Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Arkuos
Posty: 315
Rejestracja: 31 sty 2010, o 04:07

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: Arkuos »

Nowa tożsamość, manipulacja .
konturek

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: konturek »

u mnie w klasie jest taki koleś co ogólnie jest zagrożony z bio i z innych paru przedmiotów /z religii nawet/ napisał maturę próbną na 92% więc moim skormnym zdaniem oceny naprawdę g-o się liczą
ha! matura 2010 zbliża się wielkimi krokami - ogólnie najbardziej cykam się polaka /w moim przypadku bajkopisarstwo w czystej, wręcz krystalicznej postaci/ a biol i chem damy radę jak pójdzie tak pójdzie po co srać się już z progami. Jak pójdzie. hmmm. ździebełko gorzawej to trudno żyje się dalej. Za rok też jest matura. i za 2. i za 3. /oczywiście też chciałbym się dostać od razu ale jak nie wyjdzie na pewno nie będę ryczał a jak czasami czytam tu posty mam wrażenie, że niektórzy jak im nie pójdzie to chyba se żyły podetną/. Bez przesady ludu, wyluzuj m/
P.S. Korczaszko to drzewo nie działa /u mnie/ ogólnie jak chce otworzyć pojawia się info: strona zawiera informacje niebiezpieczne dla koputera i się wyłącza wszytko. hmmm.
Awatar użytkownika
sparky
Posty: 251
Rejestracja: 27 gru 2007, o 09:32

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: sparky »

Kiedy zamierzacie składać papiery na uczelnie ? Już teraz przed maturą czy lepiej po maturze, bo terminy składania są bodajże do końca maja czy początku czerwca
Xoth
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2008, o 21:18

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: Xoth »

Złóż już teraz na uczelnie, które zamykają rejestrację przed maturą, a na te, które mają ją otwartą później, możesz złożyc po maturze, jak już zorientujesz się mniej więcej jak Ci poszło. Możesz w ten sposób zaoszczędzić trochę pieniędzy (jeśli wiesz, że matura poszła kiepsko, nie ma sensu składania na CMUJ czy WUM). Ja tak zrobiłem w zeszłym roku.
rumiankowa
Posty: 25
Rejestracja: 17 lut 2010, o 18:05

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: rumiankowa »

ale czy któreś uczelnie w ogole kończą wstępną rekrutacje przed maturami? bo wydaje mi sie, ze nie, ale moze myle sie.
neopostman
Posty: 211
Rejestracja: 15 kwie 2010, o 23:57

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: neopostman »

zielony666 pisze:u mnie w klasie jest taki koleś co ogólnie jest zagrożony z bio i z innych paru przedmiotów /z religii nawet/ napisał maturę próbną na 92% więc moim skormnym zdaniem oceny naprawdę
Osobiście przy ocenach z chemii 1 i 2 napisałem maturę próbną rozszerzoną na 90 % . Nie widzę sensu jakoś nauki do przedmiotów szkolnych w klasie maturalnej, ponieważ ten czas mogę skuteczniej wykorzystać do nauki i powtórki maturalnej, a tak zaoszczędzony czas mogę wykorzystać na spotkania z dziewczyną i ze znajomymi przy piwie. Nauka do matury jednak nie okazała się tak straszna jak myślałem, odrobina pozytywnego myślenia pomaga, mam nadzieję że to równe dobrze zaowocuje w maju :p.
Awatar użytkownika
sparky
Posty: 251
Rejestracja: 27 gru 2007, o 09:32

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: sparky »

Xoth pisze:Złóż już teraz na uczelnie, które zamykają rejestrację przed maturą, a na te, które mają ją otwartą później, możesz złożyc po maturze, jak już zorientujesz się mniej więcej jak Ci poszło. Możesz w ten sposób zaoszczędzić trochę pieniędzy (jeśli wiesz, że matura poszła kiepsko, nie ma sensu składania na CMUJ czy WUM). Ja tak zrobiłem w zeszłym roku.

Są wogóle takie które zamykają rejestrację przed maturą ? Z tego co czytałem to tylko uczelnie wojskowe wymagaja żeby wcześniej składać papiery ( do kwietnia chyba było) a poza tym to wikększość z tego co przeglądałem ma to czerwca, więc spokojnie po maturach , które maksymalnie trwają do 20 maja można potem się zarejestrować .

Chyba ,że co przeoczyłem ?
Xoth
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2008, o 21:18

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: Xoth »

Być może, nie wiem jakie terminy są w tym roku. W tamtym, bodajże PAM kończył rejestrację jeszcze przed maturami.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: Korczaszko »

Poznan tez jakos wczesniej konczyl rejestracjei i rok temu i dwa lata temu, nawet jeszcze przed majem? albo przed czerwcem
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: godziasia »

o kurczę serio? Ja co prawda byłam w ubiegłym roku zainteresowana tylko trzema uczelniami, ale najwcześniej ROZPOCZYNAŁA rekrutację Łódź - chyba 4.05. Pierwsze słyszę, żeby się rekrutacja kończyła przed majem.
Awatar użytkownika
eMKa
Posty: 163
Rejestracja: 11 maja 2008, o 20:50

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: eMKa »

a gdzież tam przed maturą rekrutacja w Poznaniu trwa od 10 maja do 14 czerwca, dla nowomaturzystów". Dla tych, którzy mają starą maturę - od 12 do 30 kwietnia.
Awatar użytkownika
sparky
Posty: 251
Rejestracja: 27 gru 2007, o 09:32

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: sparky »

Właśnie , bo sa inne terminy dla nowo-maturzystów i tych ze starą maturą , stąd to zamieszanie My mamy jeszcze czas.

Najlepiej btłoby złożyć po maturze , bo jakby nie poszła to można sporo kasy zaoszczędzić
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: Korczaszko »

I tak wcześnie kończą, a wydaje mi się, że kończyli przed czerwcem, bo kiedyś tu na forum panowało oburzenie bo było wielu spóźnialskich
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości