Lumix DMC-L10

Fotografia przyrodnicza w portalu biolog.pl czyli porady, pomoc, aparaty cyfrowe oraz Twoje zdjęcia przyrodnicze
Awatar użytkownika
Sucharki z Myszkami
Posty: 413
Rejestracja: 16 lip 2007, o 20:42

Lumix DMC-L10

Post autor: Sucharki z Myszkami »

Cześć,
mam na oku Lumixa DMC-L10. Tylko czy ktoś go ma i jakie ma z nim doświadczenia. Ja miałem okazjępobawić się przez chwilę dosłownie. Pierwsze wrażenie było bardzo miłe, przeglądam specyfikację i też jest zadowalająca, ale dawno, dawno temu, jak dopiero zaczynałem się brać za fotografię, kupiłem aparat ze specyfikacji bardzo dobry itd. Szczególnie, że został mi polecony przez fotografa, ale jednak był bardzo nietypowy pod względem kształtu - tzn. niezywkle mały, niewiele większy od komapktowych. Ale jak już napisałem to było dawno temu. Teraz jestem na lustrzankach. Kilka mam już za sobą i zawsze przed kupnem (żeby nie popełnić błędu po raz wtóry) konsultowałem się z jakimś posiadaczem. Teraz nie mogę owego znaleźć (ten, który miałem w rękach, został miużyczony właściwie do potrzymania przez pana ze sklepu).

To tyle. Jeżeli ktoś jest, kto używa tego modelu to proszę o opinie.
gemini
Posty: 112
Rejestracja: 1 lip 2007, o 18:20

Re: Lumix DMC-L10

Post autor: gemini »

Nie jest złe te lustro z tego co słyszałem ale radze szukać w bardziej doświadczonych firmach takich jak Pentax, Nikon, Sony, Canon.
Np. Za tą samą cene a czasem nawet niższą (zależy gdzie) masz już lepszego
Pentaxa K20d albo Nikona D80.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości