Matura 2013 BIOLOGIA

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
neopostman
Posty: 211
Rejestracja: 15 kwie 2010, o 23:57

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: neopostman »

Agii pisze:
julia.:):) pisze:
Caterina pisze:Julio jak Ci to przemnożą przez 2 to powinno Ci starczyc, rekrutacja w Łodzi czy Olsztynie ejst korzystniejsza i to o wiele dla 3 R.
tak ale ja mam 213 z 3r nie mam szans ludzie się martwią z 24 czy się dostaną więc nie ma o czym mówić
Masz duze szanse na olsztyn czego z calego erca Ci zycze

Byc moze sie tam spotkamy, jezeli mój Wrocław nie wypali, ale jestm dobrej mysli
Agii, a ile punktów masz w sumie jeśli można spytać )?
Awatar użytkownika
Agii
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2010, o 01:10

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Agii »

Agii, a ile punktów masz w sumie jeśli można spytać )?[/quote]

250. Niestety zawaliłam biologie// nie potrafie pisac czystych merytorycznie zdań, chociaz sens odpowiedzi jest dobry
ah Ci egzaminatorzy :(:(
A ty?
Tez interesuje Cie Olsztyn lub Wrocław?
Awatar użytkownika
neve
Posty: 762
Rejestracja: 3 maja 2010, o 12:35

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: neve »

Agii a ile masz z 2 przedmiotowy jesli mozna sie zapytac
Awatar użytkownika
Agii
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2010, o 01:10

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Agii »

168 ale papiery złożylam tylko na Olsztyn i Wrocław. Niestety tak mi się już zycie ulożyło ze mialam do wyboru te dwa miasta.
(dla rozjaśnienia poprawialam mature 2 raz.)
Awatar użytkownika
xezur
Posty: 23
Rejestracja: 10 mar 2008, o 19:44

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: xezur »

karla90 chemia ladnie bo bylo kilka eleganckich 9 : ) z bio juz gorzej bo wlasnie moje 80 bylo najwieksze/ byly wyniki typu 73 75 78 tez:) generalnei jak na taka prowincje jak osw to calkiem calkiem:)
neopostman
Posty: 211
Rejestracja: 15 kwie 2010, o 23:57

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: neopostman »

Agii pisze:Agii, a ile punktów masz w sumie jeśli można spytać )?

250. Niestety zawaliłam biologie// nie potrafie pisac czystych merytorycznie zdań, chociaz sens odpowiedzi jest dobry
ah Ci egzaminatorzy :(:(
A ty?
Tez interesuje Cie Olsztyn lub Wrocław?
W zasadzie Wrocław, mam o 3 punkty mniej od Ciebie, ale myślę że od października będziemy mogli sączyć browary jako znajomi z roku na AM Wrocław : P.
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: julia.....:):) »

Agii pisze:
julia.:):) pisze:
Caterina pisze:Julio jak Ci to przemnożą przez 2 to powinno Ci starczyc, rekrutacja w Łodzi czy Olsztynie ejst korzystniejsza i to o wiele dla 3 R.
tak ale ja mam 213 z 3r nie mam szans ludzie się martwią z 24 czy się dostaną więc nie ma o czym mówić
Masz duze szanse na olsztyn czego z calego erca Ci zycze

Byc moze sie tam spotkamy, jezeli mój Wrocław nie wypali, ale jestm dobrej mysli
napewno wypali można powiedzieć na 100%wypali , trzymam kciuki .z moich punktów nie ma co zbierać
Awatar użytkownika
prezesowaaa
Posty: 234
Rejestracja: 18 cze 2009, o 22:58

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: prezesowaaa »

julia.:):) pisze: napewno wypali można powiedzieć na 100%wypali , trzymam kciuki .z moich punktów nie ma co zbierać

nie matw sie julia, nie jestes sama jesli nie teraz to za rok, glowa do gory
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: stellar »

Do mnie powoli dociera wizja grzania miejsca w domu I mimo, że innej opcji wybrać nie zamierzam, to dołuje mnie to, że tyle mojej trzyletniej pracy tak hop siup pójdzie raczej na marne.
Ale poczekajmy, zobaczymy ]
Ciekawi mnie [takich informacji zapewne nikt z Was nie ma, ale a nuż spytam P] ile miejsc na stacjonarnym lekarskim w Wawie zostało darowanych ? ]
Awatar użytkownika
Agii
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2010, o 01:10

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Agii »

neopostman pisze:
Agii pisze:Agii, a ile punktów masz w sumie jeśli można spytać )?

250. Niestety zawaliłam biologie// nie potrafie pisac czystych merytorycznie zdań, chociaz sens odpowiedzi jest dobry
ah Ci egzaminatorzy :(:(
A ty?
Tez interesuje Cie Olsztyn lub Wrocław?
W zasadzie Wrocław, mam o 3 punkty mniej od Ciebie, ale myślę że od października będziemy mogli sączyć browary jako znajomi z roku na AM Wrocław : P.
Trzymam za Ciebie kciuki tak sobie mysle, ze przeciez jak rok temu próg byl te 447 to w tym nie moze byc wyzszy. Po prostu nie moze moja wiara w to jest dość silna oby nie zawiodla

jeszcze 3 dni i bedzie troche jaśniej w tej sprawie.
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Asia123 »

tak ale ja mam 213 z 3r nie mam szans ludzie się martwią z 24 czy się dostaną więc nie ma o czym mówić [/quote][/quote]
Masz duze szanse na olsztyn czego z calego erca Ci zycze


Nie martw się, ja mam 219 z 3R i wierzę, że w Szczecinie wystarczy! Dwa lata temu przyjmowali tam do 212! A ubiegłym rokiem nie ma co się przejmować bo byłą fizyka podstawowa. Tam zawsze jest niski próg i z tego co czytam na forum mało jest kandydatów i mało osób zdających fizykę rozszerzoną Damy radę
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: attyde »

Asia123, też zauważyłam nawet u siebie w szkole, że na 9x zdających chyba z 7 osób tylko pisało podstawę, ale z rozszerzonych około 80% wybierało się na uczelnie inne niż medyczne.
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: hotdog1990 »

attyde pisze:Asia123, też zauważyłam nawet u siebie w szkole, że na 9x zdających chyba z 7 osób tylko pisało podstawę, ale z rozszerzonych około 80% wybierało się na uczelnie inne niż medyczne.

No właśnie to nie jest tak, że każdy kto pisze biologie i chemie i jeszcze do tego ma dobre wyniki wybiera sie na medycyne. Wiele osob wybiera inne kierunki i to czesto na uczelniach innych niz medyczne. Medycyna jest kierunkiem dla ludzi z mocna psychika , zamilowaniem do tego co sie robi i nie liczacych na latwe studia i ciagle imprezowanie:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości