Matura 2013 BIOLOGIA

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Molcia »

Jak byłam u lekarki robiąc wcześniej badania na stomę do Poznania to tylko ALAT i bilirubinę musiałam zrobić.
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: attyde »

Haine, w sumie Poznań nie jest moim priorytetem, ale liczę wszędzie na spadek pkt
Znajoma przed praktykami musiała tylko dać zaświadczenie od lekarza, że była szczepiona na WZW.
Awatar użytkownika
marth
Posty: 376
Rejestracja: 30 sie 2009, o 05:14

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: marth »

Te badania typu ALAT i bilirubina to chyba tak na chybił trafił wybierają, bo nie sądzę, żeby nawet poważne choroby wątroby miały stanowić przeciwwskazanie do studiowania na lekarskim.
Ostatnio zmieniony 5 lip 2010, o 14:27 przez marth, łącznie zmieniany 1 raz.
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Haine »

attyde, a ja akurat tak bardzo chciałabym się dostać do Poznania Ale z moimi pkt. może być ciężko
miniu
Posty: 416
Rejestracja: 8 maja 2010, o 18:44

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: miniu »

ja też chcę bardzo do Pozania i mam nadzieję że mi się to uda. chociaż może być różnie.
Awatar użytkownika
taffer
Posty: 240
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 21:16

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: taffer »

PROGI BĘDą MIIIIILIIION

mueheheehhehe

dziękuje
Awatar użytkownika
xezur
Posty: 23
Rejestracja: 10 mar 2008, o 19:44

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: xezur »

dzwonilem na wum i listy pojawia sie 8 lub 9 lipca xD ten drugi termin przyjmowania dokumentow to juz nowa listap
Awatar użytkownika
vanille
Posty: 164
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:29

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: vanille »

A ja mam takie pytanie. Próbowałam załatwić kwit od lek.med.pracy u siebie ale wszędzie mówią, że muszę mieć skierowanie z uczelni. Jednak uczelnia skierowań nie wydaje, można ew. taki papier zrobić w Poznaniu. Czy jeżeli dostanę się teraz za I-wszą listą to mogę po prostu pojechać tam z wymaganymi dokumentami i dopiero wtedy pójść tam do tego lekarza? Chciałabym to załatwić w jeden dzień (tzn składanie papierów i lekarz).
(Przepraszam, wątek może niekoniecznie odpowiedni, ale akurat przeczytałam tu jakiś wpis na ten temat i to dlatego:P)
miniu
Posty: 416
Rejestracja: 8 maja 2010, o 18:44

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: miniu »

a wiecie o której można spodziewać się listy z Poznania ( w środę) i z Gdańska (w czwartek)
atkaagatka

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: atkaagatka »

Trzy miesiące przed maturą wzięłam się za naukę. Do przerobienia miałam cały materiał z liceum, bo nie uczyłam się przez 3 lata. Poskutkowało to męczonymi w pocie czoła 62 procentami. Jak na trzy miesiące nauki, mogę nazwać to sukcesem
atkaagatka

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: atkaagatka »

xezur pisze:dzwonilem na wum i listy pojawia sie 8 lub 9 lipca xD ten drugi termin przyjmowania dokumentow to juz nowa listap
gdzie można obaczyć taką listę
Awatar użytkownika
Madlene
Posty: 218
Rejestracja: 1 gru 2008, o 22:08

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Madlene »

na stronie internetowej WUM i na WUM.
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: attyde »

Jeśli dostanę się do Poznania, to chętnie odstąpię miejsce jeśli zaklepię sobie Łódź Ale wątpię.
Trzymajcie się miśki, pokonamy system!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości