Mama nie pozwala!

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
Fretka_Asia

Mama nie pozwala!

Post autor: Fretka_Asia »

Jak przekonać rodziców?
Ostatnio zmieniony 5 lis 2006, o 11:45 przez Fretka_Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
orime
Posty: 13
Rejestracja: 17 wrz 2006, o 15:24

Re: Mama nie pozwala!

Post autor: orime »

Ale czemu konkretnie nie chcą? Wiesz fretka to trudne zwierze zapach specyficzny zepsuć potrafi napsocić koszty utrzymania wysokie i trzeba poświęcać dużo czasu Zależy o jaki czynnik chodzi na niektóre mozna coś zdziałać na niektóre nie
werona17

Re: Mama nie pozwala!

Post autor: werona17 »

najlepiej przedstaw swoim rodzica wszystkie wady i zalety posiadania fretki a następnie przyrzeknij Że bedziesz się nią opiekować Że bedzie mieszkała u ciebie w pokoju i Że kupisz jej smycz i bedziesz wyprowadzać na spacerki na sam koniec zreferuj im wszystko co wiesz o fretkach np co jedzą jak o nie dbać tak Żęby rodzice mieli pewność Że bedziesz umiała się nią zaopiekować.
Bou14

Re: Mama nie pozwala!

Post autor: Bou14 »

Ja teŻ brdzo chciałabym mieć frecię, bo to takie mądre i kochane zwierzaczki. Moi rodzice nie chcą się zgodzić poniewaŻ wiedzą, Że zapach bedzie okropny i boją się zniszczeń jakie mogą one wyrządzic, tak więc . próbuję ich pzekonac swoją wiedzą, nawet kupili mi pluszaka frecię z Ikei :-D :-D
Bou14

Re: Mama nie pozwala!

Post autor: Bou14 »

To znowu ja. Dziś zaczęłam przekomarzac mamę o fretkę ale nic z tego. Ona nie chce o tym słyszeć, a tata powiedział, Że za rok, jeśli będę wychodzić z psem codziennie przez ten rok i tylkoja o 5.00, 7.00, 13.00, 15.00, 18.00 i 22.00 to godziny wychodzenia. Wie, ze nie dam rady, ale to przecieŻ specjalnie. Co mam robi c?
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Mama nie pozwala!

Post autor: Vinci »

Przez ten roku juz Ci sie odechce fretki i wsztko bedze po staremu
Bou14

Re: Mama nie pozwala!

Post autor: Bou14 »

Mam pomysł ! Oni niby się nie zgadzają, ale przed chwilą patrzyłam w interenecie na wyposaŻenie fretki i stiwerdziłam, Że to niezła kasa - klatka ok. 200zł, fretka - ok. 300 zł, Zabawki - ok 50 zł, jedzonko - ok. 30 zł, smyczki itp -ok. 50 zł itp. Stwierdziłam, więc Że nie mówiąc o niczym rodzicom . kupię najpierw małe rzeczy, na końcu klatkę, a potem tylko będę czekała na fretkę. Co wy na to? Oczywiście fretki nie kupię bez ich zgody a najpierw w ogóle musze sprawdzic, czy nie jestem na nią uczulona. A własnie gdzie moge to sprawdzić. Wszędzie pisza Żebym poszła do kogoś kto ma, albo do hodowli al egdzie jest taka hodowla bo nikt ze znajomych nie ma freci. :) odpowiedzcie! 8)
BOU14

Re: Mama nie pozwala!

Post autor: BOU14 »

Koniec tematu Przekonałam mamę1łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii<jupi
siostraadama
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2006, o 19:09

Re: Mama nie pozwala!

Post autor: siostraadama »

Tchórzofredki lubią dzieci, dzieci lubią tchórzofredki Hm, tak mówi kolega
Kamila:)
Posty: 74
Rejestracja: 29 gru 2006, o 22:40

Re: Mama nie pozwala!

Post autor: Kamila:) »

Gratulujęja też przekonałam mamę niedawno

Mój SPOSób NA PRZEKONANIE RODZiCÓW DO CZEGOKOLWIEK

1.Najpierw przedstawiam im moją wiedzę i prezentuję wady i zalety.
2.Przyrzekam im, że będę się nią opikowac.
3."Wiercę rodzicom dziurę w brzuchu pytając ciągle o to samo: DLACZEGO NIE
4.Interesuję się np. fretką przez kilka miesięcy.
5.Utwierdzam rodziców w przekonaniu, ze ich argumenty do mnie nie trafiają i ja mam mocniejsze.
6.Rodzice ulegają))


To taki mój mały instruktarz. Po prostu przekonuje rodziców na zasadęMĘCZENIE". Tylko ja jestem strasznie uparta i gdy rodzice stawiają opór to po prostu dążę do tego, by się zgodzili.
Ja o pozwolenie na fretkę walczyłam przez 2 miesiącecodziennie drążyłam ten temat
PODZIAŁAŁO.kupuję fretkę w wiosennym miocie czyli na przełomie maja i czerwca
POZDRAWIAM I ZACHĘCAM DO ZASTOSOWANIA MOJEJ METODY.hehe
Virsu
Posty: 11
Rejestracja: 21 kwie 2007, o 13:58

Re: Mama nie pozwala!

Post autor: Virsu »

Gratulacje. 10905128 Jakbyś mogła,to napisz
Kamila:)
Posty: 74
Rejestracja: 29 gru 2006, o 22:40

Re: Mama nie pozwala!

Post autor: Kamila:) »

Napisz kto ma napisac, bo napisze ktoś iny niż chciałeś
Virsu
Posty: 11
Rejestracja: 21 kwie 2007, o 13:58

Re: Mama nie pozwala!

Post autor: Virsu »

Chciałaś* a tu właśnie chodzi o Ciebie Kamilo.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości