Madonna w szynszylach

Yeef
Posty: 100
Rejestracja: 21 mar 2007, o 20:26

Madonna w szynszylach

Post autor: Yeef »

Szukając na necie troche info odnośnie szynszyli przeraził mnie jeden artykuł, poniżej zamieszczam cytat z owego artykułu"
"Obrońcy zwierząt są oburzeni na Madonnę, która pokazała się publicznie w futrze z szynszyli - donoszą brytyjskie gazety. Madonnę w futrze sfotografowano, kiedy z mężem Guyem Ritchie wychodziła z jednej z londyńskich restauracji. Gazety szybko obliczyły, że na okrycie piosenkarki życie musiało oddać 40 szynszyli i że futro jest warte 35 tysięcy funtów szterlingów."
Eh szkoda słów
Ostatnio zmieniony 24 mar 2007, o 23:41 przez Yeef, łącznie zmieniany 2 razy.
Miszel
Posty: 125
Rejestracja: 17 mar 2007, o 17:20

Re: Madonna w szynszylach

Post autor: Miszel »

Nic na to nie poradzicie. Pozostaje tylko pocieszać się faktem, że gdyby nie to, że szynszyle zaczęto hodować na futra zapewnie nikt z nas nie posiadał by ich obecnie w domu jako pupila. bo nadal pozostały by tylko egzotycznym zwierzęciem z Amerki południowej
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Madonna w szynszylach

Post autor: muppet »

A ja pocieszam się tym że futro z szynszyli jest tak drogie, że niewiele gwiazd na nie stać.
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Madonna w szynszylach

Post autor: Kiara »

Szynszyle to naprawdę kochane zwierzątka i nie rozumiem dlaczego ludzie wolą je nosić niż się nimi zajmować?!To prawda,że futro jest drogie i to jest bardzo pocieszający fakt,bo przeciętnych ludzi na to nie stać.Tylko tak czy inaczej biedne zwierzęta czasami cierpią jak sie je ubija.Wiele jest książek,które właśnie objaśniają takie metody.Podobno najlepszą z nich jest porażenie prądem.Tak czy inaczej zabijanie tych zwierzątek nie jest dla mnie miłą wiadomością.Madonna może sobie w tym paradować.Może też ktoś ją kiedyś ubije
hmmtt
Posty: 92
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:08

Re: Madonna w szynszylach

Post autor: hmmtt »

Szkoda, że taka mała fotka, ale wydaję się całkiem ładne.
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: Madonna w szynszylach

Post autor: przyrodnik »

Większe zdjęcie:

Kod: Zaznacz cały

news.bbc.co.uk/1/hi/entertainment/6220398.stm
1.jpg
1.jpg (37.02 KiB) Przejrzano 622 razy
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Madonna w szynszylach

Post autor: Szyszek1993 »

Bardzo dobrze ze szynsyle są mało spotykane i futra z nich są drogie. Nie che nic mówić ale jak na moje oko to tam poszło o wiel więcej futerek niż 40! Szkoda tych zwiezaków Naprawdę o wiele ciekawsze jest miec szysznszyla w klatce i sie znim bawić niz kilka na wieszaku w szafie!
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Madonna w szynszylach

Post autor: Kiara »

hmmtt, ja zobaczyła te zdjęcia to mi serce stanęło.Ja nierozumiem ludzi,którzy kupują futra nałogowo.Poza tym jak sobie pomyśle,że to kiedyś żyło,skakało itp to odrazu łapie mnie obrzydzenie do futer.Ja w domu żadnego nie mam i mieć nie będę.
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: Madonna w szynszylach

Post autor: Agusia »

Żeby przynajmniej ładnie w tym futrze wyglądała. Ehh.
Ja tam uważam, że każde futro (nie tylko z szynszyli) najlepiej wygląda na zwierzątku, a nie na człowieku. Ale to tylko moje zdanie. Nie da się nim wpłynąć na kogoś, kto ma duże pieniądze, sławę i - czasami - pusto w głowie.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Madonna w szynszylach

Post autor: Szyszek1993 »

I moje też Już ie iwedza co robić z pieniędzmi! Nie przeznaczą na ochronę przyrody albo cele charytatywne zamiast kupowac futra z biednych stworzeń za 35.000funtów! ehh szkoda słów
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Madonna w szynszylach

Post autor: Kiara »

Pieniądze dają teraz dużo możliwości.Jedno życzenie bogatej osoby i jakiś zwierzaczek nie żyję,bo chciała jego futro.Dla mnie to bezsens.Sztuczne też dobrze wygląda.Lepsze to niż nic.
hmmtt
Posty: 92
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:08

Re: Madonna w szynszylach

Post autor: hmmtt »

Sztuczne są mniejekologiczne". Ja tam jako miłośniki przyrody uważam, że powinno się używać jak najwięcej naturalnych, odwracalnych surowców.
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Madonna w szynszylach

Post autor: Iwus »

hmmtt pisze:powinno się używać jak najwięcej naturalnych, odwracalnych surowców.
TAK,ale pod warunkiem że takie futro uszyte jest ze zwierząt które w naturalny sposób skończyły żywot a nie zostały zabite tylko i wyłącznie dla futra.
Z drugiej jednak strony jesli ktos ma szynszyla to zwierzak staje się jego przyjacielem ,a niemoralne jest nosic futro ze swojego przyjaciela.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości