MATURA 2016

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Lobby
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2016, o 17:43

Re: MATURA 2016

Post autor: Lobby »

adamantan pisze:W chwili obecnej zalecam już tylko pykanie arkuszy (między innymi z naszego banku arkuszy), aby powtórzyć rzeczy, które się już zapomniało.
Cześć !
znalazłem bank matur z Chemi,jednak nie momgę znaleźć podobnego z Biologii ,czy udało się stworzenie takiego? Jeśli tak proszę o link,jeśli nie poroszę w miarę możliwości o pozaforumowe źródła arkuszy ,oczywiście tych których nie ma na cke.edu.pl ,czerwcowych,próbnych ,z oke itp
Z góry dziękuję

Pozdrawiam!
doktorowa
Posty: 110
Rejestracja: 28 paź 2013, o 19:34

Re: MATURA 2016

Post autor: doktorowa »

Kod: Zaznacz cały

drive.google.com/folderview?id=0B_bmYfrrIz-0SS1HV0YzMGhQUnM&usp=sharing&tid=0B_bmYfrrIz-0a204N25vVUdzWXc
Tu masz zbiór arkuszy z bioli, chemii, matmy i fizy.

Poprawiam w tym roku maturę, nie czytałam wcześniej Waszego wątku i nie bardzo mam na to czas, ale mam pytanie, które już się pewnie pojawiło, myślicie, ze zbiór CKE z bio jest już typowy na nową maturę czy zadanka są raczej trudniejsze?
Awatar użytkownika
ewok
Posty: 97
Rejestracja: 5 sie 2014, o 11:07

Re: MATURA 2016

Post autor: ewok »

Zależy jak leży Generalnie schematy zadań są dość nowomaturalne - tekst na pół strony, pierdylion podpunktów - ale czasem odpowiedzi z klucza są bezsensowne, takie, że nigdy bym na coś takiego nie wpadła, a zdarzają się nawet i błędy. Do tego jest kilkanaście zadań z dziwacznym poleceniem opisz i wszystko fajnie, tylko nie piszą, co masz uwzględnić w tym opisie. Potem, przy czytaniu odpowiedzi można się nieźle zdziwić.
Myślę w każdym razie, że przerobić warto, bo chyba nie trudziliby się nad tym czymś, żeby do niczego się to nie przydało

Roza1997
Posty: 17
Rejestracja: 11 lip 2015, o 15:19

Re: MATURA 2016

Post autor: Roza1997 »

Czy wam też brakuje już chęci do nauki i niczego wam się nie chce robić ? Jak zmotywować się do intensywnej pracy w tych ostatnich tygodniach ?
Awatar użytkownika
ewok
Posty: 97
Rejestracja: 5 sie 2014, o 11:07

Re: MATURA 2016

Post autor: ewok »

Trzeba po prostu spiąć poślady z myślą, że za niecały miesiąc już będzie po wszystkim i rozpoczną się najdłuższe wakacje

Awatar użytkownika
Hymenophyllum
Posty: 123
Rejestracja: 12 sty 2012, o 14:38

Re: MATURA 2016

Post autor: Hymenophyllum »

Ja w ostatni tydzień praktycznie cały czas w książkach siedzę. Biologi, chemia, matematyka dobrze idą, tylko przy polskim wysiadam.boję się ustnego
werska
Posty: 17
Rejestracja: 16 paź 2015, o 17:59

Re: MATURA 2016

Post autor: werska »

Mam głupie pytanie, ale czy ktoś mógłby odpowiedzieć na nurtującą mnie kwestie, czy na maturze biologii możemy dopisywać coś w nawiasie (żeby lepiej uzasadnić swoje stanowisko)? Niby pierdoła, ale one też mają znaczenie) Mogę tą jakże ważna informacje wymienić na arkusz Poznań 2016

Awatar użytkownika
Bell Ferr
Posty: 100
Rejestracja: 8 lut 2016, o 18:01

Re: MATURA 2016

Post autor: Bell Ferr »

Tak. Wszystko co piszesz w miejscu na odpowiedź jest sprawdzane.
Razar
Posty: 79
Rejestracja: 29 gru 2013, o 19:54

Re: MATURA 2016

Post autor: Razar »

Biola i matma idą dobrze ale tu jeszcze chemia ( a mi się nic nie chce.

Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: MATURA 2016

Post autor: KatarzynaZSDM »

werska pisze:Mam głupie pytanie, ale czy ktoś mógłby odpowiedzieć na nurtującą mnie kwestie, czy na maturze biologii możemy dopisywać coś w nawiasie (żeby lepiej uzasadnić swoje stanowisko)? Niby pierdoła, ale one też mają znaczenie) Mogę tą jakże ważna informacje wymienić na arkusz Poznań 2016

Ja pisałam i było ok
werska
Posty: 17
Rejestracja: 16 paź 2015, o 17:59

Re: MATURA 2016

Post autor: werska »

Dziękuję bardzo za odpowiedź:-D

Cappy
Posty: 459
Rejestracja: 8 cze 2014, o 18:51

Re: MATURA 2016

Post autor: Cappy »

Powodzenia
KarolinaP
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2016, o 16:50

Re: MATURA 2016

Post autor: KarolinaP »

Jak wam poszły podstawy? Jak szacujecie swoje wyniki?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości