj? do tego uwag?, jak si? do nich mówi. No jedynie do kierowników katedr to faktycznie wypada?o, ale z nimi to raczej styczno b?dzie mia? starosta roku, albo jacy? wibitni zerówkowicze albo pozwalniani z egzaminów:P
A do asystentów to si? gada?o jak si? chcia?o

Poza tym na stronie uczelni w zak?adce jednostki wydzia?owe macie wszystkie katedry i s? tam wypisani pracownicy, s? foty kierowników, wi?c mo?ecie sobie poobczaja?, uwierzcie mi ciko zapomnie? kto jest kim
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: rozekkwidzyn »

Tytu?y naukowe mo?na sprawdzi? na stronie internetowej katedry, gdzie s? podani pracownicy tej katedry. Ja tam jestem zwolennikiem form oficjalnych i zawsze si? zwracam po tytule (o ile oczywi?cie tytu? znam xD). Zawsze jednak mo?na si? zwróci? bezosobowo. Tylko nie na Pan/Pani, bo niektórzy si? o to bulwersuj?
Jak na przyk?ad wchodzisz na katedr? i chcesz w jakiej? sprawie rozmawia? z doktorem X (a takich sytuacji jest ca?a masa)- to musisz ju? zna? tytu?. Co do tego saw?ar wiwru, to faktycznie warto jest si? z tym zapozna?, bo niektórzy przychodz?c na uczelni? wy?sz? nie zorientowali si? jeszcze, ?e zaczynanie maila do osoby z któr? ?acz? nas stosunki hierarchiczne od s?owa WITAM jest co najmniej niestosowne
I tu znów trzeba zna? tytu? bo piszesz na przyk?ad zamiast tego witam nieszcz?snego: Szanowny Panie Doktorze/Docencie/Magistrze/Profesorze etc.
Jest tam jeszcze pare innych uwag z którymi polecam si? zapozna?
Awatar użytkownika
dzasta94
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2013, o 09:54

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: dzasta94 »

Mam nowe pytanie) Jestem ju? pe?noprawn? studentk? I roku lekarskiego i z?o?y?am wniosek o przyznanie miejsca w 2-osobowym pokoju w ds 2 lub ewentualnie 1. i pani, u której z?o?y?am te dokumenty z góry powiedzia?a, ?e na ds 2 nie ma co liczy? i mnie zmartwi?a bardzo tym, bo sprawdzi?am, ?e ten ds1 jest bardzo daleko, ok 10 km i ze zdj wida?, ?e warunki s? jakie s?. St?d moje pytanie czy kto? z was móg?by si? wypowiedzie? na temat ds1? czy dojazdy s? bardzo uciliwe i czy mo?na skupi? si? na nauce np.
Awatar użytkownika
drponury
Posty: 76
Rejestracja: 22 mar 2014, o 21:22

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: drponury »

no to standardowe pytanko :

na ile spadnie?
Lola_119
Posty: 75
Rejestracja: 20 maja 2014, o 10:41

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: Lola_119 »

Ponawiam: jaki obstawiacie próg w czwartek?
Awatar użytkownika
inqaa
Posty: 118
Rejestracja: 5 sty 2014, o 10:00

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: inqaa »

A o której godzinie mo?na si? jutro spodziewa? progów?
Zapomnia?am o której by?y poprzednie d
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: lista rekrutacyjna

Post autor: nimfka »

dotychczas bylo ok 14

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości