Maść na trądzik różowaty

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
Awatar użytkownika
wyniosla
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2018, o 07:27

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: wyniosla »

rowniez jestem zadowolona, stosuję od 2 miesięcy i nie ma śladu po tradziku rozowatym. Acnerose zostawia w tyle konkurencje.
Awatar użytkownika
Bianconiglio
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2017, o 09:36

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: Bianconiglio »

Ja natomiast stosowałam krem i żel do mycia twarzy z serii skinicer repair. Robiłam też maseczki z mikroalg, ze względu na właściwości przeciwgrzybiczne i antybakteryjne. Poza tym ważna jest dieta: zero cukru, zero żywności wysokoprzetworzonej czy ostrych potraw. Dietę wzbogacamy o cynk, witaminy z grupy B i błonnik. Ważne jest oczyszczanie twarzy i nie wolno wyciskać:) mogą zostać blizny, a poza tym bakterie mogą się roznieść. Przy wrażliwej cerze nie polecam stosowania pasty do zębów celem „wysuszenia” pryszczy) takie rady też czytałam w internecie.
Awatar użytkownika
Tanida8181
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2018, o 13:04

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: Tanida8181 »

wyniosła - ja też stosuję cały zestaw i na prawdę mi pomaga! : ) Poza tym skład jest świetny. Kiedyś stosowałam Izotek, ale rzuciłam go w cholerę.
Awatar użytkownika
ulcia_p
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 07:49

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: ulcia_p »

Marta55 - też słysząłam o acnerose.
Ale chyba nie można go kupić stacjonarnie?
Grace579
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2018, o 07:56

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: Grace579 »

walkway pisze:
9 maja 2017, o 12:01
Raz widziałam Acnerose w stacjonarniej ale chyba tylko krem na noc. Nie wiem , musisz poszukać. Sama mieszkam w mnejszym mieście, tak wiec moze w większym będzie wybór.
Mnie się wydaje że acnerose to tylko przez internet, tam jest tylko kilka produktów w serii.
Ogólnie podobno wygrywa tym, że ma tylko naturalne składniki, bez chemii.
Jeśli chodzi o trądzik różowaty, to jego etiologia jest inna niż pospolitego, dlatego trzeba sobie z nim inaczej radzić. Tu najlepiej iść do dermatologa, zeby się upewnić, jaki to jest rodzaj trądziku, wtedy można walczyć
brendi
Posty: 1
Rejestracja: 6 maja 2018, o 03:14

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: brendi »

Moja siostra ma ten rodzaj trądziku. Wiem, ż e e lekarz polecił jej stosowanie dermokosmetyku z apteki Cetaphil MD dermoprotektor. Używa tego balsamu od dłuższego czasu i jjest zadowoolona, bo jej skóra na buzi o wieelle lepiej wygląda, nie musi się ukrywać pod maską makijażu. Ten preparat jes t ogólnie polecany przez dermatologów i radzi sobie wła,smie z trądzikiem różowatym, młodzieńczym, azs, czy skorą wrazliwą, suchą. Ja też go stosuję, by nawilżyć swoje ciało.
Awatar użytkownika
ulcia_p
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 07:49

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: ulcia_p »

Tak tk, chociaż z trądzikiem różowatym można walczyć, to nie wiem, czy jest coś, co go usunie na zawsze.
Acnerose w sumie trochę kosztuje, ale skoro działa to chyba warto
Ale to pewnie najlepiej całą serię wziąc od razu i działać z grubej rury
Grace579
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2018, o 07:56

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: Grace579 »

No na pewno jak się całą serię weźmie to jest lepiej bo w acnerose jest kilka produktów - na rano, na noc. Jest też taka fajna pasta , która matuje. Ogólnie bardzo fajna linia, dobrze że coś takiego powstało.
Ewentualnie jak acnerose komuś nie odpowiada to jesczze jest sevolium - co prawda jest na wypryski ale też rozjaśnia i redukuje przebarwienia. I też jest z naturalnych składników.
Kuszelka
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2018, o 13:42

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: Kuszelka »

A próbowałaś używać kosmetyków Cetaphil? Mi właśnie balsam dermoprotektor z tej firmy polecił lekarz, kiedy miałam podobne problemy. W końcu moja skóra wygląda dużo lepiej, jest nawilżona, bez podrażnień. Balsam jest wydajny i na długo wystarcza.
victoriia

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: victoriia »

Tak Cethapil jest dobry, ja też czasem stosuje Balsam Szostakowskiego. Ten preparat generalnie stosuje na wszystkie zmiany skórne. Na prawdę polecam. Jak nic nie pomoże to jednak będzie chyba konieczna wizyta u jakiegoś dobrego dermatologa
pamelka40
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2018, o 12:35

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: pamelka40 »

A ja bym poleciła jakieś tabletki na trądzik. To dobre rozwiązanie, bo działają od środka i eliminują problem całkowicie a nie tylko oznaki jak maści. Coś takiego jest często polecane. Myślę, że warto się nad tym zastanowić.
miia12
Posty: 1
Rejestracja: 4 lip 2018, o 07:25

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: miia12 »

Tabletki może i są skuteczne, ale chyba nie warto sobie niszczyć wątroby, bo pewnie nie mało by trzeba ich przyjąć żeby były efekty ja bym polecała jakiś dobry krem, coś naturalnego żeby nie uczulało. Ostatnio kuoiłam sobie krem na dzień i widać efekty. Chyba zamówie sobie na urodziny cały zestaw bo się opłaca
Kasia952

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: Kasia952 »

Na trądzik różowaty nie stosowałam żadnych maści ani kosmetyków z apteki. W pierwszej kolejności postanowiłam spróbować kosmetyków dostępnych na stronie [mod], gdyż wyczytałam wiele dobrych opinii na ich temat. I okazało się, że były prawdziwe - efekt stosowania tych kosmetyków móżna zauważyć już bardzo szybko.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości