Matura 2013 BIOLOGIA

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
Agii
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2010, o 01:10

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Agii »

kapitan planeta pisze:
naja pisze:we Wrocławiu może trochę mniej spadnie, bo wprowadzili fizykę podstawową, ale myślę, że 245 z ostatniej listy w tym roku starczy.
ale fizyka podstawowa poszła gorzej o ok. 17% w stosunku do zeszłorocznej rozszerzonej także możliwe, że spadnie więcej
Uwielbiam Cię za tego posta! :)
Awatar użytkownika
krolewna
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2010, o 11:42

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: krolewna »

Headache pisze:
Kasiax pisze:a Poznań też ma jakieś dodatkowe miejsca?
Tutaj, niestety, nie, ale bez obaw
normalnie zakocham się w Tobie! też mam 175 i Twój optymizm działa na mnie relaksująco
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: PalmaKokosowa »

Mihhu, nie mogę z Tobą
może powinieneś zmienić branżę)
fiolka
Posty: 54
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:25

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: fiolka »

oo taak! zgadzam sie w pelni z progami, ktore proponuje Mihhu
Awatar użytkownika
kapitan planeta
Posty: 101
Rejestracja: 17 lip 2009, o 00:30

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: kapitan planeta »

Agii pisze:
kapitan planeta pisze:
naja pisze:we Wrocławiu może trochę mniej spadnie, bo wprowadzili fizykę podstawową, ale myślę, że 245 z ostatniej listy w tym roku starczy.
ale fizyka podstawowa poszła gorzej o ok. 17% w stosunku do zeszłorocznej rozszerzonej także możliwe, że spadnie więcej
Uwielbiam Cię za tego posta! :)

czemu no ale naprawdę tak spadło! w tamtym roku sredni wynik z R był coś ok 61% a w tym roku z podstawy wynosi niewiele ponad 43 ! skoro tu wiele osób wysnuwa wniosek na podstawie średnich wyników z matur to POWINNO spaść jeszcze więcej niż do 245
Awatar użytkownika
lula77
Posty: 21
Rejestracja: 1 lip 2010, o 16:57

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: lula77 »

Oj nie, w Kato na pewno więcej bo nie dość, że slabsze wyniki matury, mniej kandydatów to Kato dostały dodatkowo 50 miejsc

obyś miała rację (składam na ŚUM, mam 170 pkt, trzymam kciuki za trzecią listę). nie sądzę, żeby słabsze wyniki wywarły gigantyczny wpływ na próg - zauważ, że chemia była bardzo prosta, a biologia wcale nie poszła aż tak tragicznie jak wszyscy się spodziewali.
fiolka
Posty: 54
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:25

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: fiolka »

je również obawiam sie, ze na dwuprzedmiotowych progi wcale nie spadna. podobno w Bydgoszczy zarejestrowalo sie na lekarski 2 razy wiecej osob, niz w zeslym roku
Awatar użytkownika
Agii
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2010, o 01:10

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Agii »

kapitan planeta pisze:
czemu no ale naprawdę tak spadło! w tamtym roku sredni wynik z R był coś ok 61% a w tym roku z podstawy wynosi niewiele ponad 43 ! skoro tu wiele osób wysnuwa wniosek na podstawie średnich wyników z matur to POWINNO spaść jeszcze więcej niż do 245
[/quote][/quote]

Dałeś mi wiecej szczescia niz cala moja rodzina pocieszajac ze bedzie wszytsko okej
Idz do Wrocka! chce Ciebie na roku
Awatar użytkownika
kapitan planeta
Posty: 101
Rejestracja: 17 lip 2009, o 00:30

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: kapitan planeta »

Agii pisze:
kapitan planeta pisze:
czemu no ale naprawdę tak spadło! w tamtym roku sredni wynik z R był coś ok 61% a w tym roku z podstawy wynosi niewiele ponad 43 ! skoro tu wiele osób wysnuwa wniosek na podstawie średnich wyników z matur to POWINNO spaść jeszcze więcej niż do 245
[/quote]

Dałeś mi wiecej szczescia niz cala moja rodzina pocieszajac ze bedzie wszytsko okej
Idz do Wrocka! chce Ciebie na roku [/quote]

nie dałes tylko dałaś ale jeju hahahahah ciesze się :D oj nadzieja umiera ostatnia, chyba nikt sie nie spodziewał że w łodzi spadnie az 13 pkt, wszystko jest możliwe ja coprawda wciąż waham się między WUM a Wrocław, ale kto wie
Awatar użytkownika
kroliczek
Posty: 40
Rejestracja: 5 lip 2010, o 19:39

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: kroliczek »

Mihhu, sprawdź,czy tak samo wygląda sprawa między 2008 a 2009
Awatar użytkownika
Headache
Posty: 573
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:01

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Headache »

fiolka pisze:je również obawiam sie, ze na dwuprzedmiotowych progi wcale nie spadna. podobno w Bydgoszczy zarejestrowalo sie na lekarski 2 razy wiecej osob, niz w zeslym roku
Jeżlei próg w łodzi spadnie o 13 punktów (a spadł) a np w Poznaniu wcale, to nie sądzicie, że to bylby ewenement. Poza tym uważam, że biologia spadła znacząco bo aż o 4 procent. Poza tym nawet gdyby próg nie spadł to 170 ot przeciez o 2 punkty więcej niż rok temu.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Mihhu »

kroliczek pisze:Mihhu, sprawdź,czy tak samo wygląda sprawa między 2008 a 2009
Nie ma sparawy. Tylko pamiętaj, że ten wynik nie jest miarodajny. To tylko statystyka, a statystycznie pies i człowiek mają 3 nogi.
Awatar użytkownika
Headache
Posty: 573
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:01

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Headache »

I poza tym ważna jest też ilosć maturzystów, któej ta statystyka pod uwagę nie bierze P Z resztą tak samo jak ilość miejsc na UMach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości