LO w Katowicach

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
japko555
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2015, o 20:26

LO w Katowicach

Post autor: japko555 »

Cześć wszystkim!
Niedługo kończę gimnazjum i zastanawiam się nad biol-chemem w jednym z Katowickich liceów. Myślę, że egzaminy dosyć dobrze mi pójdą, może poza matematyką, którą jednak powinienem napisać na ok 50% przy dobrych lotach. W każdym bądź razie moje punkty na około 145-150. Czy mam szansę dostać się do III LO A. Mickiewicza? Myślałem też nad pozycją 2, jeżeli bym nie dostał się do Mickiewicza, a mianowicie X LO Paderewskiego lub Maczkiem. Pozycja 3 byłaby pozycją awaryjną w razie, gdybym nie dostał się do żadnych z powyższych LO i tu - proszę o doradzenie jakiegoś LO o w miarę biol-chemie na poziomie, jednak do którego na 100% bym się dostał. Proszę też o napisanie mi jakie biol chemy są najlepsze w Katowicach, doradźcie mi które LO jest dobre według was itd. Z góry dzięki
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: LO w Katowicach

Post autor: tchorz »

Jesteś pewien, że to własciwy temat w dziale forum naukowebiochemia?
Awatar użytkownika
Matthiu
Posty: 111
Rejestracja: 5 sie 2015, o 14:30

Re: LO w Katowicach

Post autor: Matthiu »

Zamiast sprawdzić na stronie szkoły, lub próby skontaktowania się z uczniami tejże szkoły z zapytaniem ich co o niej sądzą, ty oczywiście postanowiłeś stworzyć konto, i założyć wątek na forum biologicznym.



Może nie idź na ten biol-chem, co? Human koniec końców nie jest taki zły jak mówią.

Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: LO w Katowicach

Post autor: szalona chemiczka »

tchorz, to wszystko jest bardzo logiczne xd. Przecież biochemia zawiera w swojej nazwie profil bio-chem hahahahhahahaha To gdzie indziej miał umieść post o licem?
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: LO w Katowicach

Post autor: karooolajn »

szalona chemiczka hahahahaha, śmiechłam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości