Matura 2012

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Matura 2012

Post autor: Lektom »

Nula pisze:Obraziłeś mnie./ zobaczysz ja nam takie spotkanie zorganizuje gdzieś nad morzem ,że do końca życia go nie zapomnisz !
powiedział tylko prawdę.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Matura 2012

Post autor: lith »

jak się chce coś takiego zorganizować to trzeba od razu z konkretami jechać, inaczej ciężka sprawa
Awatar użytkownika
Nula
Posty: 57
Rejestracja: 23 sty 2011, o 11:00

Re: Matura 2012

Post autor: Nula »

ja tam dotrzymuje słowa . a z resztą z chęcią bym poznała kilka osób z tego forum.
skoro wiesz lepiej to już twoja sprawa. nie musisz sie na nic pisać, widać ,że nie masz zaufania do ludzie w sprawie planowania wyjazdów
Awatar użytkownika
Nula
Posty: 57
Rejestracja: 23 sty 2011, o 11:00

Re: Matura 2012

Post autor: Nula »

odbiegając w przyszłość proponuje początek lipca 2012r. może jakieś morze lub góry, jak kto woli, byle pojechało sympatyczne towarzystwo a co do noclegów to zawsze jakiś akademik się znajdzie
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Matura 2012

Post autor: lith »

no trzymam kciuki, ale to nie jest taka prosta sprawa jak się mają ludzie gdzieś z daleka zjechać

Proponuję raczej konferencję na skajpie i po (tak na początek w ramach organizacyjnego eksperymentu)
Awatar użytkownika
Nula
Posty: 57
Rejestracja: 23 sty 2011, o 11:00

Re: Matura 2012

Post autor: Nula »

jestem zaa ! xd skypeem czy jak to się pisze :dance: to kiedy pierwsza rozmowa przy soczku D ?
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Matura 2012

Post autor: Lektom »

A kogo konkretnie chcialabys poznac XD?
nie znasz ludzi a chcesz z nimi jechac na wakacjeD:D? powodzenia:))
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: Matura 2012

Post autor: Zielona cytryna »

Uczyć się! Do książek! A nie soczki i kompociki.

Matura tuż tuż.
Awatar użytkownika
Nula
Posty: 57
Rejestracja: 23 sty 2011, o 11:00

Re: Matura 2012

Post autor: Nula »

chodzi o to aby jechać i poznać, jestem otwarta na nowe znajomości ,ale widać,że ty nie jesteś . twoja sprawa.
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Matura 2012

Post autor: Lektom »

Zielona Cytryna - przecież uczylibyśmy się pewnie na tym wyjeździe) nie obawiaj się o naszą edukację)

Nula - jestem otwarty na zawieranie nowych znajomości. tym bardziej z ludźmi o podobnych ambicjach i zainteresowaniach a mój sceptyczny stosunek do tego wynika chyba z tego, że podobnie jak lith, jestem facetem i realnie potrafię ocenić sytuację i możliwości : )


btw. kto wie jak zmienić kolor swojej ksywy? tak jak ma właśnie lith na brunatno, czy zielona cytryna na czarno)?
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: Matura 2012

Post autor: Zielona cytryna »

To nie jest zmiana koloru nicku tylko ustalenie która grupa jest Twoją domyślną.

Anyway, wchodzisz na swoje konto, po prawej stronie klikasz grupy użytkowników, i spośród tych do których należysz zaznaczasz jedną i jej kolor przybierasz.

Czerwony to studia medyczne akurat, a czarny najlepsiejsa elita czacika.
Awatar użytkownika
Nula
Posty: 57
Rejestracja: 23 sty 2011, o 11:00

Re: Matura 2012

Post autor: Nula »

dobrze ,że napisałeś iż jesteś facetem bo fakt faktem o mało co nie wziełabym Cię za kobietę ! to straszne. y.
Awatar użytkownika
Ciri123
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2011, o 13:15

Re: Matura 2012

Post autor: Ciri123 »

NULA, nie wiem jak ty, ale ja zawsze patrzę na profil użytkownika i raczej nie mam problemów z rozpoznawaniem płci.

ekhem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości