Matura 2013 BIOLOGIA

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Tuś. »

Przecież wnet październik. Sądzisz, że jeszcze będą przyjmować?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Mihhu »

możliwe, że będą jeszcze dzwonić.
Ile osób ma tyle co TY % z bio?
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Tuś. »

22 włącznie ze mną.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: godziasia »

no i co, żyjecie po pierwszych dniach na uczelni?
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Molcia »

Jakoś żyjemy Pierwszy tydzień nie jest taki zły, dziś mam drugie ćwiczenia z anatomii, na które już muszę coś umieć, ale jeszcze nie ogarniam co dokładnie muszę wiedzieć i jak się tego uczyć Ale atmosfera na roku i w grupie jest całkiem miła
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Stalowy »

Pierwsze zajęcia z histologii (cytologia) zaliczenie z -nastu stron A4.

Pierwsze zajęcia z biofizyki wejściówka z -dziesięciu stron A4.

Protetyka, biologia medyczna są ok, nie ma tego zbyt wiele. No i nieszczęsna anatomia - idziemy przeraźliwie wariackim tempem xP

Wspaniali ludzie na kierunku, ogromniasty plus! (Tak, tak, pierwsze spotkanie organizacyjne sponsored by forum.biolog.pl a Ty jaki miałeś nick.")
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: pyati »

Ja studiuję biologię, ale też się pochwalę": naście stron A4 z biofizyki na wejściówke, wejściówka z botaniki, matma jeden dział trzeba ogarnąć. Ogółem jest super
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Iskra14 »

Stalowy pisze:Pierwsze zajęcia z histologii (cytologia) zaliczenie z -nastu stron A4.

Pierwsze zajęcia z biofizyki wejściówka z -dziesięciu stron A4.

Protetyka, biologia medyczna są ok, nie ma tego zbyt wiele. No i nieszczęsna anatomia - idziemy przeraźliwie wariackim tempem xP

Wspaniali ludzie na kierunku, ogromniasty plus! (Tak, tak, pierwsze spotkanie organizacyjne sponsored by forum.biolog.pl a Ty jaki miałeś nick.")

Zapomniałeś napisać o pierwszym wykładnie z biofizyki Docent pojechał pochodnymi, całkami, różniczkami i wszystkimi taki matematycznymi powtórkami^^ naraz.
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: attyde »

Chyba już popadaliście z nauki bo nikt nic nie pisze ja jakoś przeżyłam, w tym tygodniu pierwsze kolokwium z anatomii no i szykuję się na poprawkę, ale moje niedouczenie wynika głównie z przyczyn losowych - tydzień nie byłam na zajęciach. Za to reszta przedmiotów na plus (:
Awatar użytkownika
biedron-ka
Posty: 104
Rejestracja: 15 cze 2010, o 19:55

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: biedron-ka »

attyde, w tym tygodniu pierwsze kolokwium z anatomii?
Mój ty świecie! Gdzie jest ten raj, w którym studiujesz? ja pierwsze koło miałam po 2 tyg. Dziś był test dopuszczający do kolejnego, które jest tuż po zaduszkach. międzyczasie było z bioli
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: persil1991 »

a ja jeszcze nie miałem żadnegolthahahaha!
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Medycyna Lwów »

na prawdę nie macie źle ja na 4 roku nie starcza czasu na naukę wszystkiego, a od początku roku kolokwiów miałem raptem już 4 w tym 1 egzamin (1 kol z wenerologii, 1 kol z dermatologii, kol z laryngologii dziecięcej, egzamin praktyczny z dermy), w piątek kolejne kolokwium z diagnostyki. Z perspektywy czasu 1 rok był naprawdę najłatwiejszy .
Awatar użytkownika
Headache
Posty: 573
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:01

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Headache »

A za to w Pzn z każdym rokiem jest coraz łatwiej A I wcale do najtrudniejszych też nienależy, no nielicząc koła na koniec I semestru
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości