Matura 2013 BIOLOGIA

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
komasia91
Posty: 132
Rejestracja: 28 sie 2009, o 19:42

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: komasia91 »

Ja marzę o Poznaniu, interesuje mnie przede wszystkim fizjoterapiaale co z tego będzie okaże się w przyszłym roku mam zamiar zdawać rozszerzoną biologię, a moje wakacje opierały się na totalnym chilloucieD a więc w 3 klasie zabieram się ostro do robotyD
Awatar użytkownika
lukashx6
Posty: 58
Rejestracja: 4 lip 2009, o 09:48

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: lukashx6 »

komasia91 pisze:Ja marzę o Poznaniu, interesuje mnie przede wszystkim fizjoterapiaale co z tego będzie okaże się w przyszłym roku mam zamiar zdawać rozszerzoną biologię, a moje wakacje opierały się na totalnym chilloucieD a więc w 3 klasie zabieram się ostro do robotyD
No właśnie Niestety obiecałem sobie,ze będę sobie powtarzać materiał z poprzednich lat w wakacje i guzik , zabrakło mi motywacji:P Złapałem takiego lenia,że nie miałem sumienia odbierać sobie przyjemności wakacji .
Ja składam w kolejności od najbardziej porządanych przeze mnie miast : Gdańsk,Warszawa,Szczecin,Wrocław,Katowice. No to od 1 września zabieramy się za mega wkuwanie !
Awatar użytkownika
komasia91
Posty: 132
Rejestracja: 28 sie 2009, o 19:42

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: komasia91 »

Heh myślę, że dużo osób składało sobie takie obietnice przed wakacjami i nic z tego nie wyszło D ale mam nadzieję, że zdążymy z tymi wszystkimi powtórkami Jak już wspomniałam najbardziej interesuje mnie Poznań ale składam papiery do różnych miast, wolę nie ryzykować i się nie przeliczyć jak Michal90k
Michal90k
Posty: 89
Rejestracja: 18 maja 2009, o 16:09

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Michal90k »

no wlasnie jedno miasto to ryzyko chyba ze ktos postawi na jakis Lwow to wtedy inna sprawa trudno ze sie wykosztuje w tym roku sie nie wykosztowalem i czekam
Awatar użytkownika
lukashx6
Posty: 58
Rejestracja: 4 lip 2009, o 09:48

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: lukashx6 »

Czyli nie jestem jedynym,który obiecał sobie wiele a odechciało mu się tego zrobić w wakacje . Miło słyszeć
Mandarynka
Posty: 357
Rejestracja: 23 cze 2009, o 13:33

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Mandarynka »

lukashx6, ja przerobiłam 1 tom WSiPuP
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Usagi_Tsukino »

Mandarynka pisze:lukashx6, ja przerobiłam 1 tom WSiPuP

Ja też! Ja też! I później wziął mnie mega leń i nie przerobiłam już nic więcej ( Ale zabieram się do roboty już niedługo
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: zagubiona90 »

A ja zaczynam od 1września a przynajmniej takie mam plany . Zobaczymy czy się uda
Margaretta6941
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2009, o 12:59

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Margaretta6941 »

Ja marzę o medycynie i startuje tylko na jedną uczelnię - do Gdańska. Też sobie obiecałam, że w wakacje powtórzę cały materiał 2 lat liceum, ale zdołałam tylko pierwszą klasę.
Życzę wszystkim powodzenia!
Awatar użytkownika
kapitan planeta
Posty: 101
Rejestracja: 17 lip 2009, o 00:30

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: kapitan planeta »

tez mialam ambitny plan powtorzen i z biologii nie ruszylam NIC, jedynie chemie powtorzylam zadania rachunkowe, wiec tez niezbyt wielkie osiagniecie.
ale za to niesamowicie odpoczelam od szkolnego zycia
DMX
Posty: 14
Rejestracja: 12 lip 2009, o 18:14

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: DMX »

Widze, że wszyscy już się uczą , mam tylko jedno pytanie. Ilu z was, którzy wybierają się na lekarski zamierza zdawać fizykę na poziomie rozszerzonym. Jeżeli chodzi o bio, chem na rozszerzonym w moim wypadku to żaden problem (tak myśle , chociaż z bio pewnie będzie różnie), ta matma podstawową pewnie tez będzie do napisania, ale poważnie zastanawiam się nad yborem miedzy fizyką rozszerzoną bądź podstawową. Na chwilę obecną jestem za pisaniem podstawy, ponieważ tylko Szczecin zażyczył sobie fizy rozszerzonej, ale chciałem zapytać Was, co o tym myślicie?
anonimka9191
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2009, o 19:11

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: anonimka9191 »

Hej wszystkim . Naukę biologii zaczęłam wczoraj ekstra notatkami od samego dr nauk biologicznych. Nie stać mnie na tak drogie lekcje, jednak moja przewspaniała przyjaciółka pomyślała o mnie. Notatki są super, po prostu czuć, że dyktowane przez człowieka znającego się na rzeczy. Wszystko wytłumaczone, rysunki i dokładne przykłady pod maturę, których w Operonie brak. Jedna lekcja (2h) - 8 kartek A4. Przychodząc na lekcje należy umieć określony dział (Operon najbardziej polecony), a potem korepetytor podaje swoje notatki (oczywiście z wyjaśnieniem, ale nagrywać dyktafonem nie mam zamiaru ). Jak tak teraz sobie je czytam, to widzę, jak nasze podręczniki są beznadziejne i ile w nich braków. Ja polecam korzystać z rad osób naprawdę wykształconych. Mając te notatki, czuję się pewniejsza. Owszem, jest o wiele więcej nauki, więcej materiału, ale mam do nich większe zaufanie, bo są dyktowane przez naprawdę wykształconą osobę, a nie, jak to w szkole bywa, w formie skróconej książki. Powodzenia wszystkim życzę, oby nasze plany wypaliły Pozdrawiam
Awatar użytkownika
cole
Posty: 25
Rejestracja: 15 sie 2009, o 19:57

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: cole »

istnieje jakas szansa bys nam udostepnila te notatki?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości