Materiały I rok Śum farmacja

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
MadAM
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 19:13

Materiały I rok Śum farmacja

Post autor: MadAM »

Witam ,
sprzedam niedrogo materiały na pierwszy rok farmacji na ŚUMie.
Chemia ogólna i nieorg
Chemia analityczna
Matematyka
Biofizyka
Botanika
Anatomia
Fizjologia
Tech. inform.
Statystyka
Chemia fizyczna
Historia Medycyny i filozofii
Łacina
Angielski

Na materiały składa się duża ilość notatek, kser z książek, pytań,wiele wykładów w wersji komputerowej.
Chodziłam na wszystkie wykłady i zajęcia, na bieżąco aktualizowałam solidne materiały, które już posiadałam.
Oprócz materiałów w wersji papierowej - mnóstwo materiałów elektronicznych.
Chętnie ponegocjuję cenę
Kontatk tutaj, gg 51494859 lub telefon789 431 301
kamila326
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 15:51

Re: Materiały I rok Śum farmacja

Post autor: kamila326 »

Sprzedam materiały elektroniczne, które z pewnością UŁATWIĄ przebrnięcie przez I rok Farmy.
W skład materiałów wchodzi:
-anatomia ( wykłady, prezentacje, schematy)
-biofizyka (wykłady, sprawozdania, opracowane pytania na wejściówki, pytania na egzamin!)
-biologia i genetyka (notatki, książki, pytania na egzamin!, skany zeszytów)
-botanika (notatki, wykłady, pytania na egzamin!, rysunki, przegląd systematyczny roślin, zdjęcia roślin pomocne przy nauce do egzaminu praktycznego, książki!)
-chemia analityczna (notatki, wykłady, pytania na egzamin!, opracowane zadania obliczeniowe!, książki)
-chemia fizyczna (notatki na ćwiczenia laboratoryjne, sprawozdania, opracowane zadania ZAWADY!, opracowane zagadnienia na USTNY egzamin!, wykłady)
-chemia ogólna i nieorganiczna (skrypt!, tablicówki, pytania na egzamin!, książki, wykłady, schemat rozdziału)
-fizjologia z elementami ergonomii (wykłady, prelekcje, kolokwia, pytania na egzamin!, prezentacje)
-łacina (słówka, kolokwia)
-matematyka (e-TRAPEZ! )
-statystyka (wykłady, zadania na kolosa zbiorczego!, zeszyt, wzory)
10 GB!
POLECAM!
Cena: 25 zł

Kontakt: 798-057-997
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości