matura 2017

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: matura 2017

Post autor: Korczaszko »

Dzieci macie jeszcze dużo czasu! Najpierw opanujcie elementarz.

Niektórym to się w dupach przewraca dobrze, że za moich czasów dzieci były normalne.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: matura 2017

Post autor: lith »

Rebelek, masz szanse iść do gimnazjum. Ale na maturę 2017 bym nie liczył już. chociaż możesz spróbować jak to wygląda- nic nie ryzykujesz, a wtedy się douczysz i po 2-3 latach tak już na poważnie napiszesz. Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: matura 2017

Post autor: Zielona cytryna »

Korczaszko, jak sama się uczyłaś do matury, to nikt nie był dla Ciebie nie miły, a TY gópi wteryniarzu! konkurencji się boisz!?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: matura 2017

Post autor: lith »

Korczaszko nie podpuszczaj ludzi, nie ładnie w ten sposób pozbywać się ewentualnej przyszłej konkurencji o miejsce na uczelni (a inny powód dlaczego tak mogłaś napisać nie przychodzi mi do głowy). Lepiej bierz Bochna w łapki i przygotowuj się jak uczciwie jak wszyscy inny. A nie tu kombinujesz.
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: matura 2017

Post autor: Zielona cytryna »

a tak serio: za miesiąc mam 12 urodziny i mami pyta jakie chcę zbiory zadań dosatć co polecacie?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: matura 2017

Post autor: lith »

Zbiory? Nie ma co sprowadzać nie wiadomo jakich z zagranicy, bo więcej to idzie pocztą niż się potem rozwiązuje. Może lepiej w ramach prezentu wycieczka na jakiś Uniwersytet Medyczny? A przy okazji zamiast zbiorów zadań możesz spokojnie się w giełdy zaopatrzyć na miejscu.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: matura 2017

Post autor: Tahtimittari »

Uczyć się a nie na forum siedzieć.
Piszecie głupoty, zamiast się za siebie zabrać,a potem będziecie narzekać, że nie zdaliście.
Awatar użytkownika
biologiczka_6
Posty: 192
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:14

Re: matura 2017

Post autor: biologiczka_6 »

ha ha ha ,ale się uśmiałam czytając ten wątek.
chyba naprawdę za mało macie nauki żeby takie rzeczy wypisywać
Awatar użytkownika
woicieh
Posty: 226
Rejestracja: 2 sie 2010, o 10:55

Re: matura 2017

Post autor: woicieh »

Nie wiecie, czy jest już temat z matury 2036, bo muszę się dowiedzieć bardziej szczegółowych informacji, zanim mój synek się urodzi, a to już chyba ostatni dzwonek, żeby wybrać kierunek w jaki pójdzie kiedy dorośnie //
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: matura 2017

Post autor: kawa »

paulinka_6, czyli jednak za mało sie ucze?
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: matura 2017

Post autor: Zielona cytryna »

woicieh, podobno na zuym UM w Lublinie, powstało urządzenie, które pozwala sprawdzać predyspozycje przyszłego dziecka już w 72h po zapłodnieniu
ногомас

Re: matura 2017

Post autor: ногомас »

Cześć!
Czy wiecie jaka szkoła może mnie przygotowac do zostania profesjonalnym bimbrownikiem? Bo na chemii agh niczego nie uczą, żadnych bimbronowosci, obawiam sie nawet że uczelnia nie jest wpisana w poczet bimbrowyższych szkól.

Postanowilem więc ponownie zdawać maturę w 2017 tylko powiedzcie mi gdzie mam iść
AM odpada, za niski poziom
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: matura 2017

Post autor: Zielona cytryna »

może WUM ?

ale to dla . Twojego syna dla Ciebie za późno, acz możesz zadbać o przyszłość młodszych pokoleń
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości