Lista rezerwowa

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Mitrah
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2013, o 16:13

Lista rezerwowa

Post autor: Mitrah »

Czy ktoś z was wie może (na podstawie doświadczeń z poprzednich lat) jakie sa szanse na dostanie sie na poniższe kierunki z podanych miejsc na liście rezerwowych?
- analityka medyczna 202 (50 miejsc na kierunku)
- elektroradiologia 133 (40 miejsc na kierunku)

O pierwszym najpewniej mogę zapomnieć ale zapytać zawsze można.

Awatar użytkownika
monia_em
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:18

Re: Lista rezerwowa

Post autor: monia_em »

kurczę, przyłączam się do pytania
też bym chciała wiedzieć, czy mam szansę.
jestem 30 na liście rezerwowej na analityce w gdansku (50 miejsc)
analgezja
Posty: 12
Rejestracja: 17 lip 2012, o 17:03

Re: Lista rezerwowa

Post autor: analgezja »

Spokojnie, obie się dostaniecie Myślcie sobie, że 90-95% osób na I listach to osoby, które zarejestrowały się na analitykę z myślą gdybym się nie dostała na lekarski.
Awatar użytkownika
makeAchange
Posty: 29
Rejestracja: 24 lip 2011, o 21:44

Re: Lista rezerwowa

Post autor: makeAchange »

Mam nadzieję że wszystko się przesunie jestem 24 na liście rezerwowych, oby coś się zmieniło. Czy ktoś wie ile jest na analityce w poznaniu miejsc?
Mitrah
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2013, o 16:13

Re: Lista rezerwowa

Post autor: Mitrah »

Wszyscy jesteście i tak na lepszych pozycjach niż ja.
U mnie może być kłopot, bo startowałam na analityke na wum, a tam nie można było aplikowac jednocześnie na analityke i lekarski. Pozostaje jeszcze Poznań.

Loretta
Posty: 102
Rejestracja: 2 lip 2013, o 13:21

Re: Lista rezerwowa

Post autor: Loretta »

Ja jestem 30. na liście rezerwowej na WUM. Kompletnie nie wiem kiedy oczekiwać II listy, mam nadzieję, że jakoś to wszystko się przesunie i jednak się dostanę.
Mitrah
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2013, o 16:13

Re: Lista rezerwowa

Post autor: Mitrah »

A kolejna lista nie jest przypadkiem 12 lipca?

Loretta
Posty: 102
Rejestracja: 2 lip 2013, o 13:21

Re: Lista rezerwowa

Post autor: Loretta »

W sumie to nawet nie wiadomo, do kiedy ludzie muszą złożyć dokumenty. Nie trafiłam na żadne oficjalne info o kolejnej liście niestety.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Lista rezerwowa

Post autor: kokardka »

Loretta, papiery na WUM można było dowozić do dzisiaj, więc jutro powinna być kolejna lista
Loretta
Posty: 102
Rejestracja: 2 lip 2013, o 13:21

Re: Lista rezerwowa

Post autor: Loretta »

O, no to świetnie. Bardzo dziękuję za info kokardka.
Marfa
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:11

Re: Lista rezerwowa

Post autor: Marfa »

Ten, kto się dostał dostaje zawiadomienie, do kiedy powinien złożyć dokumenty, prawda? W takim razie może ktoś napisać, do kiedy II tura składa papiery?

EDIT: Okej, już wiadomo - 15 i 16 lipca.
Awatar użytkownika
gregoru571
Posty: 20
Rejestracja: 13 lip 2013, o 13:22

Re: Lista rezerwowa

Post autor: gregoru571 »

Witam na forum

i prosze was żebyście ocenili moje szanse. Mam 121 pkt rekrutacyjnych. Na I liście we Wro byłem 154, teraz jestem 64 ( mówię o liście nazakwalifikowanych) Tylko, że teraz widzę że ci zakwalifikowani z tymi co zostali przyjęci to w sunie ponad 100 osób, a w zeszłym roku limit był 60. Czy ktoś wie, czy zwiększyli miejsca, czy może jednak aż tyle osób na zapas wzięli? No i czy mam jeszcze jakieś szanse n analitykę we Wrocławiu w tym roku

Dzięki wielkie
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Lista rezerwowa

Post autor: Pinsleepe »

W zeszłym roku próg był 127, o ile się nie mylę, w tym roku pewnie będzie niższy, ale nie jestem w stanie powiedzieć, czy dobije do 121. Przyjmą najpewniej 60 osób. Czekaj na 3 listę, na pewno wszyscy po 2 liście nie złożą papierów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości